Ewa Ksepka

Popularność: 1315
Bardzo dobry coach (20)
Od 2005 roku pracuję jako trener rozwoju kompetencji społecznych. Prowadzę warsztaty z komunikacji interpersonalnej, asertywności, budowania pozytywnego wizerunku siebie, wyznaczania celu, motywacji, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zasobami ludzkimi. Swoje doświadczenie zawodowe, własny rozwój oraz wiedzę i warsztat trenerski wykorzystuję do wspierania ludzi, aby mogli w optymalny sposób wykorzystać swój potencjał planując życie zawodowe i osobiste. Jestem coachem akredytowanym przez Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching (IIC), akredytowanym coachem ICI Szkoły Coachingu Liliany Kupaj. Są to renomowane szkoły na rynku polskim i zagranicznym. Pracuję zgodnie ze standardami i kodeksem etycznym ICF. Pracując coachingowo pomagam ludziom w: - ugruntowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie - zbudowaniu dobrej samooceny - zmianie przekonań z ograniczających na wspierające - odkrywaniu swoich talentów, umiejętności, mocnych stron - lepszym wykorzystaniu czasu i odnajdywaniu motywacji do działania - budowaniu dobrych relacji z ludźmi, w życiu prywatnym i zawodowym - polepszeniu efektów działania - rozwoju umiejętności przywódczych - ruszeniu z miejsca i osiągania celów Coaching zaprasza Cię do świadomego życia, świadomych wyborów, budowania relacji z innymi i własnego wizerunku. Życzę Ci 100% pewności, że chcesz żyć świadomie i wziąć odpowiedzialność za siebie Osobisty coach jest jak przyjaciel, który idzie obok i towarzyszy Ci w zmianie. Zdecyduj czy jesteś gotowy na zmianę. Zapraszam na sesje.
Kontakt
tel. 606 346 513
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Poznań, Białystok, Olsztyn, Suwałki, Olecko, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Kętrzyn, Węgorzewo, Ełk, Mrągowo, Giżycko,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Ewę jako coacha! Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości - nie ma się nad czym zastanawiać. Dzięki sesji udało mi się poprawić samoocenę, co pomogło mi osiągnąć cele zarówno życiowe jak i zawodowe. Ewa ma znakomitą umiejętność słuchania oraz analizowania, dodatkowo potrafi wytworzyć komfortową atmosferę i trafnie doprowadza do rozwiązania problemów. Dziekuję!!!
15 marca 2024 Agnieszka - Lekarz-dentysta
Bardzo dobry coach
Z całą pewnością mogę polecić spotkania z Ewą tym, którzy wahają się nad rozpoczęciem procesu coachingowego. Odezwałam się do Ewy w momencie niepewności i wewnętrznych rozterek, jaką ścieżką życiową powinnam pójść dalej, by czerpać radość i satysfakcję z obszarów pracy czy rodziny. Ewa skutecznie motywowała mnie i wspierała w określeniu celów, jakie chciałabym osiągnąć. Wykonywanie zadań wyznaczonych przez coacha przybliżyło mnie do poznania własnych oczekiwań i snucia planów na przyszłość. Poznałam mój typ osobowości, preferencje zawodowe, zdolności i umiejętności. W rezultacie zyskałam pewność siebie, zbudowałam lepszą samoocenę i co najważniejsze dla mnie - określiłam, jak chcę, aby wyglądało moje życie, bez względu na to, czego oczekują ode mnie rodzina, znajomi, pracodawca. Ewa posiada niezwykłą umiejętność uważnego słuchania drugiej osoby. Stawiane przez nią pytania, udzielane odpowiedzi bądź podsumowania rozmów sprawiają wrażenie "czytania w myślach". Przedstawia problem z innej perspektywy, a potencjalną wadę bądź niepowodzenie potrafi przekuć w atut, zmieniając przy tym schematy myślowe. Dziękuję.
2 stycznia 2024 Izabela - mama na wychowawczym, nauczyciel
Bardzo dobry coach
Ewa w subtelny i delikatny sposób pokazuje problem z innej perspektywy, zaczynasz go rozumieć, uświadamiać sobie jego znaczenia, oswajać się z nim, akceptować i na koniec zmieniać to. Od tak- czasem jest to prostsze niż nam się wydaje. Ona Ci to pokaże. Nie pozostawi Cię z pytaniem bez odpowiedzi. Da Ci wskazówki i rady, nie gotowe rozwiązania. Odkrywa potencjał o którym możesz nie wiedzieć. Bardzo kompetentna osoba przy tym uduchowiona, emanuje dobra energia. Zachęcam tych którzy tej energii potrzebują i chcą nad sobą pracować. Osobiście dzięki niej zrozumiałam pochodzenie wielu moich problemów. I z chęcią będę kroczyć nowo poznana droga.
17 listopada 2022 Izabela - Fizjoterapeuta/ Osteopata
Bardzo dobry coach
Ewa po raz kolejny potwierdziła, że w moim życiu nie ma przypadków. Wyciągnęła do mnie rękę w najtrudniejszym momencie mojego życia - braku pracy i samotnym rodzicielstwie. Swoim profesjonalnym podejściem, pełnym uwagi, ciepła i zaangażowania, nie tylko pomogła mi określić swoją ścieżkę zawodową... ale również pogłębić relację z samą sobą. Dzięki temu dotarłam do korzenia swoich problemów, również w obszarach osobistych. Odnalazłam w sobie w siłę do tego, aby efektywniej wykorzystywać swoje zasoby. A przede wszystkim, zacząć żyć swoim własnym życiem. I choć zdaję sobie sprawę, że ten proces wzrostu będzie się odbywał całe życie... już dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jaką osobą się staję. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość współpracy i przeogromnie ciekawa efektów jakie jeszcze przyniesie. Polecam Ewę z całego serca
7 września 2022 Agnieszka - samodzielna mama, przyszła WA
Bardzo dobry coach
Z pewnością mogę polecić pracę z Ewą. Jej trafne pytania, poczucie akceptacji, spokoju, empatia sprawiają, że proces przebiega efektywnie i w poczuciu zaufania. Jest przewodnikiem w drodze po swoją własną MOC.
18 maja 2022 Małgorzata - mama
Bardzo dobry coach
Ewa stanęła na mojej drodze życiowej, w b.trudnym dla mnie momencie. Kiedy, poprzez problemy zdrowotne, moja dalsza praca zawodowa, stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Ewa, okazała się niezwykle dobrym i profesjonalnym coach w swoim fachu. Skupienie, empatia, uważność i w końcu trafność, w to, co mogę czynić dalej, w jakim kierunku się poruszać, były dla mnie ogromnym uspokojeniem. Dzękuję Ewa. Wszystkim bardzo serdecznie polecam.
3 luty 2022 Marzena - Katechetka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Ewą.Był to mój pierwszy proces coachingowy i nie żałuję. Ewa jest bezpośrednia, szczera i autentyczna.Jest zaangażowana w swoją pracę i mocno nastawiona na rezultat. Łagodna, empatyczna, mocno skoncentrowana na kliencie a jednocześnie stanowcza i motywująca do pracy nad sobą w trakcie sesji, jak również między spotkaniami. Z każdej sesji wychodziłam z mnóstwem przymyśleń, ciekawych wniosków i pełna entuzjazmu do działania. To było dla mnie ciekawe doświadczenie, które śmiało mogę polecić osobom szukającym swojej ścieżki!
10 stycznia 2022 Arleta - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Pani Ewa od początku nie obiecuje cudów, lecz przedstawia rzetelny plan działania. W sposób bardzo profesjonalny przeprowadza spotkania w miłej atmosferze. Pomogła mi określić ściężkę własnego rozwoju na najbliższe lata. Jeśli tak jak ja, ktoś ma problem z podjęciem decyzji jeśli chodzi o kierunek w jakim powinien dążyć Pani Ewa z pewnością jest odpowiednią osobą do pomocy.
6 września 2021 Zuzanna - Studentka
Bardzo dobry coach
Ewe polecili mi znajomi i muszę przyznać, że jest naprawdę genialna w tym co robi. Z pełnym profesjonalizmem pomogła mi przeanalizować moje problemy i doprowadziła do tego, że sam znalazłem na nie rozwiązanie. Co więcej na sesji stworzyła tak przyjazną atmosferę, że nie bałem się zajrzeć w głąb siebie i stawić czoła swoim skrywanym obawom. To było naprawdę niesamowite. Polecam spotkanie każdemu kto ma jakąś rozterkę w swoim życiu.
27 sierpnia 2019 Antoni - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Do Ewy trafiłam przez przypadek i był to dobry przypadek. Dzięki sesjom znalazłam swoją drogę zawodową, umocniłam poczucie własnej wartości, a przy okazji zmieniłam przekonania. Teraz wiem co chcę robić i mam przekonania, które mnie wspierają w realizacji moich planów. Zdecydowałam się na zmianę pracy i to jest dobry wybór. Dziękuję Ewo za wsparcie.
21 czerwca 2019 Iwona - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Panią Ewę poznałem przy okazji szkolenia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku. Po godzinnej rozmowie w ramach doradztwa zawodowego wyszedłem innym człowiekiem. Ogromnie wzrosło we mnie poczucie wartości oraz motywacja do zmian. Dzięki Pani Ewie po kilku kolejnych sesjach oraz warsztatach uświadomiłem sobie, że nie wykorzystuję w pełni swojego potencjału. Zdecydowałem sie na zmianę pracy przenosząc się do branży, która jest moją pasją czyli związanej z drewnem. Od pierwszej rozmowy z Panią Ewą minęło ok. 4 miesiecy. W tym czsie moje życie zmieniło sie o 100 procent na plus. Dziękuje Pani Ewo.
10 czerwca 2019 Dariusz - Brygadzista i kierownik zmiany
Bardzo dobry coach
Pani Ewa udzieliła mi nieocenionej pomocy w odnalezieniu właściwych ścieżek, którymi należy podążyć aby osiągnąć upragnione cele. Szczera rozmowa i ciepła atmosfera pracy to jedne z licznych zalet konsultacji. Czas tuż przed maturami a także zaraz po, to czas wielkich wyborów. Pani Ewa stanowiła wtedy (a także obecnie stanowi) dla mnie ogromne wsparcie.
30 maja 2019 Aleksandra - Uczennica
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, rzetelność, empatia, spostrzegawczość, cierpliwość oraz zaangażowanie to cechy dobrego coacha i Pani Ewa je wszystkie posiada. "Zmusiła mnie" do skonfrontowania się z emocjami, które od lat skrywałam nawet przed sobą samą. DZIĘKUJĘ POLECAM
22 maja 2019 Grażyna - kierownik
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, wysoka kultura i dopasowanie do odbiorcy sprawiły, że szybko zaufałam Pani Ewie i nawiązała się między nami dobra relacja. Wspólna praca pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy zawodowe z innej perspektywy, nabrać dystansu i zyskać pewność siebie. Kilka sesji coachingowych dało mi siłę i nowe pomysły na zmiany w pracy mojego zespołu współpracowników. Pani Ewa to bardzo dobry COACH, którego serdecznie polecam!
6 września 2017 Agata - kierownik
Bardzo dobry coach
Coaching z Ewa byl przeprowadzony profesjonalnie i rzetelnie z zachowaniem wczesniej ustalnych zasad. caly poroces coachingowy z Ewa okazal sie byc dobra lekcja samej siebie. Ewa dala sie poznac jako osoba empatyczna godna zaufania, a jednoczesnie profesjonalna. Goraco polecam coaching z Ewa.
24 sierpnia 2017 Anna - socjolog
Bardzo dobry coach
Pani Ewa Ksepka jest bardzo spostrzegawcza, posiada umiejętności dzięki, którymi pomogła mi rozwiązać kilka dręczących mnie problemów. W sposób profesjonalny i indywidualny potrafi podejść do osoby, skupić się na niej, wysłuchać i podać odpowiednie rozwiązania, pokazać prawidłową ścieżkę do osiągnięcia danego celu.
31 lipca 2017 Anna - plastyk/artysta
Bardzo dobry coach
Ewa jest niesamowita!!! Jest jednym z najlepszych coachów. Poprzez spostrzegawczość, umiejętność i zaangażowanie pomaga w dążeniu do zrozumienia samego siebie. Najistotniejsze jest to, że w sposób profesjonalny potrafi indywidualnie podejść do osoby, wysłuchać, a także znaleźć odpowiedni klucz do "głębi", która jest zamknięta i ukryta w człowieku poprzez dobór odpowiednich narzędzi, które powodują, że sesje coachingowe sprawiają prawdziwą przyjemność. Za każdym razem dziękuję, że mogłam spotkać ją w swoim życiu. Bardzo polecam.
13 lipca 2017 Agnieszka - prawnik
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, empatia, zaangażowanie. Absolutnie nie wyobrażam sobie pracy z innym coachem. Atmosfera, którą stwarza Ewa powodowała, że konfrontowałam się z trudnymi emocjami. Osiągnęłam swój cel. Polecam Ewę jako coacha.
20 kwietnia 2017 Magda - kierownik
Bardzo dobry coach
Ewa to fantastyczna osoba i świetny coach. Jest profesjonalna w tym, co robi – z ogromnym zapleczem wiedzy. Potrafi słuchać , ma w sobie dużo ciepła, cierpliwości i empatii. Podczas sesji pracowałyśmy w obszarze zawodowym, a także osobistym. Bardzo szybko przekonałam się o jej skuteczności. Szczerze polecam Ewę osobom, które szukają rozwiązań i właściwej dla siebie perspektywy.
13 kwietnia 2017 Maria - pedagog szkolny/trener
Bardzo dobry coach
Ewa to wspaniała osoba i profesjonalny coach. Polecam każdemu, kto chce przyjrzeć się swojemu życiu z innej perspektywy i dokonać prawdziwych zmian na lepsze. Jej skupienie, zaangażowanie i zrozumienie sprawia, że wielokrotnie wracam do Niej, dzieląc się tym, co mnie spotyka;). Właściwa osoba na właściwym miejscu!!!:)
11 kwietnia 2017 Dorota - doradca zawodowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj