Anna Rutkowska Pyrlik

Popularność: 1331
Bardzo dobry coach (13)
Trener, coach, socjolog, pedagog. Posiadam międzynarodowy certyfikat MASTER COACH ICI (International Coaching Intitut oraz akredytacje ICF ACC (International Coaching Federation) Ukończyłam szkołę trenerów LAB (Laboratoria Arkanów Biznesu). Specjalizuję się w sesjach coachigowych z klientem indywidualnym i biznesowym. Od ponad 5 lat pracuję jako Coach wypracowałam ponad 700 godzin w zakresie coachingu indywidualnego. Odkąd odkryłam czym jest coaching i jak jego filozofia jest spójna ze mną nie mogę wyobrazić sobie niczego innego czym mogłabym się zajmować. Praca z ludźmi jest moją pasją, kocham ludzi i kontakt z nimi sprawia mi ogromną przyjemność. To dzięki klientom wciąż mam okazję wzbogacać się o nowe doświadczenia, bo wierzę że każdy człowiek jest inny. Ja jako coach: Dla mnie coaching jest tajemniczą podróżą której cel zna tylko klient. A ja przewodnikiem , którego zadaniem jest wspieranie podróżującego na każdym etapie tej wyprawy, która nie zawsze jest dla nas łatwa. To niezwykłe jak wielką motywację i siłę do działania odkrywa się podczas sesji. Potencjał drzemiący w każdym z nas zostaje dostrzeżony i przeniesiony na konkretne umiejętności. Podczas pracy kieruję się zasadami etycznymi ICF Doświadczenie: • Szkoła coachingu Lilianna Kupaj, Szkoła coachingu I stopnia • Szkoła coachingu Lilianna Kupaj, Szkoła coachingu II stopnia • Szkoła Trenerów – Akademia trenerów biznesu LAB – Uprawnienia Trenera • Akredytacja - certyfikat Coach ICI (International Coaching Intitut) • Akredytacja – certyfikat Master Coach ICI (International Coaching Intitut) • Studia podyplomowe – Certyfikowany Coach ICF • Akredytacja ICF ( International Coaching Federation) na poziomie ACC • Udokumentowane ponad 700 godzin coachingu Właścicielka firmy - Centrum Coachingowo Szkoleniowe Anna Rutkowska Pyrlik Spotkajmy się ! Umówmy się na pierwsze niezobowiązujące bezpłatne spotkanie. Wtedy będziesz miał/miała okazję ze mną porozmawiać i zadecydować czy chcesz ze mną nawiązać współpracę.
Kontakt
Telefon 502010118
Skype: annarutkowskapyrlik
email
www http://ccsannapyrlik.pl/
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalnie i w dobrej atmosferze - Ania ma wszystko czym dobry coach powinien się charakteryzować. Niestety ze względów osobistych byłem zmuszony przerwać coaching, ale jak tylko będę miał okazję, to na pewno wrócę.
15 lipca 2015 Kamil - Korpoludek
Bardzo dobry coach
Postanowiłem skorzystać z coachingu ponieważ moje życie zawodowe stanęło w miejscu i nie potrafiłem wybrać jaka ścieżka zawodowa jest dla mnie odpowiednia. Było to moje pierwsze doświadczenie z coachingiem i nie wiedziałem czy spotkanie z coachem jest rozwiązaniem na moje problemy. Jak się okazało spotkanie z Anią było tym czego potrzebowałem. Wątpliwości zostały rozwiane, a po uświadomieniu sobie jaka ścieżka zawodowa jest dla mnie odpowiednia naładowałem się na nowo energią do działania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, szczerze polecam zwrócenie się do Ani wszystkim tym, którzy chcą rozwiązać swoje problemy.
6 lipca 2015 Adrian - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje z Anią. Profesjonalizm i zrozumienie w najwyższej postaci. Dzięki Ani już teraz udało mi się rozwiązać kilka problemów, inne zobaczyć od drugiej strony. Sama czuję się szczęśliwsza i znów uwierzyłam że maksyma "chcieć to znaczy móc" nadal jest żywa :). Polecam, Ewa
5 czerwca 2015 Ewa - Kierownik
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Z coachingu korzystam od wielu lat u różnych coachów, raz lepszych a raz gorszych - bo tych też pełno na rynku.A teraz już nigdy nie pójdę do żadnego innego. Z Anią pracowałam w temacie wypalenia zawodowego. I jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Ania jest genialnym coachem.
28 maja 2015 Marta - pracownik handlowy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje z Anią!! Jestem zachwycona jej profesjonalnym podejściem i energią którą mi przekazywała podczas każdej sesji. Aby rozwiązać problemy trzeba tylko chcieć spojrzeć na nie z innej strony i zamienić swoje nastawienie- właśnie tego nauczyłam się od Ani. Jeszcze raz szczerze polecam!!!!
24 kwietnia 2015 Klaudia - studentka
Bardzo dobry coach
Sesje pomogły mi zrozumieć że cel jest w zasięgu ręki. Mimo niepełnosprawności odnalazłam cel/misję którą realizuję. Sesje były dla mnie ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii a także przemianą wewnętrzną. Z całego serca polecam Anie jest rewelacyjnym coachem !
2 października 2014 Kasia - Artysta
Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na coaching, ponieważ moje życie stanęło w miejscu, sam nie wiedziałem co dalej robić. Nie wiedziałem czego się spodziewać, to była dla mnie nowość. Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii postanowiłem spotkać się z Anią. To był strzał w dziesiątkę, jej podejścia do człowieka nie da się opisać. Wywarła na mnie ogromne wrażenie, jej wiedza jest imponująca. W pełni jej ufam, przez profesjonalne i pełne otwartości relacje.
27 września 2014 Krzysiek - właściciel
Bardzo dobry coach
Ciężko jest mi opisać jak bardzo doceniam Anię jako coacha! Przeszłam wielką zmianę w życiu i pomimo obaw i lęków jakie miałam udało się!!! Ania jest cudowną osobą, pełna ciepła i czuć że wszystko co robi to rzeczywiście płynie z ogromnej pasji. Nie mogę wyobrazić sobie lepszego coacha!!!
18 maja 2014 Małgosia - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
U mnie pomysł na coaching pojawił się wtedy kiedy już nie miałam pomysłów na to co mogę zrobić aby osiągnąć swoje cele. Po sesjach z Ania drogi do celu okazały się oczywiste, choć wcześniej ich nie dostrzegałam:) Rozwiązania okazały się najprostrze na świecie. Polecam Anie z całego serca. Mi pomogła więc Tobie też da rade:)
16 listopada 2013 Ewa - Optyk
Bardzo dobry coach
Po sesjach z Ania wychodziłam z bardzo pozytywną energią do życia,duże problemy przestawały być takie duże a rozwiązania same nasuwały się podczas spotkań. Polecam jak najbardziej to jest bardzo duży coach. POLECAM!!!!!
16 listopada 2013 Karolina - studentka
Bardzo dobry coach
Polecam Anię z całego serca. Świetny coach, pełen profesjonalizm a przy tym ciepło i zrozumienie. Dzięki Ani rozwiązałem kilka bardzo ważnych dla mnie problemów. Nasze wspólne sesje stały się dla mnie początkiem prawdziwej, głębokiej mojej przemiany. Polecam wszystkim !!!
11 listopada 2013 Marek - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Polecam .mi Ania pomogła wybrać kierunek studiów. Rewelacyjny coach. Bardzo sympatyczna. świetny kontakt. Sposób prowadzenia sesji. wszystko rewelacją.super!!!!!!!!!!!!
11 listopada 2013 Marta - maturzysta
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesję z Anią. Ja choć na początku byłem sceptycznie nastawiony do pojęcia coachingu to już po pierwszej sesji zdanie zmieniłem. Dziś minęło już pół roku od pierwszego spotkania i mogę powiedzieć: że dzięki sesją jestem szczęśliwym człowiekiem osiągającym swoje cele. Polecam Piotr
7 listopada 2013 Piotr - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj