Alicja Stankiewicz

Popularność: 1439
Bardzo dobry coach (6)
Pracuję głównie z kobietami, które znalazły się na zakręcie swojego życia i poszukują zmiany, inspiracji, wiary w siebie i swoje marzenia. Jestem trenerem osobistym i psychologiem z zamiłowania i chęci. Moja droga do odkrycia siebie, swoich pasji i tego co chcę robić wiodła przez lata doświadczeń i pracy z różnymi ludźmi w firmach międzynarodowych, doradztwa personalnego oraz podczas szkoleń dorosłych i młodzieży, aby ostatecznie doprowadzić mnie do stacji positive way coaching. Z dnia na dzień przekonywałam się gdzie jest moje miejsce i co tak naprawdę chcę robić. Sama na sobie doświadczyłam mocy pokonywanej drogi, budowania własnej tożsamości, odkrywania swojej pasji i sensu życia. Moja podróż wiodła różnymi ścieżkami, szlakami, drogami. Czasami szłam pod prąd a czasem jechałam z prądem lub pędziłam autostradą by ścigać się z wiatrem. Były też chwile gdy musiałam się zatrzymać by usunąć powalone na trasie drzewa, ominąć korek, sprawdzić mapę, lub wybrać dogodny objazd. Każda z tych sytuacji nauczyła mnie jak prowadzić Ciebie w Twojej podróży do upragnionego miejsca na ziemi. Oczarowana mocą możliwości jakie daje świadomość własnych talentów i ich pozytywnym wpływem na ludzkie działania proponuję Ci sesje indywidualne lub grupowe. Sama wybierz co jest dla Ciebie lepsze a wtedy wspólnie wyruszymy w Twoją podróż. W pracy z ludźmi staram się łączyć swoje doświadczenie zawodowe i życiowe z rzetelnym wieloletnim przygotowaniem merytorycznym jako Coach i psycholog. Jako coach korzystam z różnych metod i technik wspomagając rozwój moich klientów holistycznie. Pracuję w oparciu o psychologię pozytywną, Gestalt, psychologię humanistyczną, poznawczą czy behawioralną. Ukończyłam kurs RTZ, którego techniki wykorzystuję w coachingu i szkoleniach. Wspólnie z klientem pracując systemowo, skupiam się na rozwiązaniu i racjonalnym podejściu do życia. Posiadam też Certyfikację narzędzia do idenyfikacji i rozwoju osobowiści Extended DISC® Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im.L. Koźmińkiego. Jestem absolwentką programu rozwojowego dla coachów akredytowanego przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF). Posiadam certyfikaty CoachWise™ Essentials oraz CoachWise Equipped™ - rozszerzonego szkolenia dla profesjonalnych coachów. Jako członek International Coach Federation (ICF) zarówno w Polsce jak i na świecie, podlegam ciągłemu dokształcaniu, supervizjom oraz obowiązują mnie zasady pracy zgodnej z etyką międzynarodowej organizacji Coachów. Prywatnie żona i mama wspaniałej córki. Kocha góry i ciepłe morze Pasjonatka śpiewu, tańca, muzyki i artyzmu w każdej postaci bo artystą można być z każdym miejscu, o każdej porze i w każdej dziedzinie która się kocha.
Kontakt
tel: +48 601 063838
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
blog
www.szpilkinazakrecie.blog
Dodatkowe informacje
Psychoterapeutka behawioralno-poznawcza, wykorzystująca w swojej pracy choreoterapię, muzykoterapię oraz pracę z ciałem. Pomaga klientom w zmaganiach z problemami lękowymi, depresją, zaburzeniami odrzywniania czy osobowości.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowałam z Alą kilkukrotnie. Nie były to długie procesy coachingowe (zazwyczaj 2-3 sesje), które odbywałam w momencie kiedy potrzebowałam wsparcia na drodze rozwoju swojej kariery i biznesu. Alicja jest bardzo uważnym i wspierającym coachem, ma bardzo duże doświadczenie w pracy z ludźmi i prowadzeniu sesji coachingowych. Dzięki pracy z Alicją byłam w stanie w szybkim czasie zwiększyć motywację do działania, przezwyciężyć negatywne myśli, które mnie ograniczały i znaleźć rozwiązania, których potrzebowałam. Polecam pracę z Alicją.
8 kwietnia 2016 Marta - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Nigdy nie byłam uczestnikiem spotkań coachingowych (wolę polskie określenia) i nie miałam pojęcia jak to wygląda. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że ... jest dobrze. Spotkania z Alicją: Jakie były? Miłe, sympatyczne, ciepłe - pozwoliły mi spojrzeć na moje dotychczasowe życie w zupełnie nowym świetle, że życie nie kończy się dziś i muszę patrzeć w przyszłość z optymizmem, zapełnić je nowymi doświadczeniami. Spojrzałam inaczej na swoje kompleksy i problemy dnia codziennego, wyeliminowałam ze swojego otoczenia toksyczne znajomości i od razu zrobiło się lepiej. Brak mi jest czwartkowych spotkań (dla seniorów, a było ich 10), bo po wyjściu, choć nie zawsze świeciło słońce, uśmiechał się do mnie cały świat. Dziękuję Alicjo. Małgorzata
31 marca 2016 Małgorzata - na emeryturze
Bardzo dobry coach
Z Panią Alicją odbyłam 10 sesji , byłam urzeczona pozytywną energią tej osoby. Podczas naszych spotkań panowała bardzo przyjacielska atmosfera,przez co można się całkowicie otworzyć i szczerze rozmawiać . Chociaż trauma po śmierci męża trwa nadal to jednak spotkania z Panią Alicją spowodowałły że bardziej pozytywnie postrzegam wszystko dookoła mnie wyzwoliłłam się z uczucia żalu i złości na to co się stało,coraz częściej się uśmiecham ,zawdzięczam to Pani Alicji . Utrzymuję kontakt z Panią Alicją , zawsze mogę liczyć na rozmowę ,dobre słowo i życzliwe wskazówki ,taka rozmowa od razu poprawia mi nastrój .
20 marca 2016 Elżbieta - emerytka
Bardzo dobry coach
Panią Alicję Stankiewicz poznałam gdy uczestniczyłam w coachingu dla seniora.Pani Alicja prowadzi zajęcia coachingu profesjonalnie..Do zajęć podchodzi z dużym zaangażowaniem i potrafi ukierunkować czy też odgadnąć nasze potrzeby Osoba zagubiona z problemami nie zawsze wie co mogłaby zmienić w swoim życiu,nie wierzy w siebie iw swoje możliwości Pani Alicja potrafi słuchać i usłyszeć nasze potrzeby i marzenia,potraf wskazać nam sposoby jak można wydobyć siłę i uwierzyć w siebie i w swoje umiejętności czy ukryte talenty spojrzeć na siebie, swoje wady, jak można pokochać siebie,jak można cieszyć się życiem . To Pani Alicja nauczyła mnie pozytywnego myślenia i radzenia sobie w chwilach trudnych. Pani Alicja pokazała mi różnicę między marzeniem a celem.Nasze marzenia często zostają niespełnione,lecz gdy wyznaczymy sobie cel to dążymy do jego spełnienia, w ten sposób marzenie zostaje spełnione. życiu napotykamy na wiele trudnych spraw czasami kłopoty i problemy odbierają nam wszystkie siły.wydaje się nam że świat nasz legł w gruzach a my jesteśmy do niczego..Pani Alicja pokazała mi sposoby jak można podnieść się z trudnej sytuacji i cieszyć się życiem.Myślę że wiele osób w swoim życiu boryka się z wieloma problemami nie widzi sposobu na lepsze jutro,nie ma pomysłu,siły czy też umiejętności aby cokolwiek zmienić dlatego polecam fachowy coaching u Pani Alicji Wiele z nas szuka winy w innych za swoje nieudane życie ,oskarża,krytykuje,narzeka.Na innych nie mamy wpływu możemy zacząć zmieniać siebie a wtedy radośniej spojrzymy na świat w okół nas.Praca nad sobą nie zawsze jest łatwa.Zmiany często są bardzo trudne lecz przynoszą wiele radości szczęścia i czynią nasze życie lżejsze i ciekawsze,bardzo często nie wiemy ile od nas zależy. Ja osobiście mam bardzo trudną sytuację rodzinną,był okres w moim życiu że nie chciało mi się żyć, byłam rozgoryczona,załamana i nic mnie nie cieszyło nie widziałam dla siebie ratunku, lecz dzięki coachingowi i pacy nad sobą mimo mojej trudnej sytuacji cieszę się życiem mam wielu przyjaciół jestem lubiana i podziwiana,odnoszę sukcesy, spełniam swoje marzenia.
20 marca 2016 Grażyna - Emeryt
Dobry coach
Doświadczyłem trzech darmowych spotkań coachingowych z Alicją. Każde z nich napełniało mnie uczciwym poczuciem własnej wartości, własnych talentów, kompetencji i możliwości, oraz stosowną im pewnością siebie. Kilka godzin po ostatnim spotkaniu, świeżo naładowany pozytywną energią, odbyłem rozmowę o pracę, która poszła mi nadspodziewanie swobodnie i bezproblemowo, a jak się później okazało, doprowadziła mnie do pełnego sukcesu w tej sytuacji, a więc zatrudnienia na bardzo komfortowych warunkach. Jestem przekonany, że dużą w tym zasługę miał właśnie swoisty trening samooceny, jaki otrzymałem od Alicji.
18 marca 2015 Mikołaj Niziński -
Bardzo dobry coach
Spotkania z Alicja daly mi przede wszystkim wiare w to, ze to co nadejdzie moze byc lepsze od tego co juz bylo. Bo Alicja tak potrafi pokierować rozmową, ze czlowiek dochodzi do wniosku ze moze wiecej niz mu sie wydaje :) Ja np. Doszlam do wniosku, ze do tej pory bylam sama dla siebie czynnikiem ktory najbardziej sie ograniczal (nie otoczenie - tak jak myslalam do tej pory). Zdecydowalam sie na sesję coachingową u Alicji bardziej z ciekawości. W efekcie okazalo sie, ze Alicja jest nie tylko dobrym coachem, ale rowniez i psychoterapeuta z ktorym moglam popracowac nad innymi swoimi problemami :) za co BARDZO DZIEKUJE :-) Polecam - a gdyby ktos chcial zasiegnac opinii, sluze telefonem :))
23 stycznia 2015 Natalia - Asystent
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Warsztat rozwojowy dla coachów - praca na relacji ze sobą i innymi
22 kwietnia 2015
Poznaj siebie w relacji z innymi i wzbogać swój warsztat coacha. Praca coachingowa na relacji z muzyką, rysunkiem i ciałem w tle.
Kiedyś to zrobię...
20 września 2013
Kiedyś - czy dzisiaj? Kiedy jest ten odpowiedni czas aby w końcu zacząć w coś wierzyć, ruszyć z miejsca, nie poddawać się dogmatom i, jak powiedział kiedyś Steve Jobs "be foolish be hungary"?