Anna Rutkowska-Mól

Popularność: 179
Bardzo dobry coach (7)
Dla kogo tu jestem? Jeśli: - rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny - Twoja kariera utknęła w martwym punkcie - brakuje Ci motywacji do działania i szukania pracy - zastanawiasz się, co jest Twoją mocną stroną i jakie masz predyspozycje - nie wiesz, którą ścieżką zawodową podążać to nasze sesje pomogą Ci wrócić na właściwe tory. Co mogę dla Ciebie zrobić? - pomóc Ci odkryć Twoje mocne strony; - wpierać Cię w wyborze satysfakcjonującej ścieżki zawodowej; - wzmacniać Twoje poczucie wartości; - zadbać o Twoje zasoby i motywację; - przyczynić się do odkrycia Twojego potencjału; - zachęcić Cię do podejmowania działań. Czym jest dla mnie coaching? Coaching to towarzyszenie, partnerstwo, bezgraniczna akceptacja drugiego człowieka. Coaching to ciekawość drugiej osoby, zadawanie pytań, które wspierają rozwój, docierają do głębi, do istoty, do sensu. Fascynuje mnie drugi człowiek, jego siła wewnętrzna, to, w jaki sposób wypowiada na głos swoje myśli. Największą radość daje mi moment, kiedy klient odkrywa w sobie nieznane lub nieuświadomione dotąd zasoby, dzięki którym może osiągnąć pożądany cel. Czym coaching NIE jest? Wokół coachingu narosło wiele krzywdzących mitów, dlatego darmową sesję próbną poświęcam na wyjaśnienie, czym coaching nie jest i jakie są różnice między tą formą rozmowy, a innymi metodami wspierania rozwoju, np. mentoringiem czy doradztwem. Sesja zerowa to również zapoznanie się z klientem, omówienie tzw. kontraktu, którym będziemy się kierować podczas całego procesu, a także wstępne sprawdzenie, na ile klient jest gotowy i co w danej chwili w życiu jest dla niej / niego największym wyzwaniem. -------------------------------------------------------------------------------------- Kim jestem? Jestem coachem na drodze do akredytacji ACC w ICF (International Coach Federation). Ukończyłam akredytowany kurs „Coaching Ways” w szkole Flow w Katowicach. Oprócz coachingu zajmuję się również zdalnym nauczaniem angielskiego w szkole językowej oraz szeroko pojętym doradztwem zawodowym prowadząc swoją działalność ARM - Coaching i Doradztwo Zawodowe. Języki: Polski, Angielski (aktywnie działający lektor angielskiego dla osób dorosłych)
Kontakt
Tel.: 600-642-537
Specjalizacje
Miasta
Jaworzno, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalna, a zarazem empatyczna i dyskretna osoba. Zawsze przygotowana na różne warianty pracy ze mną, w zależności od samopoczucia. I zawsze trafione w punkt w moje aktualne potrzeby. Dzięki metodom, które przećwiczyłam razem z Anią, osiągnęłam kilka swoich małych sukcesów zawodowych i osobistych. Poznałam swój, jeszcze większy potencjał i zmieniłam kilka przekonań na te bardziej wspierające, które wykorzystuję praktycznie codziennie. Potrafię wyznaczać sobie nowe cele, a droga do nich jest klarowniejsza i łatwiejsza. I to właściwie dzięki kilku spotkań. Polecam Anię każdemu, kto chce coś zmienić w życiu lub też upewnić się w tym, że jest na dobrej drodze. Ania! Dziękuję.
29 lipca 2021 Marta - Inżynier
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Anią przez kilkanaście godzin i z dużym zaufaniem polecam jej usługi każdemu kto szuka wsparcia w poszukiwaniu sensu życia, poznania swoich atutów zawodowych, przeprogramowania swoich przekonań metodą Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), audytu życiorysu i listu motywacyjnego, konsultacji językowych, itp. Ania jest w 100% profesjonalna, punktualna, skoncentrowana, zmotywowana i motywująca.
9 maja 2021 Marcin - Rentier
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią. Dzięki niej odkryłam na czym muszę się skupić w swoim rozwoju osobistym. Doskonały dobór narzędzi do pracy i duże wyczucie. Z pewnością będę polecać ją wszystkim.
12 kwietnia 2021 Katarzyna - Stewardessa
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Anią! Zdecydowanie warto na swojego coacha wybrać właśnie ją. To bardzo wyrozumiała i kompetentna osoba, która doskonale wie, jak pokierować procesem coachingowym. Oferuje ogrom wsparcia tak, żeby można było osiągnąć cele - albo zorientować się, że nie były trafnie określone
31 stycznia 2021 Marta - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam Anię jako bardzo empatycznego i konkretnego coacha. Jest to osoba której żaden temat nie jest straszny. Potrafi poprowadzić przez nawet najbardziej zawiłe zakątki umysłu. Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc.
25 listopada 2020 Szymon - Project Manager
Bardzo dobry coach
Ania to ciepła, empatyczna osoba, a przy tym niesamowicie profesjonalna w tym co robi. Zawsze z niecierpliwością czekam na nasze kolejne sesje. Dzięki niej odkrywam siebie i dochodzę do wniosków, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Odkąd rozpoczęłam pracę z Anią nareszcie zaczęłam poznawać siebie i sięgać po to, na czym mi zależy. Bardzo polecam! :)
19 listopada 2020 Julia - :)))
Bardzo dobry coach
Wybierając Anię jako coacha masz gwarancję jakości procesu. Dzięki Ani ruszyłam z tematami, które wcześniej odkładałam na bok. Sesja coachingowa z Anią daje poczucie komfortu , zaopiekowania się co sprawia że jako klient mam zgodę na poruszanie tematów trudnych. Wybierają Anię sięgasz po najlepsze!
19 listopada 2020 Aleksandra - menager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj