Anna Kalinowska

Popularność: 2357
Bardzo dobry coach (21)
Jestem akredytowanym coachem ACC w International Coach Federation. W obszarze life coachingu moimi klientami są osoby, które chcą budować poczucie własnej wartości, świadomie zarządzać rolami jakie pełnią w życiu, a także poprzez poznawanie siebie- mieć większy wpływ na swoje decyzje oraz jakość życia. W obszarze business coachingu prowadzę coachingi menedżerskie, a także coachingi zespołów sprzedażowych i projektowych. Posiadam doświadczenie coachingowe oraz trenerskie zarówno w pracy w korporacji jak i współpracy z mniejszymi przedsiębiorstwami. Jako coach wykorzystywałam coaching do pracy w biznesie, prowadząc coachingi zespołów sprzedażowych, a także coachingi menedżerskie. Poprzez różnorodność perspektyw i narzędzi zabieram klientów w wyjątkową podróż- zgłębiania kontaktu i budowania relacji z samym sobą. Jestem także dyplomowanym trenerem biznesu Akademii SET z doświadczeniem trenerskim zarówno w korporacji, jak i we współpracy z małymi przedsiębiorstwami. Szkolenia prowadziłam w obszarach: telemarketing, sprzedaż, negocjacje, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, budowanie zespołu, przywództwo, motywowanie, asertywność, wystąpienia publiczne, a także twarde szkolenia produktowe oraz systemowe. Za bardzo cenne doświadczenie uważam mój proces nauki w Akredytowanym Centrum Edukacyjnym Coachwise, a także podyplomowe studia Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku- dzięki temu poznałam różne perspektywy i podejścia do coachingu. Tak też z wielu perspektyw chcę dać Tobie możliwość poznania siebie. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Email
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Podjęłam współpracę z Ania,ponieważ potrzebowałam wsparcia coacha mentora,aby stworzyć solidne fundamenty pod moja działalność jako life coacha.Uwazam,ze osiągnęłam zamierzony cel z Ani pomocą.Jej profesjonalizm,entuzjazm i serdeczność złożyły się na ciekawa i owocna współpracę.Bez wahania mogę polecić Anie zarówno jako coacha jak i mentorkę
17 września 2019 Ewelina Fudala-Mrówka -
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę że spotkałam Anię na swojej drodze rozwoju osobistego. Dzięki niej przyspieszyłam. Ania to miła i serdeczna osoba a w pracy wykazuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Doświadczenie i umiejętności pozwalają jej wykorzystać narzędzia jakimi dysponuje w najlepszy możliwy sposób . Polecam.
30 lipca 2017 Monika -
Bardzo dobry coach
Anna to zaangażowana, profesjonalna, ciepła i stanowcza osoba. Sesje z nią to wspaniała okazja do wglądu w swoje mocne strony, ale też ograniczenia, rozpoznanie co jest nie tak i zaplanowanie co dalej - kończę spotkanie pełna energii i motywacji, która trwa! :) Bardzo polecam każdemu kto naprawdę chcę działać! :)
7 czerwca 2017 Agata - strateg/coach
Bardzo dobry coach
Doskonale przygotowana do pracy, posiada świetne narzędzia własnego autorstwa. Czas wykorzystany w 100%. Budując bardzo ciekawe konstrukcje pytań pobudza do nietuzinkowej autorefleksji. P O L E C A M ! pozdrawiam i dziękuję.
14 kwietnia 2017 Marcin - VIDEO Z POWIETRZA - abc
Bardzo dobry coach
Doskonale przygotowana do pracy z kadra menadzerska oraz zarzadzajaca. Duze doswiadczenie biznesowe. Niesamowita intuicja w coachingu. Rekomenduje sesje indywidualne oraz sesje poprzez skype. Referencje ustne pod nr tel 695860371. Magdalena Kaminska dyr obszaru detalicznego. Bankowosc i Finanse
31 marca 2017 Magdalena - Dyrektor zarzadzajacy
Bardzo dobry coach
Ania to przede wszystkim bardzo profesjonalna i ciepła osoba dająca pełną swobodę a to żeby się otworzyć i pozwolić sobie na wejście wgłąb siebie tak na 100%. Nie przy każdym Coachu ma się ten sam poziom komfortu, a tu mogę z całą świadomością wskazać Anię jako Coacha godnego polecenia. Ania dysponuje również bardzo bogatym zestawem narzędzi, które dobiera w zależności od tematyki sesji, osoby czy przepracowywanej sytuacji. Aniu, dziękuje ci za poświęcony czas i życzę dalszych sukcesów, które na pewno przyjdą bo jesteś do tego stworzona :)
5 listopada 2016 Beata - Manager
Bardzo dobry coach
Aniu chcialam Ci powiedziec ze uwierzylam w siebie dzieki pracy z toba. Wszystkie spotkania dawaly jeszcze większego kopa do dzialania. Motywacje i chec pracy z klientem. Naprawde dziekuje. Zawsze usmiechnieta bardzo polecam takiego coacha
2 listopada 2016 Kasia - konsultant
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią to prawdziwa podróż w siebie. Odważne pytania pobudzające wszystkie szare komórki, zaangażowanie i mógłbym jeszcze wymieniać, ale nie da nie tego opisać- polecam po prostu sprawdzić jak to jest. Dzięki temu mam nowa wspaniałą wizję. Aniu, dziękuję.
23 października 2016 Rafał - Project Manager
Bardzo dobry coach
Pani Ania dała się poznać, jako osoba kontaktowa, sympatyczna. Praca na poziomie przekraczającym oczekiwania, ponadto wykazała się dużą elastycznością. Dopasowuje się do odbiorcy i aktualnych potrzeb. Praca z panią Anią to sama przyjemność. Polecam!
13 października 2016 Piotr - Koordynator
Bardzo dobry coach
Pani Ania umiejętnie analizuje badane zadania, potrafi trafnie znaleźć rozwiązanie i przedstawić w bardzo ciekawy sposób jego realizację. Pani Ani umiejętnie wskazuje właściwą drogę dalszej pracy, uwzględniając predyspozycje i zdolności zainteresowanej osoby. Jest osobą miłą inspirującą do efektywnej pracy. Polecam.
12 października 2016 Antoni - Menedżer prywatny
Bardzo dobry coach
Pani Ania to wyjątkowy coach. Posiada dużą wiedzę, doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę podczas spotkania. Widać, że to co robi, to Jej pasja. Poprzez umiejętność słuchania, potrafi trafnie doradzić, dzięki czemu Jej spostrzeżenia trafiają do słuchacza i dzięki temu poprawiają efektywność pracy. Na swojej drodze nie spotkałam lepszego coacha! Polecam!
12 października 2016 Marta - Manager
Bardzo dobry coach
Swietna osoba do pracy nad soba. Ania pokazala mi wiele wlasnych atutow o ktorych bym nawet nie pomyslal jak rowniez dala wiele do pracy nad soba. Bardzo inspirujaca osoba. Serdecznie dziekuje i polecam !!!
10 października 2016 Piotr K. -
Bardzo dobry coach
Praca z Ania to prawdziwa przyjemność. Po każdej rozmowie czuje się zmobilizowana do działania, naprowadzona na właściwą drogę i zniecierpliwona w oczekiwaniu na kolejne spotkanie
10 października 2016 Magda - Trener
Bardzo dobry coach
Dzieki wsparciu Ani zrozumialam, ze mozemy dokonywac wielkich rzeczy. Jesli tylko chcemy mozemy rozwijac talent, a ograniczenia znajduja się jedynie w naszej glowie. Ania jest specjalista w osiaganiu najlepszych rezultatow przez jednostki jak i caly zespół. Jej sugestie wynikaja z doglebnej obserwacji. Goraco polecam wspolprace.
10 października 2016 Iwona - Konsultant
Bardzo dobry coach
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrafi świetnie słuchać, z empatią i pełnym zaangażowaniem. Zadawane przez Nią pytania pobudzają do podjęcia działań w kierunku realizacji postawionych celów. Pomaga odkryć zagubiony potencjał i motywuje do działania. Szczerze polecam i dziękuję.
10 października 2016 Marlena - Temat prywatny
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam pracę z Panią Anią. Jest bardzo profesjonalna w swojej pracy i bardzo mi pomogła w ważnej dla mnie kwestii życiowej. Na pewno w przyszłości znowu skorzystam. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia.
10 października 2016 Agnieszka - Manager średniego stopnia
Bardzo dobry coach
Niewątpliwie wyjątowa, nie boi się zadawać ważnych i trudnych pytań, wyciąga ze strefy komfortu, mobilizuje do autorefleksji... Czasem można jej za to nie lubić, ale na pewno zawsze jest się wdzięcznym za efektywne przeprowadzenie przez zmianę. Ja rekomenduję! Miałam bardzo trudny temat, Ani uwaga, a raczej uważność i racjonalność pytań mnie uratowały. Anka, dzięki- jesteś wielka
10 października 2016 Iwona - Radca Prawny
Bardzo dobry coach
Coaching z Ania to niezła przygoda. Usłyszałam pytania, których sama bym sobie nie zadała. Ania stawia człowieka przed wyzwaniami jednocześnie dając swoje pełne wsparcie. Czuję moc!
10 października 2016 Kamila R. - fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie najlepszy ciach z jakim miałam prawdziwą przyjemność pracować. Profesjonalna, zawsze doskonale przygotowana do pracy a jednocześnie ciepła i bardzo empatyczna osoba. Dzięki częstej pracy z Panią Anią znacząco podniosłam swoje kompetencje co pozwala mi rozwijać swoich podwładnych. Zainspirowała mnie do dalszego rozwoju w kierunku coachingu za co jestem jej bardzo wdzięczna. Życzylabym sobie i wszystkim pracę z tak kompetentną osobą
10 października 2016 Barbara - Dyrektor Placówki Bankowej
Bardzo dobry coach
Praca z Panią Anią to sama przyjemność. Potrafi wyciągnąć z człowieka to, co najlepsze i pokazać jak najlepiej wykorzystać swoje zdolności. Bardzo miła współpraca i jednocześnie pełen profesjonalizm. Pani Ania jest rzeczowa, konkretna.Doradzi, pokaże nowy sposób myślenia, pozwala znaleźć nowe drogi, rozwiązania. W delikatny sposób potrafi wepchnąć człowieka na właściwe tory. Pani Aniu, bardzo dziękuję za ciekawą i miłą współpracę.
10 października 2016 Joanna - temat osobisty
Bardzo dobry coach
Człowiek czuje, że pracuje nad sobą. Nabrałem nowego spojrzenia. Praca z Anią jest niezwykle ciekawa poprzez wykorzystanie przez nią wielu metod. Jednocześnie jest to praca inspirująca. Dziękuję Aniu.
28 sierpnia 2013 Kamil - Menedżer IT
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj