Anna Gruszecka

Popularność: 740
Bardzo dobry coach (3)
Career, Business & Life Coach (Erickson Coaching International), Trener, Doradca zawodowy. Posiadam doświadczenie biznesowe i HR-owe, zdobyte w trakcie pracy dla firm z sektora FMCG, IT, finansowego, produkcyjnego, retail i usług. Jestem współtwórcą polskiej wersji językowej narzędzia diagnostycznego Talent Q wspierającego rozwój osobisty w obszarze zawodowym. Jestem też Certyfikowanym Trenerem FRIS i Extended Disc oraz certyfikowanym użytkownikiem SHL i MTQ48 - badanie odporności psychicznej. Od 10 lat zajmuję się diagnozą potencjału i rozwojem kompetencji. Wychodzę z założenia, że każdy z nas ma w sobie talenty i potencjał do ich rozwoju. Każdy z nas ma zasoby do znalezienia rozwiązania trudnej sytuacji. Pomogę Ci znaleźć Twoją drogę i odnaleźć się lub dokonać zmiany. Pracuję zgodnie z zasadami i kodeksem etycznym International Coach Federation. Jestem w trakcie procesu międzynarodowej akredytacji na poziomie ACC ICF (Associated Certified Coach). Specjalizuję się w Business i Life Coachingu oraz Coachingu Kariery. Zastanawiasz się: Co jest dla Ciebie ważne? Jak wykorzystać swoje mocne strony? Jak działać efektywniej? Jak realizować swoje pasje i marzenia? Jak rozwijać swoje kompetencje? Jak odnaleźć się w zmianie? Jak znaleźć motywację do…? Jak wzmocnić swoja pewność siebie? Jesteś w zmianie zawodowej, trudno Ci się w tym odnaleźć, zastanawiasz się co dalej? Na te i wiele innych pytań pomogę Ci znaleźć odpowiedź, jeśli tylko jesteś gotowy/a pracować nad sobą. Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję, w czasie której wyjaśnię dokładniej co to jest coaching i jak mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.
Kontakt
anna.gruszecka@talentdiversity.pl
tel: +48 600 379 560

https://pl.linkedin.com/in/annagruszecka
https://www.facebook.com/talentdiversitypl
www.talentdiversity.pl
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Gliwice, Katowice, Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w procesie coachingowym z Anną Gruszecką w ramach rozwoju kompetencji zawodowych. Ania posiada ogromne wyczucie, umiejętność dostrojenia się do klienta. Jako coach łączy w sobie profesjonalizm zawodowca z życzliwością i sympatią do ludzi. Ania nie komentuje, nie wyraża własnych opinii, nie krytykuje, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza klienta w braniu odpowiedzialności za swoje życie. Raczej podpowiada, kieruje, każe zmagać się ze swoimi przekonaniami i tym samym sprawia, że podjęcie decyzji wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami należy do nas. Coaching z nią pomógł mi na nowo spojrzeć na wiele spraw w moim życiu i wziąć za nie odpowiedzialność. Jestem wdzięczna za to doświadczenie. Serdecznie polecam i pozdrawiam
11 sierpnia 2017 Joanna - Manager - Hotelarstwo
Bardzo dobry coach
Spotkania z Anią to jedno z najcenniejszych i najefektywniejszych doświadczeń w poznawaniu siebie, jakiego doświadczyłam. Dodam, że kontakt do Ani zdobyłam z polecenia. Dzięki Ani odkryłam swój potencjał, który okazał się dla mnie przeogromnym zaskoczeniem. Nasze sesje coachingowe pomogły mi w ukierunkowaniu dalszej ścieżki kariery zgodnej z moimi predyspozycjami i zainteresowaniami. Dodatkowo poznałam bardzo skuteczne metody walki z siłą negatywnych przekonań na swój temat, które towarzyszyły mi od zawsze. W trakcie pracy z Anią zrobiłam i odkryłam znacznie więcej niż mogłam się spodziewać i niż tutaj opisuję. Praca nad sobą jest bardzo trudna, jednak przy wsparciu osoby Ani okazuje się wspaniałą, uwalniającą i porywającą przygodą. W pracy nad sobą kluczowe jest partnerstwo, zaufanie do osoby prowadzącej oraz obustronna szczerość. Od pierwszego spotkania Ania spowodowała, że pozwoliłam sobie na ten komfort. Polecam sesje z Anią, gdyż w pracy coachera wykazała nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który wkłada całe swoje serce w to, co robi. Aniu dziękuję Ci za wszystko no i jesteśmy w kontakcie:)
24 kwietnia 2017 Emilia - Marketingowiec
Bardzo dobry coach
Długo zastanawiałam się nad udziałem w procesie coachingowym. Chyba nie do końca rozumiałam co to jest. Ale za zachętą znajomych dałam się namówić na pierwszą sesję z Anią, po której było jeszcze kilka kolejnych. Ania w umiejętny sposób pokazała drugą stronę medalu. Sprawiła też, że z przekonaniem zaczęłam realizować swoje marzenia. Każde spotkanie z Anią to była dla mnie wielka przyjemność. Choć nie ukrywam, że i ciężka praca nad sobą ☺.
8 grudnia 2015 Joanna - zarządzanie finansami
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom