Anna Dmowska

Popularność: 779
Bardzo dobry coach (5)
Dlaczego warto spotkać się ze mną? Dowiesz się co zrobić, aby Twoje wartości i przekonania, a także mocne i słabe strony pracowały na Twoją korzyść. Odkryjesz nowe możliwości i rozwiązania, które zainspirują Cię do działania. Pogłębisz wiedzę na swój temat, dzięki czemu polepszysz jakość własnego życia zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Będziesz zdolny do świadomego pokierowania karierą i rozwijania swojego potencjału. Informacja o moim doświadczeniuu zawodowym na mojej stronie www.adcoaching.pl Zapraszam. Anna Dmowska
Kontakt
607 602 936
anna@adcoaching.pl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Anna to osoba bardzo profesjonalna: wiedza psychologiczna i coachingowa jest w jej przypadku poparta wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Cechy osobowości takie jak empatia, ciepło, zrozumienie sprawiają, że "chce się" z nią rozmawiać i dużo łatwiej jest "otworzyć się" podczas sesji. Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie ma lepszej inwestycji niż ta w rozwój osobisty. Spotkania z p.Anią pozwoliły mi lepiej poznać siebie i "otworzyły mi oczy" na wiele aspektów mojego życia. Rozwój samoświadomości i praca nad sobą wpływają na podniesienie jakości życia prywatnego i zawodowego. W moim przypadku kluczową rolę w tym procesie odegrały spotkania z panią Anią.
15 kwietnia 2013 Ewa - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny, swietnie przygotowany coach z duzym zapleczem zawodowym, a jednoczesnie bardzo cieply, pelen empatii partner do rozmowy; Pani Anna jest jak drogowskaz, ktory wspomaga na samodzielnej drodze definicji i realizacji celow zyciowych pokazujac jednoczesnie realne szanse na ich osiagniecie. Spotkania z Pania Anna sa jednym z najwazniejszych wydarzen w moim zyciu. Pomogly mi uwierzyc w siebie i zaufac sobie. Pani Anna pomogla mi lepiej zrozumiec i poznac siebie. Dzieki niej zdobylam umiejetnosci radzenia sobie z coraz to nowymi wyzwaniami, ktore niesie zycie, odnalazlam wewnetrzna rownowage i poczucie wlasnej wartosci, i jednoczesnie uporzadkowalam swoje zycie i nadalam mu odpowiedni kierunek. Dzieki Pani Ani trzymam zycie w moich rekach i czuje sie szczesliwsza! Uwielbiam spotkania z tym coachem, rozmowy w serdecznej, pelnej zrozumienia atmosferze. Polecam goraco kazdemu.
14 kwietnia 2013 Anna - Manager ds. likwidacji szkod majatkowch duzych kor
Bardzo dobry coach
Pani Anna jest bardzo dobrym coachem. Pomogła mi osiągnąc swoje cele. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pani Anna potrafi świetnie słuchac i pomaga w podjęciu trafnych decyzji. Polecam spotkania z tym coachem.
27 marca 2013 Robert - Kierownik produkcji/dystrybucji
Bardzo dobry coach
Profesjonalny coach z ogromnych doświadczeniem zawodowym, posiadający wybitne cechy osobowości. Sesja coachingowa z p. Anną pomogła mi uporządkować swoje życie prywatne jak i zawodowe, co przy rodzaju wykonywania mojego zawodu nie jest wcale takie łatwe. Ponadto znalazłem wspólny język pomiędzy współpracownikami oraz otworzyłem się na nowe wyzwania i możliwości zawodowe.
21 marca 2013 Paweł - radca prawny
Bardzo dobry coach
Pani Anna Dmowska jest wspaniałym coachem, którego z całego serca polecam wszystkim moim przyjaciołom i osobom, dla których rozwój osobisty jest wartością. Jest to osoba niezwykle ciepła, zrównoważona, wybitnie empatyczna i profesjonalna. O wartości Pani Anny jako coacha stanowią nie tylko jej cechy osobowościowe, profesjonalne przygotowanie do pracy, ale także olbrzymie doświadczenie zawodowe. Spotkanie Pani Anny na mojej prywatnej i zawodowej drodze uważam za jedno z najistotniejszych dla mnie wydarzeń.
21 marca 2013 Anna - dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom