Aleksandra Gospodarek

Popularność: 797
Bardzo dobry coach (3)
Na coaching kariery zapraszam, jeśli chcesz: - poznać Twoje pasje i uzdolnienia - zdobyć wymarzoną pracę - napisać lub udoskonalić CV - przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - zaplanować i zbudować biznes oparty na pasji - zaplanować dalszą edukację w zgodzie z Twoimi zainteresowaniami i talentami O mnie: Jestem psychologiem, doradcą kariery, coachem oraz trenerem z przygotowaniem pedagogicznym. Pełnię funkcję Dyrektora Oddziału Lubelskiego Izby Coachingu. Realizuję działania z obszaru szkoleń, rozwoju osobistego i indywidualnej pracy z klientem. Posiadam doświadczenie w rekrutacji, organizacji i promocji projektów szkoleniowych oraz z zakresu budowania relacji z klientami. Od 2014 r. poradnictwo i coaching kariery przeprowadziłam z ponad 100 klientami. Pasjonuję się rozwojem osobistym, odkrywaniem potencjału, a także rozwijaniem kompetencji społecznych. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Job-Coaching - doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery. Cały czas inwestuję w swój rozwój uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję superwizji u akredytowanych superwizorów Izby Coachingu. Wywiad ze mną w ramach programu Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości: https://bit.ly/2RR3Tua
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego.
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Warszawa, Rzeszów, Zamość, Chełm, Puławy, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sesja coachingowa
Czas spotkania - 90 minut
Miejsce spotkania
Sesje coachingowe prowadzę stacjonarnie w gabinecie w Lublinie. Z klientami z innych miast pracuję online przez Skype lub telefon.
Bezpłatna konsultacja
Jeśli myślisz o współpracy ze mną, zapraszam Cię na 30-minutową bezpłatną i niezobowiązującą konsultację telefoniczną, podczas której będziemy mieć okazję się poznać, określić Twoje potrzeby i oczekiwania. Dowiesz się także, jak wygląda proces coachingowy ze mną. Ustalimy zasady spotkań - terminy, częstotliwość, cenę itp.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pani Aleksandry. Otrzymałam wiele cennych i pomocnych uwag podczas konsultacji odnośnie mojego CV i listu motywacyjnego. Dzięki zaangażowaniu Pani Aleksandry oraz ilości czasu jaki mi poświęciła czuje się pewniej na rynku pracy. Polecam!
1 czerwca 2020 Magdalena - Laborant
Bardzo dobry coach
Pani Ola to znakomity kompan do rozwoju w temacie kariery :) Jest pełna pozytywnej energii, tryskająca pomysłami - dzięki swojej postawie zainspirowała mnie do odnalezienia moich pasji i podążania za nimi. Uczestniczylam zarówno w spotkaniach indywidualnych i warsztatach grupowych prowadzonych przez Panią Olę - pomogła mi uporządkować chaos, jaki miałam w głowie oraz stworzyć bardzo dobre CV i list motywacyjny. Bardzo polecam współpracę!!
1 luty 2019 Karina - trenerka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo wdzięczna Oli za pomoc w wyborze ścieżki zawodowej. Sytuacja była bardzo trudna, ponieważ wiązała się z rezygnacją ze starej pracy i chwilową przeprowadzką. Dzięki spotkaniom lepiej poznałam siebie i zrozumiałam jakie warunki musi spełniać miejsce pracy abym czuła się w nim dobrze i co sprawia, że w obecnej pracy czuję się zle. Każde spotkanie było bardzo odkrywcze! Ponazywanie pewnych spraw, uporządkowanie pod okiem coacha dało mi dużo większa świadomość siebie. Ta wiedza okazała się niezwykle ważna podczas procesu rekrutacyjnego który skutkował znalezieniem pracy zgodnej z moimi upodobaniami i charakterem. Jestem bardzo wdzięczna za tę pomoc, ponieważ pozwoliła mi na zmianę sytuacji która w mojej głowie jawiła się jako sytuacja "bez wyjścia". Polecam Aleksandrę każdemu kto waha się nad wyborem sciezki zawodowej i sam nie wie czego chce od przyszłej pracy i zycia!
21 września 2018 Magda - Architekt
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj