Alina Tukaj

Popularność: 197
Bardzo dobry coach (8)
Zajmuję się zawodowo towarzyszeniem ludziom w zmianach i realizacji ich potrzeb i marzeń. Skończyłam studia podyplomowe i nie przestaję się uczyć, dokształcać, czytać i obserwować pracy moich mentorów. Moim życiowym credo jest hasło: "Człowiek jest najważniejszy". Bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzę do swojej pracy i podczas ponad 200 sesji (9 zakończonych z sukcesem procesów) towarzyszyłam swoim Klientom/kom w procesie zmian, realizacji pragnień, marzeń i ambicji. Serdecznie zapraszam do współpracy i spotkań.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego.
Cena
80zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Alina to niewątpliwie perła wśród couchów pozwoliła mi uwierzyć że nie możliwe nie istnieje i z zacząć realizować swoje marzenia na co wcześniej nie miałam odwagi. To kobieta zakochana w swojej pracy bardzo profesjonalnie pochodząca do osób z którymi pracuje. Prócz ciepła uśmiechu cechuje ją ogromna kreatywność i wulkan pozytywnej energii skłaniający do działaniu tu i teraz a nie odkładania na później zmian w swoim życiu . Bardzo polecam Panią Alinę
20 sierpnia 2017 Paulina - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Przeszłam cały proces coachingowy z Panią Aliną i mogę powiedzieć, że była to dobra inwestycja. Coaching pozwolił mi zdobyć większą świadomość siebie. Pani Alina zainspirowała mnie do przeanalizowania istotnych dla mnie aspektów życia oraz zmobilizowała do działania. Zdecydowanie polecam Panią Alinę jako coacha.
19 sierpnia 2017 Katarzyna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Alina jest zdecydowanie jednym z najlepszych couchów z jakim Miałam okazje współpracować. Profesjonalizm, indywidualne podejście, a przede wszystkim niesamowite ciepło i zrozumienie. Tak mogę opisać panią Aline. Polecam bardzo!
19 sierpnia 2017 Agnieszka - Recruitment Specialist
Bardzo dobry coach
Polecam! Kobieta mająca w sobie wiele pozytywnych emocji, które udzielają się innym, warta zaufania, rzetelnie i profesjonalnie wykonuje swoją pracę, Pani Alina świetnie pomaga odkryć własną drogę by osiągnąć sukces.
19 sierpnia 2017 Zuzanna - Inspektor w Dziale dokumentacji chorych i statysty
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach,konkretna osoba, rzetelna, sumienna, warta zaufania, terminowa oraz skrupulatna. Jestem w pełni zadowolony z jej usług i będę w przyszłości korzystał z nich. Wszystkim polecam tą osobę .
19 sierpnia 2017 Łukasz - dyrektor ds. personalnych
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie mimo młodego wieku. Pasja to z pewnością to co wyróżnia Panią Aline. Serdecznie polecam kontakt z Panią Aliną wszystkim którzy szukają dobrego Cocha.
19 sierpnia 2017 Sebastian - INFORMATYK
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach, silna kobieta i dobry człowiek. Pełen profesjonalizmu wulkan energii, zarażający pasją i pozytywnym myśleniem. Życzę każdemu, by spotkał p. Alienę na swojej drodze a napewno dostrzeże nowe horyzonty w życiu.
19 sierpnia 2017 Magdalena - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Niesamowita kobieta! Pełna pasji, tętniąca życiem i motywująca. Wyrozumiała. Zdecydowanie profesjonalista, zna się rzeczy. Dzięki niej miałam odwagę pchnąć swoje życie życie zawodowe w tym kierunku, w którym naprawdę chciałam. Nabrałam pewności siebie i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam na 100%
19 sierpnia 2017 Hanna - Pedagog specjalny/nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom