Aleksander Pałka

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (8)
ALEKSANDER PAŁKA – doświadczony mentor i coach, który łączy bogate doświadczenie zdobyte na kluczowych stanowiskach w globalnych korporacjach takich jak Unilever, Danone i AmRest, z pasją do nauczania i coachingu. Skutecznie wspiera profesjonalistów w rozwoju kompetencji i kształtowaniu ich ścieżek kariery. Jego wiedza i głębokie zrozumienie mechanizmów działania firm umożliwia uczestnikom procesów coachingowych świadome zarządzanie swoją karierą, co prowadzi do osiągania większej satysfakcji z pracy oraz do unikania stagnacji i wypalenia zawodowego. NA CZYM TO POLEGA? Proces coachingowy to seria 8-12 spotkań, skoncentrowanych na osiągnięciu Twojego konkretnego celu zawodowego. Czy chodzi o realizację innowacyjnego projektu, adaptację na nowym stanowisku, wzmocnienie umiejętności przywódczych czy też planowanie własnej kariery - jestem tu, by Ci w tym pomóc. W CZYM MOGĘ CI POMÓC? Jako coach pomagam Ci lepiej poznać siebie i efektywnie wykorzystać Twój potencjał, bazując na Twoich mocnych stronach oraz zdobytej wiedzy. Tworzę przestrzeń otwartości i zaufania, zadając otwarte pytania, które naprowadzają Cię na obszary wymagające uwagi oraz strategie ich rozwoju. Moje wieloletnie doświadczenie menedżerskie jest kluczem do skutecznego docierania do sedna Twoich wyzwań, zarówno biznesowych, jak i zawodowych. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia w procesie Coachingu i Mentoringu. Zapraszam do indywidualnej i grupowej współpracy.
Kontakt
telefon: 519191351
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/aleksander-pa%C5%82ka-a0051814/
Cena
350zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Opole, Lublin, Legnica, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Bezpłatne Konsultacje
Umów się na bezpłatną sesję 0
Język
Prowadzę sesje po polsku lub po angielsku

Opinie

Bardzo dobry coach
Jako coach, Aleksander nie tylko wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, ale także dzięki ogromnemu doświadczeniu inspiruje do działania . Jego umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań pozwoliła mi spojrzeć na różne sytuacje z zupełnie nowej strony. Dzięki temu zdołałem przełamać ograniczenia nie tylko swoje ale również mojego zespołu, odkryć w sobie ukryte talenty oraz odzyskać energię potrzebną do działania. To, co wyróżnia Aleksandra to autentyczne zaangażowanie w proces, w moje postępy i sukcesy. Polecam!
22 marca 2024 Marcin - Kierownik działu technicznego
Bardzo dobry coach
Aleks to świetny słuchacz, coach i mentor. Pomógł mi zmienić sposób myślenia - zidentyfikować przeszkody i schematy, którymi się kierowałem i wypracować nowe wzorce. Na każdej sesji dowiadywałem się czegoś nowego o sobie, a zadania i polecany książki / materiały tylko przyspieszały ten proces. Współpraca z Aleksem pozwala odnaleźć dystans w obecnej sytuacji zawodowej i - pracując w szerszej perspektywie - odnaleźć nowe cele i motywację do ich spełnienia. Świetnie rozmawia się z Aleksem o tradingu i pracą na emocjach z tradingiem związanych. Szczerze polecam.
12 marca 2024 Adam - Manager
Bardzo dobry coach
Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Panem Aleksandrem ! Z pewnością zaintryguję i zmotywuję Cię do udziału w procesie. Perspektywa osoby z zewnątrz w połączeniu z indywidualnym podejściem Pana Aleksandra pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy, docierając do innych, początkowo nieokreślonych lub nieosiągalnych rozwiązań i dojść do własnego, unikalnego postępowania, decyzyjności i rozwiązania Twojego wyzwania, celu zawodowego. Wielka swoboda rozmów, empatia, oddanie sprawie a przede wszystkim obiektywizm, ogromne doświadczenie sprawiły, że zbudowałam większe poczucie bezpieczeństwa i poczucie własnej wartości wynikające z tego, kim jestem i jaką drogę realizacji obieram w spełnieniu swoich potrzeb, wyzwań, celów. Co ważne wykonując wszystkie zgodnie ze sobą w zadowoleniu i osiąganiu założonych wartości. Coaching z Panem Aleksandrem był dla mnie inwestycją we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie zarówno zawodowe jak i prywatne. Rezultat jest zdumiewiający. Polecam serdecznie !
21 luty 2024 Natalia Słomińska - Kierownik ds. Produkcji i Technologii
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Alexem wszystkim, którzy poszukują jasnego i konkretnego celu i planu w bizensie, bądź potrzebują rozwinąć i wzmocnić swoje umiejętności przywódcze. Alex wnosi do procesu coachingowego umiejętność stawiania bardzo trafnych pytań, oglądania sytuacji z zaskakujących perspektyw, jest dobrym słuchaczem i zaraża pozytywną energią oraz nastawieniem pt. "nie ma rzeczy niemożliwych", jednocześnie pomaga przygotować się na to, co może stanąć na przeszkodzie. Jest też otwarty na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, które są naprawdę szerokie.
28 sierpnia 2023 Katarzyna - HR Manager
Bardzo dobry coach
Osobiście polecam tego coacha. Jego mocne strony to empatia, umiejętność słuchania, zdolność do motywowania oraz umiejętność stawiania właściwych pytań, pomagających klientowi odkrywać swoje cele i rozwiązywać problemy.Pan Aleksander jest też profesjonalny, cierpliwy i otwarty na różnorodne perspektywy. Gorąco polecam!
27 sierpnia 2023 Iwona Marszałek - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Niesamowite doświadczenie, cenne wsparcie i mentorstwo, które są widoczne w moim rozwoju osobistym i zawodowym. Bardzo się cieszę, że przeszłam ten proces, a moja przygoda w kierunku doskonalenia się jeszcze bardziej nabrała tempa. Upewniłam się, że to co robię jest tym co kocham i jest moją największą pasją. Zrozumiałam co powinnam zmienić, aby szybciej osiągnąć wyznaczony cel.
25 sierpnia 2023 Kamila - Kierownik Regionu
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam współpracę coachingową jak i mentoringową. Bardzo duże nastawienie na realne potrzeby i umiejetność dostrojenia do sytuacji. Konkretnie a jednoczenie z dużym wyczuciem gotowości klienta na dalsze kroki w zmianie. Dużym kapitałem podczas spotkań jest tu wiedza biznesowa i doświadczenie w przywództwie, i otwartość na dzielenie się tym kapitałem. Można być dzięki temu kilka kroków do przodu i poznać perspektywę doświadczonego lidera. Wszystkie sesje były dla mnie o współpracy, rozszerzaniu perspektywy i co ważne bardzo praktyczne. Bardzo indywidualne podejście i pamięć do tego o czym rozmawialiśmy oraz follow upy do ustaleń z poprzedniej sesji. Cenne było również to, że wypracowane rozwiązania dają widoczne efekty !!!, w skali wykraczającej poza moje oczekiwania. Bardzo polecam kobietom w rolach zarządzających i tych, które aspirują do wymarzonej roli w biznesie.
24 sierpnia 2023 Monika Kępka - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki Panu Aleksandrowi i sesjom z Nim, jestem tu gdzie jestem. Podczas tych spotkań otworzyły mi się oczy na otaczającą rzeczywistość. Podczas paru sesji dowiedziałem się o sobie o wiele więcej niż przez moje dotychczasowe życie. To było coś! Teraz bazując na tym zmieniłem swoje życie i cele o 180 stopni! Dziękuję bardzo za wszystko i jedyne co mogę napisać to: POLECAM!!!
24 sierpnia 2023 Piotr Siwak - Coach, business mentor, change manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj