Anna Niedziałek

Popularność: 24
Bardzo dobry coach (6)
Kontakt
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Grodzisk Mazowiecki, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania jest prawdziwą profesjonalistką. Podczas konsultacji czułam się bardzo komfortowo. To było bardzo ciekawe i rozwijające doświadczenie. Teraz już wiem, jak pracować nad samą sobą i jak kierować swoje myśli, aby móc się rozwijać. :) Przeprowadzone ćwiczenie było bardzo interesujące i pomogło mi spojrzeć na moją sytuację z zupełnie innej perspektywy. Zdecydowanie polecam!
18 stycznia 2024 Monika - JDG copy/social media
Bardzo dobry coach
Ania dala mi mnostwo przestrzeni na moje opinie, refleksje i pomysly. Bez jakiejkolwiek oceny pozwolila mi nadac kierunek moim dzialaniom. Wyszczegolnila kroki, nazywajac je i opisujac, co dla mnie bylo ogromnym wyklarowaniem. Przyszlam z kompletnym zamieszaniem w glowie, wizjami ktore byly w chaosie. Ania pomogla mi sie poukladac i wyluszczyc konkrety. Oprocz tego spelnia wszystkie cechy coucha: bezstronnosc, brak oceny, dobre i pozytywne nastawienie, lekkie popchniecie na przod, emptia, wyrozumialosc i cudowny usmiech. Dziekuje!
11 stycznia 2024 Aleksandra - Mentor rozwoju duchowego
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią był dobrym doświadczeniem - jej głos jest bardzo kojący a uważność jaką mnie obdażyła dała mi poczucie komfortu i pozwoliła się otworzyć. Przez cały proces czułam duże wsparcie Ani - aktywnie słuchała, brała pod uwagę moje sugestie i potrzeby, a przede wszystkim nie czułam się oceniana (a jestem na tym punkcie przewrażliwiona i dostrzegam najdrobniejszy grymas u rozmówcy). Ania umiała przerwać mój słowotok w odpowiednim momencie, tak abyśmy zdążyły "przepracować" temat na spotkaniu i nie zostawić mojej gadaniny bezowocną. Zaproponowała ćwiczenie, pomogła wyciągnąć wnioski i nakreślić zarys planu. Myślę, że w moim (bardzo chaotycznym i wielowarstwowym) przypadku potrzebny byłby cały cykl spotkań aby naprawdę docenić i ocenić wsparcie Ani, nie mniej postawiłam kolejne pół kroczku do przodu i jadę dalej :)
3 stycznia 2024 Marta - JDG Fotograf/Grafik
Bardzo dobry coach
Do Ani trafiłam trochę przez szczęśliwe zrządzenie losu. To Jej udało się znaleźć do mnie klucz, ponieważ do tej pory nikt nie umiał do mnie trafić. I to właśnie indywidualne podejście cenię w Ani najbardziej. Dała mi czas i komfort pracy nad sobą bez ciśnienia na efekty ... :-) one z czasem zaczęły przychodzić same, drobne zmiany zaowocowały wielkimi efektami. Dziękuję Ci Aniu
3 lipca 2023 Karolina - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Anię. Warsztaty zostały przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem, w sposób inspirujący i motywujący, dały ładunek siły i energii oraz narzędzia do dalszej pracy. Gorąco polecam pracę z Anią, bo jest osobą wysoce kompetentną, i widać, że praca z ludźmi jest jej pasją.
27 czerwca 2023 Justyna - Geodetka
Bardzo dobry coach
Przed rozpoczęciem konsultacji miałam dużą chęć zmian w swoim życiu. Jestem po trzecim macierzyńskim w niedługim odstępie czasu i typowo "zasiedziałam się" w domu. Potrzebowałam jednak kogoś, kto uporządkuje moje myśli, pomoże mi nakreślić które obszary wymagają tak na prawdę pracy. Zaczęłyśmy od planu dnia, tak żebym mogła spokojnie wygospodarować czas na moje potrzeby. Później przeszłyśmy to analizy faktycznych obszarów mojego życia i sprawdzenia gdzie muszę coś zmienić. Bo to nie jest tak że coach daje gotowe rozwiązania. Tylko prowadzi, zadaje odpowiednie pytania i pomaga odkryć co tak na prawdę siedzi w głowie. Teraz już wiem, nie tylko, że praca z językami i odpowiednie kursy pomogą mi znaleźć pracę ale też np jak moje cechy charakteru mogą mi pomóc albo jak unikać porażki. Rozpoznaję wcześniej problemy i szukam rozwiązań zanim się coś "wysypie" i mam gotowy plan naprawczy. Więc jeśli w miejscu podobnym jak ja. Nie ważne czy jesteś matką, singielka, kocią mamą.... Ale jesteś w miejscu gdzie czujesz, że potrzebujesz zmiany, czegoś ci w życiu brakuje, niekoniecznie zawodowym, ale też w prywatnym, w związku, serdecznie polecam kontakt z Anią. I jak pisałam wcześniej. Coach nie daje gotowca na życie. Ale odkryjesz, że sama doskonale możesz sobie poradzić, że masz to w głowie tylko albo gdzieś zapomniane, albo potrzeba trochę innej perspektywy.
17 czerwca 2023 Dominika - Handlowiec (po macierzyńskim)
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj