Anna Maciąg

Popularność: 318
Bardzo dobry coach (3)
Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale od kilku lat pracuję jako manager, zajmuję się pomocą osobom po wypadkach oraz tym, którzy w jego wyniku stracili kogoś bliskiego. Prowadzę też szkolenia sprzedażowe, motywacyjne, rekrutacje. Ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu Podyplomowe studia Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Od kiedy pamiętam chciałam pomagać innym, by ruszyli z miejsca, szło im się raźniej i z wiarą ujrzenia celu. Czuję, że moją drogą jest towarzyszenie innym, by odkrywali swoje mocne strony i doszli tam, gdzie chcą oraz osiągali swoje cele. Od wielu lat pracuję z ludźmi, obserwuję z wielką uwagą ich zachowania, motywy, decyzje które podejmują i to, co ich pobudza do działania. Widzę, jak reagują na tragedie, porażki i jak się z nich potrafią podnieść. Wierzę w ludzi i chciałabym pomóc im samym uwierzyć w siebie. Człowiek jest całością, zarówno duchem, ciałem, emocją, energią, dlatego preferuję podejście holistyczne w kontaktach międzyludzkich. Każdy ma swoje buty i swoja drogę do przejścia, zwykle sami wiemy gdzie iść ale czasami gdy staniemy na rozstajach dróg, przydaje się ktoś kto sprawi, że poczujemy się silniejsi, przejdzie z nami najtrudniejsze fragmenty i oświetli tą drogę. Dlaczego coaching? bo to skuteczny sposób na ruszenie z miejsca bo to rozwój i progres bo to cudowne jak ktoś odkrywa siebie, swoje mocne i słabe strony i swoje zasoby, które przecież ma bo mogę pomóc zerwać blokady w postaci przekonań i obaw, które nie pozwalają osiągać tego, co ktoś by mógł mieć już wcześniej bo życie dzięki coachingowi może nabrać kolorów i rozpędu bo można pomóc komuś, jak ma „zjeść słonia” bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać, złapać i wycisnąć jak soczystą pomarańczę bo może zmienić jakość życia i postrzeganie siebie samego Prywatnie jestem mamą 11 latka oraz 2-ch ogoniastych miauczących dzieciaków (całkiem już dorosłych). Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, podróży, bycia w ruchu i przyjaciół. Od lat interesuję się zdrowym stylem życia, przyrodą oraz kulturą i tradycjami Słowian. W wolnej chwili i wtedy, kiedy potrzebuję naładować baterie, uciekam w Bieszczady.
Kontakt
tel. 501292459
e-mail: librax@o2.pl
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Każdy potrzebuje swojego prowadzącego i przewodnika. Tym bardziej w pracy terapeuty potrzebna jest superwizja, wsparcie, coach pomagający patrzeć z dystansem. Ania pomogła mi spojrzeć z innej perspektywy na wyzwania i innymi niż dotychczas metodami określić cele oraz zaplanować drogę ich osiągnięcia. Doskonale słucha i zadaje trafne pytania. Pełna energii, pozytywna i konkretna. Zdecydowanie polecam!
2 luty 2021 Matylda - terapeuta alternatywny
Bardzo dobry coach
Miałem wrażenie, że moje życie zatrzymało się. Praca, dom, sen, praca, dom, sen. Chciałem z tego stanu wyjść i choć próbowałem wiele miesięcy, nie udawało mi się niczego zmienić. Dzięki dwóm spotkaniom, nagle schudłem, miałem tyle energii, że zacząłem jeździć 20km na rowerze do pracy i zapisałem się na studia. Nawet nie myślałem pół roku wcześniej, że będę robił takie rzeczy. Dziękuję Aniu.
8 listopada 2019 Tomasz - Kucharz
Bardzo dobry coach
Już po pierwszym spotkaniu z Anią zaczęłam inaczej myśleć o moich problemach -zmieniły się one w wyzwania.Każde następne spotkanie zbliżał mnie do wyznaczonego celu. Dzięki Ani uwierzyłam w swoje możliwości. To ona( i sposób w jaki prowadziła sesję) naładowała mnie energią do działania .Dzięki odpowiednio zadawanym mi pytaniom przekonałam się co dla mnie jest ważne i jak to osiągnę. Ania jest świetnym couchem i polecam ją każdemu kto chce się rozwijać.
23 października 2019 Sylwia - Sprzedawca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj