Agnieszka Lipiszko

Popularność: 90
Bardzo dobry coach (6)
Uwielbiam ludzi i uwielbiam ich słuchać. Czasem zadaję trudne pytania, ale dzięki temu moi klienci zaglądają w głąb siebie. Moją misją jest wspierać ludzi w zmianach, których potrzebują w swoim życiu. Dzięki narzędziom pokazuję, że jeśli tylko maja marzenia to mogą je spełnić. Wierzę, że jesteśmy tym co jemy, dlatego moja pasją jest zdrowy styl życia i zdrowe gotowanie. Zaczęłam zgłębiać tajniki dietozależności i dietoterapii. Prowadzę coaching on-line podczas, których najczęściej pracuję w obszarze: - zdrowego stylu życia, - budowania życia na swoich zasadach w zgodzie ze swoimi potrzebami, - wspieram w zmianie nawyków na zdrowsze, - pomagam wypracować klientom równowagę miedzy pracą, a życiem osobistym a to tylko kilka z obszarów którymi się zajmuję.
Kontakt
Zapraszam Cię na 50-minutowe sesje on-line1:1 .
nr tel 792-943-010
Cena
140zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Polska, Legionowo, Warszawa, Poznań, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Gdańsk, Wroclaw , Lublin, Szczecin, Gdynia, Sopot,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sociall media
fb https://www.facebook.com/COACHAgnieszkaLipiszko/ IG https://www.instagram.com/coaching.na.zdrowie/

Opinie

Bardzo dobry coach
Krótko mówiąc świetny coach. Praca z Agnieszka to czysta przyjemność, każda część procesu jest dobrze wytłumaczona i przemyślana. Sesje były prowadzone zawsze z dużym profesjonalizmem i w komfortowej atmosferze. Serdecznie polecam!
24 lipca 2023 Bartek - Kierowca
Bardzo dobry coach
Sesje z Agnieszka były zawsze przeprowadzone na najwyższych poziomie. Pełen profesjonalizm. Umiejętne dobieranie narzędzi i podążanie za klientem wg jego potrzeb. Bardzo empatyczne i uważane podejście do klienta. Bardzo polecam !
16 kwietnia 2023 Kinga - Kierownik zespołu
Bardzo dobry coach
Agnieszka to bardzo profesjonalny coach z metodologicznym podejściem do pracy. Trafnie dobiera narzędzie i z wielką uważnością podąża za klientam i jego potrzebami. Pomogła mi zmierzyć się z długo nurtującym mnie wyzwaniem dotyczącym pracy zawodowej. Z dużym sukcesem trwam w dobrych nawykach, które z jej pomocą wypracowałam. Jest bardzo spokojną, empatyczną osobą. Podczas sesji tworzy świetną atmosferę do pracy i szczerych rozmów.
21 marca 2023 Monika - Ekspert ds procesów
Bardzo dobry coach
Agnieszka bardzo pomogła mi opanować moje nawyki dotyczące zdrowia. Dzięki jej spokoju i trafnym pytaniom udało mi się rzucić palenie, zacząć świadomiej jeść! Coaching zdrowia okazał się być bardzo ważną cegiełką w moim rozwoju.
28 stycznia 2023 Lidia - Relationship Manager
Bardzo dobry coach
Osoba pełna empatii, uważnie słuchająca i wyciągająca doskonale wnioski. Potrafi nadać kurs w życiu zagubionej osoby. Jej determinacja w działaniu, przerodzila się w aktywowanie niespożytych możliwości w mojej osobie. Polecam serdecznie osobę Agnieszki.
27 stycznia 2023 Edyta - Administrator
Bardzo dobry coach
Rewelacja! Agnieszka dba o dobrą atmosferę, jednocześnie będąc rzeczowym i świetnie przygotowanym coachem. Dzięki Agnieszka za tyle wsparcia i pokazanie mi drogi... Nasze sesje zainspirowały w moim życiu wiele zmian, dodały chęci do przemyśleń licznych tematów i pozwoliły przewartościować kilka aspektów w życiu. Bardzo serdecznie polecam współpracę!
27 stycznia 2023 Mateusz - Event Creation Specialist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj