Anna Cieślikiewicz

Popularność: 739
Bardzo dobry coach (12)
Moją pasją jest praca z ludźmi; wydobywanie potencjału, inspirowanie, pobudzanie wyobraźni, motywowanie, słuchanie. Tematy sesji dotykają tematów zarówno zawodowych, jak i osobistych. Swoje umiejętności coachingowe i wsparcie na ścieżce rozwoju dedykuję osobom, które potrzebują wsparcia przy wprowadzaniu zmian w życiu. Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia :)
Kontakt
tel.: 507 147 760
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie potrafię wyrazić jak wdzięczna jestem Ani, trudno jest powiedzieć coś czego słowami ująć się nie da... to co dostałam od Ani, to tak naprawdę nowy styl życia... pełniejszy... lepszy... ciężko to opisać, jest to jakaś niezwykła siła która po prostu niesie mnie przez życie... Wielokrotnie mi pomagała, za każdym razem zyskuje niesamowity zastrzyk energii i spokoju jednocześnie, po coachingu problemy jakoś tak same się rozwiązują. Dziękuje Aniu!
21 lipca 2019 Monika - pośrednik nieruchomości
Bardzo dobry coach
Ania jest osobą ciepłą, wzbudzającą zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Bardzo cenię jej zaangażowanie. Dzięki współpracy z nią otrzymałam nie tylko cenne konkretne wskazówki, jak poprawić moje życie zawodowe, ale przede wszystkim zobaczyłam w sobie potencjał do zmian i podejmowania nowych wyzwań.
18 grudnia 2017 Alicja - bibliotekarka
Bardzo dobry coach
Z przyjemnością rekomenduję Annę Cieślikiewicz, która dała się poznać jako osoba sumienna i pełna profesjonalizmu w realizowanym coachingu biznesowym. Praca z Anną pozwoliła mi spojrzeć na firmę z innej perspektywy i zastanowić się nad tym jakie zmiany można wprowadzić, aby osiągnąć sukces. Polecam współpracę z Anną wszystkim, którzy chcą w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze spojrzeć na własne działania z boku i zobaczyć co można w nich jeszcze ulepszyć.
31 sierpnia 2016 Paweł - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jako doradca zawodowy mogę powiedzieć że Ania posiada takie cechy jak wnikliwość, co pozwala na dokładne sprecyzowanie wyznaczonego sobie celu oraz empatię co umożliwia zrozumienie drugiej osoby i postawienie się w jej sytuacji. Współpracuję z Anią od ponad roku i stanowczo mogę stwierdzić że jest profesjonalistką i do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Poza tym Ania jest bardzo serdeczną, ciepłą, komunikatywną i otwartą osobą. Krótko mówiąc jest bardzo dobrym coachem - takim z powołania :) Naprawdę polecam.
30 sierpnia 2016 Anna - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Ania to coach na, którą mogę zawsze liczyć. Korzystałam z jej pomocy zarówno na sesjach indywidualnych, jak i grupowych. Dzięki Ani poznałam motywujące i jednocześnie proste sposoby na zwiększenie efektywności moich działań, a moje życie biznesowe i prywatne nabrało nowego wymiaru. Ważną rzeczą jest jeszcze to, że sposoby zaproponowane przez Anię działają długo po zakończeniu sesji i można je stosować w różnych wymiarach. Bardzo dziękuję.
30 sierpnia 2016 Agnieszka - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Aniu, każde spotkanie z Tobą jest dla mnie radością i nową wartością. Wnosisz uważność na wybory i ważne elementy w moim życiu. Uczysz zaangażowania na 100% poprzez swój przykład! Jesteś spójna. Wiedzę i doświadczenie masz ogromną. Dzięki, że się nimi dzielisz i inspirujesz do najkorzystniejszych zmian. Serdecznie pozdrawiam!
30 sierpnia 2016 Elżbieta - pośrednik nieruchomości
Bardzo dobry coach
Ania jest wyjątkowo rozwinięta pod katem sprzedaży. Wiele jej porad zarówno motywacyjnych,sprzedazowych okazały się bardzo skuteczne. Jestem pod jej opieka i nie żałuje wyboru. Ma świetne wyczucie buissnesowe,ciekawe pomysły a przy tym mądrość która wpływa bardzo pozytywnie na mój buissnesowy rozwój. Dzięki niej mogę wiele rzeczy zobaczyć innym okiem. Praca z nią to czysta przyjemność
29 sierpnia 2016 Ania - buissnes owner
Bardzo dobry coach
Anna jest coachem skutecznym, trafnie diagnozującym prawdziwe potrzeby swoich podopiecznych. Poza kompetencjami, cechuje ją silne poczucie intuicji. Jest ciepła, godna zaufania i jednocześnie szalenie profesjonalna- potrafi zachować "zimną krew", nie zbaczając z głównego tematu jakim jest pełna koncentracja nad wyznaczonym celem. Zdecydowanie polecam Anię jako coacha!
29 sierpnia 2016 Kasia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ania pozwoliła mi przekonać się, że bez względu na wiek można dokonywać zmian. Na nic nigdy nie jest za późno. Z jej pomocą potrafię przeanalizować swoje zachowania i działania, dopatrzeć się błędów i obrać nowy satysfakcjonujący mnie w działaniach prywatnych i zawodowych kierunek. Jej działania, pytania, analiza jest rzeczowa, ale ciepła, celna i mająca ludzkie oblicze. Z cała świadomością i sercem polecam
22 stycznia 2013 Ewa - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Anna potrafi zadawać dobre, celne pytania – co też znaczy, że jest dobrym słuchaczem. Już pierwsze spotkanie sprawiało, że moje myśli były klarowne, umysł jasny i zmotywowany do pracy. Dzięki trafnej i precyzyjnej analizie celów biznesowych, Pani Anna szybko i sensownie nakierowała mnie na konkretny kierunek w kreatywnym myśleniu i ukierunkowaniu się na pozyskanie jeszcze większego budżetu na określone inwestycje. A nie chodzi o konkretny budżet, lecz o mentalną i konsekwentną metodę jego pozyskania a przez to - wypłynęło to na wypłynięcie na szerokie wody globalnego biznesu. Panią Annę – jako trenera/coacha właśnie – szczerze i serdecznie polecam. Adam
15 stycznia 2013 Adam - DESIGN VIZIONER
Bardzo dobry coach
Początki pracy jako agent ubezpieczeniowy to trudne chwile, pełne wątpliwości i niewiary w siebie i w swoje możliwości. Pomoc Ani była nie zbędna w podniesieniu poczucia wartości, poczucia umiejętności i umocnieniu w poczuciu obrania dobrego kierunku działania. Profesjonalna pomoc osoby z doświadczeniem była nieoceniona.
18 grudnia 2012 Maria - agent ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Pracuję nad sobą pod nadzorem Ani od około dwóch miesięcy. Ania jest bardzo komunikatywną osobą, z poczuciem humoru a jednocześnie wrażliwą. Jej spokój wewnętrzny, profesjonalna wiedza i zaangażowanie w pracę ze mną sprawiły, że szybko jej zaufałam. Wiedza, którą Ania przekazuje okazała się bardzo istotna dla mojego życia zawodowego i prywatnego. Dzięki niej rozpoczęłam wprowadzanie zmian w życiu i nabrałam wiary we własne możliwości.
19 listopada 2012 Marta - urzędnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom