Agnieszka Strugińska

Popularność: 1080
Bardzo dobry coach (18)
Jestem autorką Kursu Online Coach>Solidna Firma, Programu Coachingowego „Chcę Być Coachem i co dalej?” oraz Szkolenia „Coach w Biznesie Online”. Wszystkie te projekty powiązane są w całość pod szyldem Warsztat Coacha (www.warsztatcoacha.pl) Moja oferta skierowana jest do studentów coachingu i coachów, którzy chcą rozwinąć praktykę coachingową i zarabiać na własny rachunek. Wspieram w postawieniu pierwszych kroków w Biznesie, pokazując jak powiązać go z Coachingiem. W wyniku pracy ze mną Coach (lub osoba, która chce być Coachem), wie jak wygląda droga rozwoju Coacha i droga do Biznesu i jak te drogi połączyć.
Kontakt
tel. 506 409 309
Skype: personica
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Program Coachingowy
Program Coachingowy: "Chcę Być Coachem i co dalej?" Indywidualna praca w formie sesji coachingowych, wsparta mentoringiem i konsultacjami. W wyniku pracy ze mną Coach (lub osoba, która chce być Coachem),
wie jak wygląda droga rozwoju Coacha i droga do Biznesu i jak te drogi połączyć.
Podejmuje świadomą decyzję, dowiaduje się
jakiego doświadczenia potrzebuje i jakich działań, aby ten cel osiągnąć.
Kurs Online
12 tygodniowy Kurs Online Coach>Solidna Firma. Kurs o Biznesie, Marketingu, Sprzedaży. Pozwala Coachom postawić pierwsze kroki w zdobyciu doświadczenia i rozpocząć praktykę coachingową na własny rachunek.
Szkolenie
Szkolenie: Coach w Biznesie Online. Jako, że swój biznes opieram na marketingu internetowym - uczę coachów, jak to robić, dzieląc się własną praktyką i doświadczeniem.

Opinie

Coach
hmmm, jeszcze dwa lata temu pośrednik nieruchomości (mało skuteczny) i akwizytor polis ubezpieczeniowych, ahh jak mało potrzeba żeby szkolić w tym kraju innych ludzi, jaki kraj taki coach. powodzenia Pani Agnieszko.
11 września 2015 Igor - informatyk
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalnie, rzetelnie z pełnym zaangażowaniem, dużą cierpliwością. Polecam z prawdziwą przyjemnością. POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM
8 czerwca 2015 Małgorzata - grafik
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i ciepła, pozytywna osoba. Inspiruje do zmiany. Zadaje bardzo trafne pytania, trafiające w sedno. Zdecydowanie zna się na swojej pracy. Proces coachingowy prowadzi profesjonalnie i skutecznie. Polecam!
1 czerwca 2015 Agnieszka - grafik
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna, dokładna, dociekliwa i ciepła osoba. Dzięki Niej zwizualizowałam sobie kilka trudnych dla mnie sytuacji, a to pomogło mi w rozwiązaniu problemu. Świetnie trafia z pytaniami. POLECAM!
24 maja 2015 Marta - pracownik naukowy
Bardzo dobry coach
Agnieszka bardzo szybko nawiązuje relację, w której człowiek czuje się bezpieczny i nie ma obaw, że zostanie źle oceniony. Jako coach celnie dociera do przyczyny niezadowolenia z życia i potrafi tak pokierować rozmową, że człowiek czuje się lżejszy o rozwiązany problem, który wydawał się być sytuacją bez wyjścia. Motywuje do dalszej pracy nad sobą i pomaga w wyznaczeniu sobie dobrego kierunku działania.
19 marca 2015 Sabina - doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Agnieszka to bardzo dobry coach - pracuje profesjonalnie, konkretnie, daje olbrzymie wsparcie i potrafi zadać pytania, które w jednej chwili zmieniają całą perspektywę myślenia. Jednocześnie stwarza pełne poczucie bezpieczeństwa i zaufania, co sprawia, że każda rozmowa jest jak rozmowa z najlepszym przyjacielem. Bardzo sobie cenię coaching z Agnieszką.
19 marca 2015 Dorota - dyrektor
Bardzo dobry coach
Pełny profesonalizm, kompetentecja i zaangażowanie. Polecam pracę z Panią Agnieszką, sesje z Nią są nie tylko zainspirować wprowadzając realne zmiany myślenia, ale również sprzyjają w rozwoju personalnemu. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc :)
12 marca 2015 Agata - Chemik
Bardzo dobry coach
Agnieszka idealnie trafia z pytaniami, co powoduje, że szybko i konkretnie znajduję odpowiedź na trapiący mnie problem. Odpowiedź to jedno, znalezienie rozwiązania -drugie. To świadczy o potędze, Dzięki Aga za pomoc! :)
10 marca 2015 Paweł - Trener/przewodnik beskidzki
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest osobą ciepłą, życzliwą i profesjonalnie przygotowaną do pracy. Jest coachem, który widzi Klienta jako całość i pamięta o założonym przez niego celu, dzięki czemu wiesz, że osiągniesz to co zamierzasz! Gorąco polecam :-)
10 marca 2015 Agnieszka - project manager/coach
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście. Uśmiech oraz duza empatia. Zrozumienie i widoczna chce wsparcia. Przyjemny ton głosu oraz dopasowanie tematu do potrzeb klienta. Mila, spokojna i luźną atmosfera rozmowy mimo nośnika jakim jest Skype Dziękuje Agnieszko
10 marca 2015 Monika Banasik - Trener Sprzedaży \ Zarzadzania
Bardzo dobry coach
Zgłosiłem się do Agnieszki z konkretnym problemem a w tej chwili tego problemu nie ma. Więcej, dzisiaj jest mi ciężko uwierzyć, że on w ogóle istniał. Cenię sobie towarzystwo ludzi którzy wiedzą coś więcej ode mnie i chętnie się tą wiedzą dzielą. Potrafią stworzyć profesjonalną i jednocześnie intymną atmosferę w której można komfortowo i bezpiecznie pracować. Agnieszko: serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc.
7 listopada 2014 Filip - Coachee
Bardzo dobry coach
Agnieszka wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas naszej owocnej współpracy. Dzięki niej w końcu określiłam swoje cele i przeszłam do realizacji. Potrafi słuchać i jednocześnie motywować do działania. Zawsze przygotowana do sesji, kreatywna i bardzo sympatyczna. Wiem, że jest osobą, do której mogę zgłosić się w każdym słabszym momencie, a ona poprzez kilka precyzyjnych pytań, rozwieje moje wątpliwości i zmotywuje mnie do dalszego działania. Z przyjemnością polecam Agnieszkę jako coacha każdemu, kto chce osiągnąć wyznaczone cele zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
20 października 2014 Monika - DB
Bardzo dobry coach
Przepraszam, ale zaznaczyłam zamiast Bardzo dobry coach - Bardzo słaby coach - POMYŁKA! Profesjonalizm jak i również ciepło. Dobre podejście. Już po jednych warsztatach czuję, że chcę więcej. Potrafi zaciekawić, zainspirować, zaczarować w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Świadoma siebie i tego co nas otacza. Bardzo na tak!
15 października 2014 ewa zaremba -
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm jak i również ciepło. Dobre podejście. Już po jednych warsztatach czuję, że chcę więcej. Potrafi zaciekawić, zainspirować, zaczarować w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Świadoma siebie i tego co nas otacza. Bardzo na tak!
15 października 2014 Ewa - Fotograf
Bardzo dobry coach
Praca z Agnieszką jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Odkrywa we mnie to.. co do tej pory było poza moim zasięgiem. Doskonale współgra w naszej komunikacji a jej wysoki profesjonalizm sprawia iż czuję, że to co robię ma sens.
5 sierpnia 2014 Magda - Doradca bankowy
Bardzo dobry coach
Agnieszka to bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Potrafi zmierzyć się z każdym problemem klienta i ma niekończącą się cierpliwość. Wszystkie sesje z Nią są inspirujące i wprowadzają długofalowe, realne skutki w życie nadając mu nową, lepszą jakość.
4 sierpnia 2014 Kasia - fotograf
Bardzo dobry coach
Praca z Agnieszką, to prawdziwa przyjemność.Posiada znakomite zdolności komunikacyjne. Korzystam z rozwoju personalnego pod Jej okiem i cieszą mnie zmiany, które dzięki temu procesowi zachodzą w moim życiu.
1 sierpnia 2014 Ania - Doradca Biznesowy
Bardzo dobry coach
Ciepła, dobra osoba, a przy tym niesamowicie profesjonalna. Jestem już po 4 sesjach, które dały mi sporo do myślenia na temat własnego postępowania wobec siebie i dzięki nim w dużej mierze zrozumiałam, co jest najważniejsze w moim życiu.
29 lipca 2014 Karolina - lekarz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj