Aleksandra Szewczyk

Popularność: 715
Bardzo dobry coach (30)
Akredytowany coach ICF ACC, trener biznesu i pasjonatka rozwoju. Posiadam ponad 10 - letnie doświadczenie szkoleniowo - coachingowe. Piszę artykuły naukowe i doktorat z coachingu oraz biorę udział w międzynarodowych konferencjach coachingowych. https://www.inicjatywarozwoju.pl/publikacje/ Ukończyłam studia podyplomowe Coaching z elementami psychologii na Uniwersytecie SWPS, szkołę coachów MERTUM obecnie przygotowuję się do poziomu ICF PCC. Jestem wulkanem pozytywnej energii. Swój sukces zawdzięczam niespotykanym pokładom energii, które mam w sobie i którymi chętnie z Państwem podzielę się. Warto skorzystać z sesji prowadzonych przeze mnie, bo swoim życiem osobistym i karierą zawodową udowadniam i pokazuję, że zmiana w życiu jest możliwa. Od absolwentki liceum plastycznego w Orłowie, poprzez studia filologiczne Skandynawistykę, po Akademię Trenera po studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim i doktorat z coachingu - z determinacją osiągam swoje cele i kroczę ścieżką rozwoju osobistego i zawodowego, która daje mi mnóstwo szczęścia, satysfakcji i spełnienia. Swoje autorskie programy rozwojowe szkoleniowo-coachingowe buduję inspirując się najnowszymi osiągnięciami nauki.
Kontakt
tel. +48 503 198 373
FB Inicjatywa Rozwoju
https://web.facebook.com/AleksandraSzewczykInicjatywaRozwoju/?fref=ts
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Podziwiam Ole za jej wielka dobra energię, ambicje i otwartość na ludzi. Podczas sesji stawia konkretne pytania które zmuszaja do zastanowienia się nad sobą. Mapa marzeń to istna zabawa w przyjemnej atmosferze. Ola nie ustaje w darzeniu do doskonałości dlatego wszystko co robi wydaje się naturalne i spójne z nią samą, dlatego stanowi wzór do naśladowania. To nie jest tylko jej praca ale tez pasja by pomagać innym kobietom
5 maja 2020 Maria - Terapeutka manualna
Bardzo dobry coach
Bardzo fajnie, pomaga namacalnie zobaczyć swoje marzenia i zacząć je realizować :) Zostałam zaproszona na jej warsztaty przez siostrę Anię i obie te osoby są niezwykle inspirujące. Serdecznie polecam :)
5 maja 2020 Karolina - Filmowiec
Bardzo dobry coach
Ola jest wspaniałym człowiekiem, profesjonalnym specjalistą, silną, niezależną i bardzo empatyczną kobietą, czas z nią spędzony był dla mnie inspirującą przygodą. Niezmiernie cieszę się, że miałam okazję ją poznać :)
18 września 2019 Patrycja - filmowiec, trenerka
Bardzo dobry coach
Zajęcia z Olą pozwoli mi zajrzeć w głąb siebie, określić własne potrzeby i wytyczyć drogę do ich realizacji. Systematycznie odhaczam zrealizowane punkty na mojej "mapie marzeń", którą z inicjatywy Oli stworzyłam. Polecam wszystkim poszukującym "swojej lepszej wersji".
30 października 2018 Ania - dyrektor finansowy
Bardzo dobry coach
Życie to suma drobnych radości, które u Oli są niemalże wszędzie i, które dzięki Oli odkrywam (uczę się odkrywać) na nowo. Mało co potrafi tak znacząco obniżyć poziom stresu, oczyścić umysł i napełnić wdzięcznością jak spotkanie z Nią. Ola to czysta postać HYGGE: prostota, profesjonalizm, dzielenie się, ciepło, talerz pysznej zupy, wspólna kawa, "zwariowana" impreza i dzielenie się pracą czyli sesje COACHINGOWE, które z Olą są prawdziwą przyjemnością. Dziękuję za to, że mogłam poznać tak wspaniałego człowieka w tak TRUDNYM dla mnie okresie. OLU JESTEŚ ŚWIETNA W TYM CO ROBISZ, nie przestawaj!!!
28 stycznia 2018 Ola - specjalista ds. administracji
Bardzo dobry coach
Praca z Olą otwiera horyzonty, pobudza wyobraźnię i daje kopa. Polecam ją jako profesjonalnego coucha i wspaniałą twórczą kobietę. Zaczynam rozumieć siebie, co bym chciała zmienić w sobie i jak to wdrożyć w życie.
10 stycznia 2018 Gosia - Asystentka Zarządu
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Olę jako profesjonalnego coacha, dzięki któremu moja kariera zawodowa nabrała zdecydowanie innego tempa. Po procesach coachingowych wszystko stało się jaśniejsze, a droga o wiele bardziej przejrzysta. Teraz z perspektywy czasu i awansu zawodowego mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że coaching z Panią Olą Szewczyk był jedną z najlepszych decyzji w moim zawodowym życiu. Polecam wszystkim, dla których liczy się współpraca z profesjonalistą!
26 września 2017 Małgorzata - Sikorska
Bardzo dobry coach
Witam, Pani Ola to Coach z najwyższej pólki , wszystko czego oczekiwałem to dostałem ,a raczej wróć sam wypracowałem ponieważ miałem świetnego Coacha. Serdecznie polecam!!!
13 lipca 2017 Marcin - Logistyk
Dobry coach
30 czerwca 2017 Malwina - Interior designer
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca. Ola ma tą "iskrę" w sobie którą potrafi przekazać w trakcie rozmowy. Ze spotkania wyszłam z nową energią i ze świadomością że Wszystko mogę.
30 czerwca 2017 Iwona - Specjalista
Bardzo dobry coach
Sesja coachingu z Olą spowodowała, że na wiele spraw patrzę inaczej. Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Cieszę się z naszego spotkania, jestem zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa
29 czerwca 2017 Agata - Specjalista
Bardzo dobry coach
Fantastyczna osoba! Jestam bardzo zadowolona ze spotkania! Polecam! Nic dodać nic ując!
29 czerwca 2017 Marta - manager
Bardzo dobry coach
Ola jest pełną pasji do tego, co robi, a jednocześnie profesjonalną osobą. Dzięki niej decyzja o tym, co dla nas najlepsze, wydaje się oczywista. I zawsze najlepsza.
29 czerwca 2017 Marta - Team Leader
Bardzo dobry coach
Świetny coach, pełen pasji i energii, którą przekazuje innym...
23 czerwca 2017 Wiola - Projektant wnętrz
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, zaraża niesamowitą energią do działania! W konkretny, rzeczowy sposób pozwala dotrzeć do sedna problemu i ustalić konkretny plan rozwiązania. Polecam wszystkim, zdecydowanie! :)
21 czerwca 2017 Aga - projektant wnętrz
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję za sesję. Otwierająca oczy i dająca dużo do myślenia :)
16 czerwca 2017 Renata - manager
Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim. Krotka indywidualna sesja pozwala spojrzec glebiej na siebie i zastanowic sie nad swoimi mocnymi stronami i obszarami do poprawy.
16 czerwca 2017 Piotr - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo fajne spotkanie.Upewniło mnie w swoich przekonaniach i wskazało jeszcze brakujące elementy. Polecam każdemu
12 czerwca 2017 Andrzej - Specjalista logistyczny
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam coaching z Olą, po spotkaniu ma się mega dużo energii i chęci do zmian, podejmowania decyzji. Ola interesuje się nie tylko Tobą podczas sesji, ale też poświęca swój czas wolny. Bardzo pozytywna osoba, wulkan energii. Polecam!
12 czerwca 2017 Jola - Merchandiser
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam coaching z Olą Szewczyk! Potwierdzam wszystko to co Ola sama pisze o sobie, w szczególności to, że jest wulkanem pozytywnej energii. Uwielbiam jej poczucie humoru, profesjonalizm i sposób prowadzenie rozmowy. Każde spotkanie z Olą dodaje mi skrzydeł, motywacji i chęci do działania. Dziękuję:-)
11 czerwca 2017 Milena - Główny Księgowy
Bardzo dobry coach
Zgadzam się ze wszystkim co napisane poniżej. Ola to pełna energii kobieta sukcesu która z prawdziwym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do sprawy i inspiruje wszystkich wokół do działania i stawiania poprzeczki coraz wyżej. Podczas sesji wiedziała dokładnie na czym się skupić i co ważniejsze- JAKIE PYTANIA zadawać aby dojść do źródła problemu którego ja wcześniej nie umiałam sobie sama wyjaśnić. Mam nadzieje ze dzięki mojej recenzji ludzie nie będą wątpliwości do kogo trafić aby wyjść pełnym dobrej energii z poczuciem że wszystkie problemy są do tego aby je rozwiązać;)
5 czerwca 2017 Maria - Masażystka
Bardzo dobry coach
Ola to pełna energi i entuzjazmu osoba, która pokazuje, że każdy dzień to krok do naszych sukcesów i celu. Zainspirowała mnie, wiem w którą stronę mam iść. Pokazała mi, że mam wszystko co do tej drogi potrzebuje. Bardzo polecam!
3 czerwca 2017 Patrycja - Specjalista
Dobry coach
Zajęcia ciekawe, szczególnie "wyklejanka" :) Zespół skoncentrowany i zainteresowany, nie nudził się. Polecam
2 czerwca 2017 Bartek - manager
Bardzo dobry coach
Rozmowy z Olą są zawsze pełne energii i pasji. Po zakończonych spotkaniach aż się chce góry przenosić!!! Bardzo serdecznie polecam wszystkim chętnym!
2 czerwca 2017 Radosław - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się a coaching z Ola gdy stałam przed bardzo trudna decyzja której nie umiałam podjąć, a dokładniej uważałam gdzieś w swojej głowie ze powinnam poświecić siebie i dobro swojej rodziny dla dobra pracodawcy (wspaniałego, ale w dalszym ciągu pracodawcy). Po pierwszej sesji podjęłam najlepsza możliwą decyzję bez wyrzutów sumienia, w zgodzie ze sobą samą. Jestem zachwycona tym co osiągnęłam w swoim życiu i jak ogromną prace wykonałam dzięki pomocy Oli. Nie wierzyłam ze aż tak dużo można zmienić, Zyskałam pewność siebie której nigdy nie miałam, osiągnęłam większość celów z mapy marzeń i na prawdę jestem zadowolona z siebie i swojego życia - a to takie ważne a nie zawsze oczywiste. Ola jest niezwykle ciepłą i energetyczną osobą - daje kopa, wspiera, pomaga. Zawsze czułam się słuchana i ważna, zawsze mogłam na nią liczyć. Poznałam ogrom ciekawych narzędzi z których korzystam do tej pory. Polecam całym sercem bo taki dialog ze samym sobą przy pomocy tak dobrego coacha pozwala pozbyć się niemocy i lęków i zamienić je w sile do działania i realizowania swoich marze i pasji. To była moja najlepsza inwestycja w siebie :)
1 czerwca 2017 Beata - Kosmetolog
Bardzo dobry coach
Pani Ola, to mega energia, uwaga i kreatywność. Prowadzi, inspiruje, pozwala odnaleźć własną drogę... Bardzo serdecznie polecam!
1 czerwca 2017 Agnieszka - HR Manager
Bardzo dobry coach
Wydaje Ci się, że wszystko o sobie wiesz? Albo może wręcz przeciwnie, szukasz swojej drogi i nie masz pojęcia jak się za to zabrać? Niezależnie od tego jakie masz podejście, polecam gorąco :) Po każdym spotkaniu coraz więcej pozytywnej energii i chęci do działania!
1 czerwca 2017 Monika - specjalista ds. handlowych
Bardzo dobry coach
Wszystkim bardzo polecam spotkania z Olą. Na każdym coachingu można się czegoś nauczyć - o sobie lub naszym otoczeniu. Ola jest bardzo pozytywna i energiczną osobą, przez co kontakt z nią jest swobodny i przyjemny. Ze spotkań można wiele wynieść, spojrzeć na niektóre kwestie inaczej. Dają pozytywną energię i chęci o pracy nad sobą :)
1 czerwca 2017 Marzena - księgowa
Bardzo dobry coach
Cieszę się, że zdecydowałam się na coaching z Olą. Na spotkaniu odkrywam COŚ, co mam, a nie zwracam na co dzień uwagi, że to ważna rzecz, która jest moją siłą. Dzięki spotkaniom z Olą nabieram przekonania, że moje życie idzie w dobrym kierunku, tylko potrzebuję czasu, aby osiągnąć cel.
1 czerwca 2017 Kasia - technolog odzieżowy
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze spotkań. Każdy coaching kończy się dla mnie rozwiązaniem istotnej kwestii, czy podjęciem decyzji, co wcześniej wydawałoby mi się bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Bardzo podoba mi się energia z jaką pani Oli prowadzi spotkania. Po każdym coachingu czuję w sobie nową moc do podjęcia działań i energię do realizacji życiowych celów :)
1 czerwca 2017 Karolina - kupiec mody
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj