Anna Bednarowicz

Popularność: 1866
Bardzo dobry coach (8)
Kilka lat temu będąc uczestnikiem procesu coachingowego odkryłam moc tej metody . Od tej chwili szerzenie idei cochingu stało się moją pasją, a błysk w oku klienta najlepszą nagrodą za moją pracę. W pracy coacha łączę solidne wykształcenie zdobyte na kierunku Coaching i Mentoring Organizacyjny Uniwersytetu Łódzkiego z dwudziestoletnim doświadczeniem biznesowym. Stale rozwijam swój warsztat coachingowy uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, wykładach. Społecznie pełnię rolę mentora w organizacji Youth Business Poland, w której wspieram początkujących przedsiębiorców. Moje specjalizacje: 1. Coaching busnesowy - skierowany do kadry menadżerskiej, osób, które czują wypalenie zawodowe lub chcą osiągać jeszcze lepsze wyniki. W pracy z menadżerami i liderami wykorzystuję narzędzia i ćwiczenia biznesowe, tak aby mogli rozwijać swoje kompetencje, w pełni realizować cele i odnosić sukcesy. 2. Coaching kariery - dla osób, które zatrzymały się na ścieżce rozwoju zawodowego i nie wiedzę, w którą stronę iść lub nie mają siły na podjęcia działania przybliżającego ich do celu 3. Coaching młodzieży - skierowany do młodych ludzi stojących przed dylematem wyboru swojej ścieżki życiowej 4. Coaching kobiet dojrzałych - dla kobiet, które czują, że muszą coś zmienić w swoim życiu tylko nie wiedzą co lub jak. 5. Coaching par - skierowany do osób będących w trudnych relacjach, które chcą przyjrzeć się swojej sytuacji i wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Jeżeli czytając powyższe poczułeś, że któreś ze zdań pasuje do Ciebie zapraszam Cię na fascynującą podróż w głąb siebie, podczas której odkryjesz, że możesz osiągnąć wszystko o czym zamarzysz. Realizacja jest w Twoim zasięgu wystarczy po nią sięgnąć.
Kontakt
tel. 515 130 069
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli czujesz, że zaczynasz się miotać w pracy, nie wiesz, w jakim kierunku rozwinąć swoją karierę, brakuje ci odwagi na podjęcie nowych wyzwań, to koniecznie spotkaj się z Anią. Ania to fantastyczny coach, który pomaga odkryć w sobie potencjał, poradzić sobie ze słabościami i być szczęśliwym w życiu. Gorąco polecam :)
12 października 2015 Kasia - freelancer
Bardzo dobry coach
Coach, który odmienia swojego rozmówcę. Ania sprawiła, że zacząłem trafnie określać, oraz realizować swoje cele i z zupełnie innej perspektywy patrzeć na rozwiązywanie problemów, które są nieuniknione przy dążeniu do wyznaczonych celów. Pozytywne nastawienie Ani i świetna atmosfera spotkań z czystym sumieniem pozwala mi polecić tego coacha jako bardzo dobrego fachowca w tym co robi.
27 kwietnia 2015 Tomasz - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Nie byłam w najlepszym stanie gdy spotkałam na swojej drodze Annę. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i dzięki jej pomocy ruszyłam do przodu. Nauczyłam się wyznaczać sobie cele i je realizować, ale przede wszystkim nie poddawać się. W Annie znalazłam oparcie i bardzo dobrego słuchacza. Polecam ją każdemu, kto szuka swojej drogi, z Anną na pewno ją odnajdzie.
15 kwietnia 2015 Marta - Specjalista ds.analizy danych
Bardzo dobry coach
Człowiek szuka gotowych rozwiązań, które pomogą mu podjąć decyzję, jaką ścieżką kroczyć przez życie. Jednak żadne „cudze” rozwiązania nie będą pasować, ponieważ nie są nasze. Dzięki Annie odnalazłem swoją drogę i mogę nią kroczyć z podniesioną głową. Dziękuję i zdecydowanie polecam Tego coacha.
21 stycznia 2015 Jakub - Dyrektor Techniczny
Bardzo dobry coach
Ania pomogła mi spojrzeć na to, co z pozoru skomplikowane i zagmatwane w sposób jasny i zrozumiały. Podawała cenne wskazówki nie podsuwając rozwiązań, a raczej skłaniając do samodzielnej pracy koncepcyjnej. I jeszcze ten entuzjazm i emanacja radością jako bonus :). Polecam.
31 października 2014 Zbyszek - Kierownik Regionalny
Bardzo dobry coach
Praca z Anią była niezwykle owocnym doświadczeniem. Wykazała się profesjonalizmem w każdym cale i jednocześnie partnestwem w rozmowie. Cierpliwość, trafnośc zadawanych pytać, opanowane umiejętność słuchania i poztywna energia którą Ania rozsiewała wszędzie do okoła sprawiało, że praca choć czasem ciężka stawała się przyjemna i owocna. Dziękuję Ci Aniu w twój wkład włożony w mój rozwój. Pozdrawiam.
31 października 2014 Paweł - Kierownik ds. rozwoju
Bardzo dobry coach
Ania to bardzo dobry coach. Jest jak mądry towarzysz podróży do celu. Nie sugeruje drogi, nie narzuca tempa ale słucha tak uważnie, że jednym celnym pytaniem potrafi sprawić, że to co wydawało się istotą staje się nagle nic nie znaczącym szczegółem, na który nie warto poświęcać nawet chwili cennego czasu. A przy tym epatuje takim optymizmem i energią, że wszystko wydaje się osiągalne.
30 października 2014 Małgorzata - Marketer
Bardzo dobry coach
Na prawdę ciekawe metody, które pozwalają na odkrycie własnego potencjału. Można usystematyzować pewne sprawy, zobaczyć gdzie tkwi błąd i co można poprawić. Pani Ania świetnie prowadzi sesje. Polecam tego coacha.
30 października 2014 Jarosław - Sp. ds. reklamy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj