Agnieszka Kowalewska

Popularność: 177
Bardzo dobry coach (6)
Niedługo moje 50-te urodziny i mam za sobą całkiem sporo życiowych i zawodowych doświadczeń. Zmiana towarzyszyła mi zawsze, czasem bywała łatwiejsza, częściej trudna, a nawet bolesna. Szkoda, że wtedy nie miałam przy sobie coacha. Szkoda, że nie wiedziałam że istnieją proste techniki, które pomagają nam wydobyć z nas to czego naprawdę szukamy, wskazać co jest dla nas najlepsze, określić nasze cele i pomóc w dotarciu do nich. Dziś, po ponad 20-stu latach pracy jako menedżer, sama jestem coachem. Wspieram innych w ich drodze do życia w zgodzie ze sobą, gdy chcą znaleźć lub zmienić pracę, wynegocjować podwyżkę, stać się lepszymi menedżerami czy też poprawić swoje relacje z nastoletnim dzieckiem, małżonkiem czy szefem. Aby osiągnąć cel, trzeba zrobić pierwszy krok. Zapraszam :) Jestem członkiem międzynarodowej organizacji Europen Mentoring & Coaching Council (EMCC) i pracuję w oparciu o ich kodeks etyczny. W praktyce oznacza to, że nasze spotkania są poufne a to co zostaje na nich powiedziane, pozostaje między nami. Zgodnie ze standardami EMCC wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz systematycznie biorę udział w spotkaniach z moim supervisorem, który weryfikuje jakość mojej pracy i moje kompetencje. Wartości, którymi kieruję się w życiu, w tym także w mojej pracy coacha to szacunek, akceptacja, dyskrecja, uważność na drugiego człowieka i dużo, dużo poczucia humoru ;)
Kontakt
+ 48 608 578 510
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Pani Agnieszki trafiłam na przesłonie swojej drogi zawodowej, kiedy musiałam podjąć definitywne kroki co dalej. Miałam bałagan w głowie i gonitwę myśli, czy dam radę, czy dobrze robię wywracając całe swoje, dotychczasowe życie do góry nogami. Przerobiłyśmy całe sesje coachingu osobistego krok po kroku. Pani Agnieszka spokojnie, profesjonalnie dopytywała oraz naprowadzała mnie na właściwy kierunek, bo w procesie chodzi o to, aby człowiek sam wybrał informacje oraz odpowiedzi najlepsze dla siebie. Po sesjach czuję się wzmocniona i wróciła mi dawna pewność siebie, a także spokój i spójność w działaniu, podjęłam właściwe kroki dotyczące swojej przyszłość i wiem, że idę we właściwym kierunku. Polecam wszystkim, bo bardzo ciekawe i skuteczne spotkania. Pani Agnieszka jest super Coachem !!!!!!
20 października 2020 Agnieszka Gancarz-Sikorska - Dyrektor Medyczny
Bardzo dobry coach
Agnieszkę poznałam przy okazji wspólnego projektu. Czasem jest tak, że poznajesz człowieka i wiesz, że ta znajomość przetrwa długi czas
3 października 2020 Marcelina - Menedżer
Bardzo dobry coach
Od kilku miesięcy mója 17-letnia córka uczestniczy w spotkaniach online z Agnieszką. Zwróciłyśmy się do Agnieszki o pomoc ,gdy u córki z powodu zmiany szkoły oraz poważnych problemów w relacjach z rówieśnikami pojawiły się stany lękowe, zmniejszyło się znacznie jej poczucie własnej wartości i pewność siebie , doszły też zaburzenia odżywiania. Po kilku miesiącach współpracy z Agnieszką moja córka odzyskała wiarę w siebie, nabrała dystansu do wielu spraw i problemów, które wcześniej wyolbrzymiała, pozbyła się też większości problemów zdrowotnych ( to taki efekt uboczny). Metody Agnieszki działają , warto jej zaufać , ciepła i serdeczna atmosfera, którą umie stworzyć w czasie spotkania także wpływa na pozytywne efekty jej pracy.
2 października 2020 Edyta - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Polecam współprace z Agnieszką, która jako coach jest empatyczna i otwarta na potrzeby klienta, na sesjach zawsze zaangażowana i uważna, dla mnie ważnym aspektem jest jej wiedza z zakresu biznesu oraz wieloletnie managerskie doświadczenie- wielokrotnie dzięki temu mogłyśmy się szybciej i skuteczniej skomunikować a efekt mojego procesu i zmiany był dla mnie satysfakcjonujący. Serdecznie polecam.
30 września 2020 Ewa - manager
Bardzo dobry coach
Polecam P. Agnieszkę , jest świetnym coachem. Uczestniczyłam w spotkaniach coachingowych, kròre pomogły mi zrozumieć siebie, poukładać trochę swoje sprawy zawodowe i życiowe nakreślić słuszny kierunek działania. P. Agnieszka jest przemiłą osobą z dużą empatią.
25 września 2020 Katarzyna - Specjalista d s Obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
W pełni polecam współpracę z Agnieszką. Miałem okazję uczestniczyć w coachingach, przy czym mimo że nie byłem sam na początku przekonany do samej idei coachingu teraz zmieniłem zdanie i ma dużą wartość. Pracując z Agnieszką możesz odkryć siebie z innej strony, przy czym jest bardzo miłą osobą, profesjonalna a mimo wszystko otwartą i budującą atmosferę na zajęciach. Ma się wrażenie jakby się znało od dawna, dzięki czemu łatwiej się otworzyć do rozmowy. Duży pozytyw po sesjach.
25 września 2020 Hubert - Dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj