Alicja Pstrągowska

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (3)
Interesuję się rozwojem osobistym, psychologią, zdrowym i aktywnym stylem życia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi - także w zarządzaniu zespołem. Moja wiedza praktyczna jest podparta kierunkowymi studiami podyplomowymi “Studia menadżerskie dla praktyków”, które ukończyłam w 2022 roku na Politechnice Koszalińskiej. Chęć pogłębiania wiedzy oraz pasja do pracy z drugim człowiekiem zaprowadziły mnie do podjęcia kolejnych studiów. W 2023 roku ukończyłam studia podyplomowe w Zachodnipomorskiej Szkole Biznesu - Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie na kierunku “Coaching i mentoring”. Jestem mentorką w programie mentoringowym realizowanym w Zachodnipomorskiej Szkole Biznesu - Akademii Nauk Stosowanych “Mentor tworzy Mentora”. W ramach projektu prowadzę bezpłatne konsultacje z Mentee wspomagające rozwój osobisty i zawodowy. Oprócz tego, że realizuję się jako Coach i Mentorka, jednocześnie, jestem Kierowniczką działu i Pełnomocniczką do spraw zarządzania systemem jakości w szwajcarskiej firmie produkcyjnej. Ponadto, aktywnie działam w mediach społecznościowych, gdzie prowadzę profile edukacyjne skupiające się na samoświadomości i rozwoju osobistym. Działania te mają na celu nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także budowanie społeczności zainteresowanej ciągłym rozwojem. Wierzę, że w każdym z nas drzemie potencjał, który można wydobyć. W pracy wyróżniają mnie empatia, odpowiedzialność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. W każdej relacji coachingowej/mentoringowej dążę do zapewnienia wysokiej jakości wsparcia popartą zdobytymi kompetencjami i doświadczeniem. Specjalizuję się w budowaniu relacji ze sobą Wspieram osoby wysoko wrażliwe (HSP) Pomagam w zrozumieniu, dlaczego warto dbać o swoje granice Wspieram w planowaniu przyszłości i podejmowaniu decyzji Pomagam w odnalezieniu równowagi oraz identyfikacji i usuwaniu blokad Stwarzam bezpieczną przestrzeń do dzielenia się przemyśleniami i auto eksploracji Pomagam w realizacji celów osobistych i zawodowych Poza wsparciem osób dorosłych, podejmuję także współpracę z młodzieżą w wieku licealnym.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Koszalin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalizm i ciekawe zajęcia. Ćwiczenia wykonuję do dzisiaj i dalej mi bardzo pomagają. Pomogła mi Pani się rozwinąć. Pani Alicja jest świetna i bardzo polecam sesje. W razie potrzeby chętnie do nich wrócę.
16 maja 2024 Mateusz - Serwisant
Bardzo dobry coach
Dziękuje Pani Alicjo za tak świetnie poprowadzone sesje. Po spotkaniach czułam się zmotywowana do działania i nie bałam się nowych wyzwań. Regularne rozmowy sprawiły, że nie boję się przyszłych problemów, traktuje je jako okazje do zdobycia nowych doświadczeń i wykazania się swoimi umiejętnościami. Dodatkowo zaczęłam wyznaczać w pracy granice i przestałam brać na siebie za dużo obowiązków, co skutkowało w zaniedbaniu mojego życia prywatnego. Super, polecam z całego serca :)
9 maja 2024 Zuzanna - Ekspert ds komunikacji
Dziękuję za opinię :)
Alicja Pstrągowska
Bardzo dobry coach
Swego czasu miałam ogromny kryzys zawodowy i czułam niemoc. Postanowiłam spróbować z coachingiem, no i trafiłam na Panią Alicję! Na sesjach czułam się swobodnie, czułam sie wysłuchana. Robiłyśmy wiele ćwiczeń, które pomogły zrozumieć mi moja drogę. Jestem wdzięczna i polecam z całego serca Panią Alicję!!
7 maja 2024 Martyna - Customer Service Specialist
Dziękuję za opinię :)
Alicja Pstrągowska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj