Aleksandra Błaszczyk

Popularność: 835
Bardzo dobry coach (12)
Biorę udział w globalnym projekcie transformacji myślowej. :) Jestem coachem i pomagam ludziom lepiej myśleć o sobie samych i ich możliwościach. Od dwóch lat doskonalę się jako life & business coach w nurcie ericksonowskim. Zbliżam się do certyfikacji ICF w ramach akredytowanego szkolenia Art & Science of Coaching w Erickson College. Ukończyłam również szkolenie z wykorzystania coachingu w godzeniu życia zawodowego i rodzinnego. Pracuję z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi m. in. w obszarach: - poszukiwania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. - eksploracji i definiowania stylu zarządzania przez młodych menadżerów - poszukiwania drogi zawodowej - odkrywania marzeń i przekuwania ich w realistyczne zamiary i plany - wsparcia w zmianach dotyczących kariery, życia osobistego - zmiany nawyków - ... Serdecznie zapraszam do współpracy i doświadczenia mocy własnego potencjału przy drobnej pomocy coachingu.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Trafiłam do Oli na sesje coachingu dzięki zarekomendowaniu jej usług i umiejętności przez bliską osobę, której ufam - jako że sama miałam lekko sceptyczne podejście do tego typu przedsięwzięć - oraz po zapoznaniu się z bardzo pozytywnymi opiniami o skuteczności jej sesji. Już od pierwszej sesji było wiadomo, że była to bardzo dobra decyzja. Moim celem było podjęcie radykalnych działań mających doprowadzić mnie do odmiany mojego życia zawodowego. Ola potrafi cierpliwie słuchać i zadawać właściwe pytania. Dzięki komfortowej i przyjaznej atmosferze, mogłam szczerze opowiedzieć o wszystkich swoich zawodowych frustracjach, a poprzez ciekawe i wnikliwe ćwiczenia podczas sesji i w ramach 'pracy domowej' zmieniłam na lepsze nastawienie do siebie, odnalazłam swoje słabe i (co ciekawe) mocne strony. Ola pomogła mi sprecyzować moje zawodowe priorytety i to jak mogę do nich zacząć dążyć. Jest kompetentną osobą czuwającą nad klientem; konkretną i z profesjonalnym podejściem, a to bardzo cenię u ludzi, z którymi współpracuję. Podczas sesji Ola poruszyła ze mną szereg kwestii związanych z moich życiem zawodowym, o których sama nigdy bym nie pomyślała, a które składały się na poczucie bezsilności i bardzo pesymistyczne patrzenie w przyszłość. Sesje otworzyły mi oczy na pewne problemy w mojej dotychczasowej karierze zawodowej i sposobie myślenia. W efekcie zdecydowałam się na podjęcie nie jednej, a kilku decyzji dotyczących mojej przyszłości. Ola bardzo mi w tym pomogła, za co jej dziękuję i zachęcam innych do współpracy z nią, jeśli chcą pracować nad swoją lepszą przyszłością.
4 czerwca 2017 Lidka - filolożka
Bardzo dobry coach
Bardzo sie ciesze, ze mogłam pracować z Olą nad moją ścieżka zawodową :) Profesjonalnie przygotowana do każdej sesji, serdeczna i jednocześnie rzeczowa. Świetnie potrafi przeprowadzić przez trudne chwile, czułam się zaopiekowana, a jednoczesnie "popychana" do przodu w swoim rozwoju :) Motywujące zajęcia, dużo dobrego można w sobie odkryć, swój potencjał, siłę i możliwości zawodowe. Serdecznie polecam kontakt z Olą coachem!
15 czerwca 2016 Magda - specjalista ds sprzedazy i marketingu
Bardzo dobry coach
Potrzebując zmian w karierze zawodowej zdecydowałam się na spotkania z coachem. Pani Ola poprzez szereg zadań i ćwiczeń pozwoliła na zauważenie w sobie cech i umiejętności, które dla mnie były niewidoczne. Dzięki tym spotkaniom potrafię określić jaki rodzaj pracy jest dla mnie odpowiedni i co ważne zwiększyły poczucie wartości zawodowej na rynku pracy. Teraz intensywnie poszukuję swojej nowej pracy mając w pamięci spotkania z Panią Olą i będę o nich pamiętała idąc na rozmowy kwalifikacyjne. Spotkania przebiegały w spokojnej, przyjemnej atmosferze co sprawiało wrażenie że prawie godzinne sesje trwają zaledwie chwilę, a na końcu wychodząc z sali uświadamiałam sobie jak wiele dowiedziałam się o sobie. Pani Ola Błaszczyk to pierwszy coach z jakim się spotkałam i jeżeli jeszcze kiedykolwiek w swojej nowej karierze zawodowej będę potrzebowała motywacji, zmiany kierunku działania, z pewnością skorzystam z jej usług. Tak więc może kiedyś jeszcze się spotkamy Pani Olu.
2 września 2015 Iwona - Farmaceutka
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniach coachingowych z panią Olą, które niezwykle miło wspominam. Podczas ich trwania udzieliła mi wielu cennych porad dotyczących bycia lepszym Team Leaderem. Zawdzięczam jej również poszerzenie moich horyzontów myślowych, ponieważ dzięki sesjom coachingowym poznałem metodologię, której wdrożenie umożliwia mi utrzymanie dobrych relacji z moimi współpracownikami. Atmosfera podczas prowadzonych zajęć była wyśmienita i sprzyjała rozwijaniu nowych umiejętności. Mogę powiedzieć, że pani Ola jest nie tylko profesjonalistką w swoim fachu, ale także potrafi wykazać się wyrozumiałością w obliczu nieoczekiwanych komplikacji związanych z terminami spotkań. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam coaching u pani Aleksandry Błaszczyk!
14 kwietnia 2015 Piotr - Team Leader
Bardzo dobry coach
Bardzo sobie cenię profesjonalizm Pani Aleksandry, błyskawiczne dostosowanie do potrzeb klienta oraz wielką subtelność (która też wynika z osobowości) w podejmowaniu współpracy. To motto, które Pani ma na stronie i w materiałach, rzeczywiście stosuje Pani z powodzeniem - stanowi to wielką siłę oraz daje pole do współpracy na terenie niezwykle subtelnym i trudnym (mało kto chce się dzielić tym, co mu nie wychodzi). Jestem bardzo zadowolony, a przede wszystkim mam głębokie przekonanie o sensowności tych zajęć i świeżości, nadziei na realność zmian, jakie wniosły do mojego poukładanego już trochę życia.
25 marca 2015 Bogusław - językoznawca/logopeda
Bardzo dobry coach
Na Olę trafiłam dzięki tej stronie i przeczytanym opiniom. Uważam, że był to bardzo dobry wybór. Ola jest osobą ciepłą i sympatyczną ale też zadającą wiele pytań (czasami trudnych) dzięki czemu każda sesja była bardzo interesująca i wymagająca ode mnie sporego zaangażowania. Po każdym spotkaniu wychodziłam z głową pełną przemyśleń i pozytywnego nastawienia. Profesjonalnie podchodziła do każdej sesji, angażując się w 100%. Z pewnością gdy moja sytuacja życiowa będzie tego wymagać bez wahania skorzystam z pomocy Oli jeszcze raz. Naprawdę serdecznie polecam Olę jako coacha!
22 marca 2015 Renata - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Praca z Olą to czysta przyjemność, Przyjemnie było patrzeć na swoje problemy i wyzwania z boku i krok po kroku je rozpracowywać tak że nie miały szans się nie poddać.Bardzo miło wspominam Coaching, prowadzony profesjonalnie, zdrowe, strategiczne podejście Oli oraz cały zestaw narzędzi którymi się posługuję przynosi mega efekty w pracy coachingowej. Serdecznie polecam szczególnie gdy ma się problem ze zmianami lub wyzwaniami czy to w życiu czy życiu zawodowym :)
12 sierpnia 2014 Mateusz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze wspominam coachingi z Olą. :) Sesje pomogły mi przeskoczyć wielu przeszkód. Dopiero zaczynałam swoją karierę zawodową kiedy poznałam Olę. Miałam sporo pytań, gdyż wieloma rzeczami spotkałam się pierwszy raz i nie wiedziałam jak byłoby najrozsądniej podchodzić do niektórych spraw. Coachingi z Olą pomogły mi popatrzeć na mój rozwój zawodowy z zewnątrz i dojść do rozwiązań. Spotkania odbywały się regularnie i Ola każdorazowo była profesjonalnie przygotowana. Na sesjach czułam się bardzo komfortowo, atmosfera była bardzo miła. :) Z Olą mam do dziś kontakt i wiem że mogę liczyć na jej wsparcie. :) Ola jest osobą, która naprawdę robi to z pasji, wkładając to swoje całe serce, i moim zdaniem nie ma nic bardziej wartościowego. W 100% polecam Olę jako coacha!
5 lipca 2014 Karina - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w coachingu z zakresu godzenia życia zawodowego z osobistym. Oto co mogę powiedzieć o tym doświadczeniu - coaching zmusił mnie przede wszystkim do refleksji, do której zapewne bez coachingu by nie doszło. Pozwolił też zatrzymać się na chwilę w miejscu i przyjrzeć się życiu nieco z boku. Coaching uświadomił mi (czy też sama sobie uświadomiłam pod wpływem sesji), że mogę zmieniać swoje życie i że mam na nie realny wpływ. Jeżeli z czegoś nie jestem zadowolona powinnam pracować nad zmianą stanu rzeczy. Po coachingu faktycznie zaczęłam pracować nad swoją niezależnością i przełamywaniem lęków, podejmowaniem wyzwań. Coaching sam w sobie nie rozwiązuje problemów, nie należy tego oczekiwać, ale pomaga im się przyjrzeć z bliska, rozłożyć na części. Tak naprawdę wiele zależy od osoby, która bierze w tym udział, należy więc w jak największym stopniu się zaangażować, by osiągnąć pożądany rezultat. Reasumując - polecam sam coaching oraz Olę jako przewodniczkę po zmaganiach z własnym życiem. Zawsze doskonale przygotowana, każde spotkanie prowadziła z inwencją i wielkim zaangażowaniem. Zadawała wiele trafnych pytań, których człowiek sam sobie nie zadaje (a co dopiero odpowiada na nie) w natłoku codziennych spraw.
24 czerwca 2014 Karolina - filolożka
Bardzo dobry coach
Wspominam Olę z radością - super coach, po prostu PROFESJONALISTA w tej dziedzinie. Polecam gorąco! Zawsze dokładnie przygotowana do pracy: stosowała różne metody, aby kierować mnie do "happy end-u" :), za każdym razem pamiętała o czym rozmawiałyśmy na poprzednią sesję i czy mamy osiągnięty już postanowiony przez ze mnie cel, czy wybieram już nowy cel; dostosowała się do moich potrzeb: nawet jeśli czasami nie miałam humoru, Ola potrafiła tak adekwatnie się zachować, że po zakończeniu sesji coachingowej byłam tak pozytywnie nastawiona i miałam wrażenie że rozmawiałam z moją lepszej przyjaciółką; uważna, wymagająca, ale też pełna spokojnej akceptacji, wspierająca. Każde spotkanie z Olą było dla mnie pewnego rodzaju inspiracją: zachęci mnie do zmiany moich "szarych" myśli, a czasami do zastanowienia się, czy kierunek który wybieram jest na pewno najlepszy dla mnie.Zaczęłam coaching szukając równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym, a skończyło się na tym że odkryłam sama siebie z innej strony (pozytywnej). Serdecznie polecam!
21 czerwca 2014 Janika - matematyk
Bardzo dobry coach
Do coaching podszedłem z dużym dystansem i pewnym powątpiewaniem. Coaching?, Po co?, Każdy przecież wie co chce robić i jak to osiągnąć? To pewnie jest dla kogoś kto w ogóle nie myśli o życiu i nie potrafi decydować o swoim losie. Jednak już po po kilku spotkaniach okazało się, że byłem w wielkim błędzie. Ola usystematyzowała moje spojrzenie na rozwój zawodowy i pozwoliła mi się głębiej zastanowić nad tym co ja właściwie chce osiągnąć. Jak przystało na dobrego coacha, nie narzucała żadnych rozwiązań, sprawiła, że odkryłem wiele ważnych rzeczy o sobie, który może już wiedziałem wcześniej, ale sobie nie uświadamiałem. Sprawnie kierowała rozmową, co pozwoliło na poznanie swoich myśli, które były na tyle głęboko, że nie pojawiały się w natłoku codzienny obowiązków. Zdecydowanie mogę polecić Olę jako świetnego coacha!
13 czerwca 2014 Maciek - Project Manager
Bardzo dobry coach
Każda godzina coachingu z Olą była cudowną perełką w dniu pełnym obowiązków zawodowych i rodzicielskich. Dawała czas by zatrzymać się, zastanowić nad tym co jest dla mnie ważne, co ja już osiągnęłam, i gdzie ja chcę iść dalej. Po każdym spotkaniu miałam poczucie ładu i harmonii, wiedziałam, co mam robić dalej by zmierzać w wyznaczonym przeze mnie kierunku, by stawiać czoło wyzwaniom i czuć pewność, że mi się uda. Już wiem jak świadomie planować swoją przyszłość zawodową oraz co jest dla mnie ważne w życiu osobistym. Ola więcej słuchając niż mówiąc, właściwymi pytaniami potrafiła naprowadzić na szereg pomysłów i rozwiązań, które wydają się tak naprawdę bardzo proste, logiczne i aż dziw brał, że na to nie wpadło się wcześniej! Bardzo serdecznie polecam i coaching i Olę jako coacha!
12 czerwca 2014 Anita - ekonomistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching balansowania
11 czerwca 2014
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom