Anna Kania

Popularność: 361
Bardzo dobry coach (3)
Jestem psychologiem, coachem, trenerem, specjalistą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Wicedyrektorem Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Izby Coachingu. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, zdobyte w działach HR globalnych korporacji z branży IT oraz automotive, firmie doradczo-szkoleniowej, a także działając aktywnie w Polskim Stowarzyszeniu Studentów i Absolwentów Psychologii (m.in. na stanowisku przewodniczącej PSSiAP). Zwolenniczka strategicznego i systemowego podejścia do HR w organizacji oraz bliskiej współpracy z biznesem. Specjalizuję się w rekrutacji pracowników przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi, w tym metody Assessment Center. Miałam okazję być pomysłodawczynią realizowanych i wdrażanych projektów dla klientów biznesowych z obszarów: employer branding, badania satysfakcji pracowników, budowania systemu ocen okresowych, badania kultury organizacyjnej, zarządzania talentami. W 2012 roku otrzymałam wyróżnienie w finale konkursu Play Top HR Manager, organizowanym przez Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. oraz magazyn „Personel Plus”. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu poruszania się po rynku pracy, poznawania strategii, narzędzi i technik efektywnego poszukiwania zatrudnienia, odkrywania samoświadomości, wewnętrznej motywacji, własnych możliwości, umiejętności oraz mocnych stron. Pasjonuje mnie wspieranie innych w rozwoju, docieraniu do celów zarówno prywatnych, jak i zawodowych, przechodzenie przez proces zmiany, odkrywanie własnego potencjału, wewnętrznych zasobów i autentycznego ja. Cały czas się rozwijam, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach oraz superwizjach. Moje specjalizacje: - coaching kariery, - biznes coaching, - life coaching, - coaching dla młodzieży. Jako Członek Klubu Izby Coachingu pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Coacha. Wykształcenie: Ukończyłam akredytowaną w Izbie Coachingu „Akademię Coachingu Petrichor”, kursy „ODiTK kuźnią trenerów przyszłości” i „Zarządzanie projektami wg. metodologii IPMA", kierunki Psychologia oraz Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Warszawski), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Menedżer HR (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku). Współpracowałam z WSB w Gdańsku jako wykładowca na studiach podyplomowych „Doradztwo zawodowe z elementami coachingu”.
Kontakt
tel. 693 341 840
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Anna Kania w ramach coaching week w Bydgoszczy zabrała mnie w niezwykłą podróż. Wydostała mnie z chaosu w którym grzęzłam i się urządzałam. Ma niesamowitą cierpliwość i intuicję. Bardzo dziękuję za inspirację i wskazówki do działania.
13 maja 2018 Paulina - Product Specialist
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność współpracy z Anią w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tak na prawdę nie wiedziałem czego się spodziewać, ponieważ było to moje pierwsze podejście do tego typu rozwoju. Efekty przeszły moje oczekiwania. Atmosfera, która była dla mnie bardzo ważnym czynnikiem była świetna. Dzięki temu dużo łatwiej było mi się uzewnętrznić. Aniu, dziękuję :)
20 czerwca 2017 Łukasz - Prezes
Bardzo dobry coach
Anna Kania - jest pasjonatką pracy z ludźmi, świetnie podąża za swoim coachee i pomaga - poprzez wsparcie swoją subtelną osobowością i doświadczeniem. Daje poczucie bezpieczeństwa i przestrzeń - bardzo ważne czynniki, które pozwalają na refleksję, "wejście wgłąb siebie" i znalezienie odpowiedzi na najważniejsze pytania.
6 luty 2017 Anna - spec ds zarządzania i marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj