Anna Małecka

Popularność: 892
Bardzo dobry coach (4)
Jestem certyfikowanym coachem według standardów EMCC. Prowadzę coaching indywidualny, grupowy, life coaching, biznes coaching i corporate coaching. Na co dzień zajmuje się też doradztwem organizacyjnym, biznesowym oraz HR. Prowadzę projekty z zakresu Assessment/Development Center, oceny 360 stopni, badania postaw i opinii pracowniczych, wdrażania systemów: zarządzania przez cele, motywacyjnych, ocen okresowych. Jestem również psychoterapeutką i pracuję w nurcie Gestalt. Kluczowy jest dla mnie ciągły rozwój dlatego regularnie superwizuję swoją pracę.
Kontakt
proszę zadzwoń pod numer: 601 82 13 18 jeśli nie odbiorę, oddzwonię
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania-trener,coach który umie dotrzeć do sedna problemu,wskazuje i obnaża słabe strony aby pożniej wydobyć to co jest najlepsze w czlowieku .Podczas ostatniego spotkania na którym podsumowaliśmy wszystkie nasze sesje zobaczyłem ile zmieniło sie w moim myśleniu.Sesje z Ania pozwoliły otworzyć się mi i spojrzęć na rożne probemy z innej perspektywy.Nauczyły mówić o tym ,o czym do tej pory było mi trudno.Dziękuję :) Polecam
22 kwietnia 2015 Marek - Lider proukcji
Bardzo dobry coach
Profesjonalnie prowadzone sesje, które otwierają oczy na wiele spraw i dodają energii do działania. Po pierwszej sesji chce się więcej... Polecam każdemu, kto pragnie popracować nad sobą w przyjemnej atmosferze i pod okiem kompetentnej osoby!
20 stycznia 2014 Paulina - Konsultant
Bardzo dobry coach
Jeśli szukasz coacha który wie co robi, jest empatyczny, daje coachee duże poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie swoją wiedzę i doświadczenie jest zawsze przygotowana do przeprowadzenia sesji coachingu biznesowego jak i life coachingu to takim coachem jest właśnie Ania Malecka. Bardzo polecam!
15 grudnia 2013 anna - trener biznesu
Bardzo dobry coach
Anna udziela mi wsparcia zawodowego. Łączy w sobie wieloletnią praktykę biznesową z wiedzą psychoterapeutyczną. Pomaga identyfikować kluczowe kompetencje, dzieli się pragmatyczną perspektywą działania i zachęca do aktywnych eksperymentów. Polecam
22 kwietnia 2013 Darek - coach/trener biznesu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom