Anna Gajewicz

Popularność: 669
Bardzo dobry coach (7)
- Akredytowana coach ACC ICF i Erickson Professional Coach - Mentorka Fundacji Liderek Biznesu (EY) i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w programie "Biznes w Kobiecych Rękach". - Certyfikowana członkini, coach i trener The John Maxwell Team - prestiżowej, międzynarodowej organizacji zajmującej się kształceniem i coachingiem w zakresie przywództwa, komunikacji i rozwoju osobistego. W pracy z moimi Klientami korzystam zarówno z metod coachingowych jak i z mojego dwudziestoletniego doświadczenia na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach (Danone; Henkel; Frito-Lay; Diageo; Office Depot; Reckitt Benckiser). Specjalizuję się w tematach dotyczących biznesu, przedsiębiorczości i przywództwa, ale nie unikam tematów z obszaru life coachingu, ponieważ uważam, że nie da się oddzielić sfery prywatnej od zawodowej. Obydwie te sfery mocno oddziałują na siebie i bezustannie się przenikają. Moi klienci to w większości menadżerowie i przedsiębiorcy. Ich wspólną cechą jest to, że chcą coś w swoim życiu zmienić i są gotowi, by nad tym pracować. A ja ich w tym procesie wspieram. Obecnie prowadzę własną firmę doradczo - coachingową. Pracuję z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi, doradzam firmom w obszarach marketingu i zarządzania, zajmuję się coachingiem, mentoringiem, prowadzę warsztaty i szkolenia. Tytuł magistra uzyskałam na SGH (Wydział Handlu Zagranicznego). Skończyłam też studia podyplomowe w dziedzinie zarządzania w Paryżu. Ukończyłam liczne szkolenia, a coachingu uczyłam się od samej dr Marilyn Atkinson ("Corporate Mindfulness" i "Advance of the Spirit"), założycielki renomowanej szkoły coachingu Erickson College International, której jestem absolwentką. Jestem ciekawa świata i ludzi, szybko nawiązuję kontakty. Moją misją jest pomaganie ludziom, by żyło im się lepiej i szczęśliwiej. Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić i jesteś gotowa / gotowy do pracy z coachem, to zapraszam do kontaktu i współpracy.
Kontakt
tel.: +48 600 005 150
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania Gajewicz pracuje z wielką uwagą, empatią, a jednocześnie bardzo rzeczowo. Z każdego spotkania wychodziłam z nową wiedzą o sobie samej oraz z rozwiązaniem problemu, z którym się borykałam. Wielką zaletą Ani jest również jej doświadczenie mentorki. Dzięki Ani wpadałam na wiele pomysłów, które powoli realizuję. Praca z Anią przynosi konkretne owoce - są to zmiany. Gorąco polecam!
30 grudnia 2016 Zuzanna - fotografka
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Anią dostrzegam zawsze inną stronę sytuacji. Kiedy staję przed ścianą problemu i nie wiem jak ruszyć, albo jaką podjąć decyzję - ona pomaga mi spojrzeń na nurtującą mnie kwestię z nowej perspektywy i dzięki temu szybko znaleźć rozwiązanie. Doświadczenie w biznesie pozwala jej też służyć wsparciem nie tylko coachingowym, ale i mentoringowym w tych obszarach. Generalnie - WARTO :)
28 października 2016 Tatiana - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ania Gajewicz to Coach, który pracuje z wielkim wyczuciem. Jest w 100% skupiona na Kliencie. Dzięki jej trafnie zadawanym pytaniom mogłem dotrzeć do podstaw problemu, odkryć karty i znaleźć dla siebie rozwiązanie. Atutem Ani jest także jej doświadczenie biznesowe, przez co mogliśmy pracować zarówno na gruncie osobistym jak i zawodowym. Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze. Polecam.
21 października 2016 Krzysztof - Media
Bardzo dobry coach
Ania Gajewicz jest osobą, która oprócz kompetencji coacha ma wieloletnie doświadczenie managerskie i biznesowe. Wspierająca, ale tez konkretna i dążąca do celu. Idealny coach dla tych, którym "siada" motywacja i potrzebują zastrzyku energii aby zrobić krok do przodu. Bardzo polecam!
18 października 2016 Beata - Human Resources
Bardzo dobry coach
Z Anią moje losy zawodowe splatały się od dawna. Wiem, że w czasie swojej korporacyjnej ścieżki była bardzo sprawnym managerem i zna środowisko dużego biznesu "od podszewki". Dlatego szczególnie polecam Anię jako coacha dla osób, które borykają się z biznesową codziennością. Sama miałam przyjemność odbyć szereg spotkań coachingowych z Anią i było to doświadczenie bardzo "porządkujące" moje życie, zwłaszcza to zawodowe. Ania jest bardzo systematyczna, zorientowana na wynik, nie "pływa" w procesie coachingowym, ale konsekwentnie prowadzi klienta w stronę realizacji wcześniej ustalonych celów. Bardzo skuteczna :-) Polecam!
9 października 2016 Elżbieta - Marketing
Bardzo dobry coach
Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale interesuje Cię konkret, a nie bujanie w obłokach to polecam Anię. To uważny, miły, ale bardzo konkretny coach, który pomoże nadać rzeczom właściwy kierunek i sens. Polecam. :-)
9 października 2016 Małgosia - Ekonomistka
Bardzo dobry coach
Moment, w którym na mojej drodze pojawiła się Anna Gajewicz i prowadzone przez nią indywidualne sesje coachingu, okazał się być przełomowym. Sesje, które pozwoliły mi spojrzeć na targające mną dylematy z zupełnie nowej perspektywy. Przez pięć spotkań ze zdumieniem obserwowałam jak problem z którym przyszłam, przestaje być problemem, równocześnie odkrywając inną, jakże ważną przestrzeń w moim życiu. To było dla mnie niesamowite odkrycie, potwierdzające tylko fakt, jak złożona jest ludzka natura i że czasem warto sięgnąć po pomoc drugiej osoby, by sobie z nią poradzić. Pani Anna prowadziła sesje z pełną uważnością, empatią i zrozumieniem, pomagając mi krok po kroku odpowiedzieć sobie samej na pytania: co tak naprawdę się dzieje i jak temu zaradzić. Bezcenne doświadczenie. Rezultaty odczuwalne natychmiast. Gorąco polecam.
9 października 2016 Joanna - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj