Anna Turowska

Popularność: 1077
Bardzo dobry coach (8)
Anna Turowska absolwentka studiów Master Business Administration w Szczecinie, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczesniczka licznych seminariów i warsztatów prowadzonych przez światowej klasy nauczycieli takich jak Tony Robbins, Brian Tracy, Robert Kiyosaki, Keith Cunningham,Andy Harrington czy Łukasz Milewski Wulkan energii, pasjonatka życia i transformacji ludzkich stanów. Od wielu lat wspierająca swoich klientów w maksymalizacji wyników na płaszczyznach zawodowych oraz kształtowania osobowości w zgodzie z własnym szczęściem na płaszczyźnie prywatnej. Cieszę się w chwilach gdy widzę sukcesy swoich najbliższych oraz klientów, dzięki temu wzrastam ja sama. Świadomość pomocy komuś jest jednym z najwspanialszych uczuć na świecie. Prywatnie uwielbiam podróże i nurkowanie wśród pięknych raf koralowych. Zdobywanie szczytów tak jak w życiu nie zawsze wiąże się z samymi przyjemnościami, wędrówki po górach uczą mnie pokory. Motto: W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny Pasje: podróże, nurkowanie, piłka nożna, rozwój osobisty, buddyzm,
Kontakt
tel.: 606 191 164
FB: Anna Turowska- Siła jest w Tobie!
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania swoją osobą potwierdza że wszystko jest możliwe, dziękuje za pomoc w osiągnięciu moich celów. Teraz życie stało się łatwiejsze. Polecam wszystkim, którzy chcą w swoim życiu zrobić coś dobrego dla siebie i innych.
7 stycznia 2016 Tomek - Freelancer
Bardzo dobry coach
Energia, luz, wiedza, doświadczenie - to i wiele więcej w jednej małej osóbce ;) Jeśli chcesz zmienić swoje życie i szukasz osoby godnej zaufania, to zgłoś się do Ani. W lepsze ręce nie możesz trafić!
7 września 2015 Magda - specjalista ds. promocji
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach z jakim miałam do czynienia :) Osoba ta jest stworzona do motywowania innych!!!! Mam nadzieję, że jeszcze wielu ludzi w swoim życiu zmotywuje do zmian, tak jak zmotywowała i mnie :) Aniu dziękuję, że jesteś.
7 września 2015 Ola - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Anią zostaje w pamięci na bardzo długo i mobilizuje do pracy nad sobą :) Jedyna taka osoba na świecie, od której pozytywna energia bije na odległość. Szalona i zabawna, a jednocześnie bardzo konkretna i zdeterminowana dziewczyna.
7 września 2015 Iza - Pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Brak słów by opisać spotkania z Anią. Jeśli jesteś teraz u schyłku swoich życiowych sił to spotkania z Nią na nowo przywrócą Ci energię życiową. Ania ma naturalny dar motywowania ludzi do działania. Jej wiara w drugiego człowieka jest przeogromna. Profesjonalne podejście do życiowych tematów w tak młodym wieku jest godne naśladowania i polecenia każdemu. Jest najlepsza! Ania jeszcze raz dziękuję za wszystko!
31 sierpnia 2015 Jola - Prezes zarządu
Bardzo dobry coach
Wulkan energii! Jak z nią rozmawiasz wiesz, że Ciebie nie ocenia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a ograniczenia ją nie interesują! Widać, że z przyjemnością pomaga ludziom i robi to z pasją! ;)
2 czerwca 2015 Aśka - Studentka
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna, pozytywna osoba. Mnóstwo energii i mega pozytywnego nastawienia do świata. Po spotkaniu z nią widzisz świat w różowych okularach. Polecam w 100000000%.
29 maja 2015 Dariusz - Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Spotykam codziennie setki różnych osób ale Anna jest jedyna w swoim rodzaju !!! Polecam Anię wszystkim osobą nie tylko tym którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem. Ma w sobie tyle energii luzu i dystansu do świata że bez wahania nazwę ją najlepszym motywatorem na świecie :):)
29 maja 2015 Błażej - Kierownik w firmie WingFlyer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Sposób na udany związek
18 czerwca 2015
Stwórz swój związek od podstaw.
Życiowe zmiany krokiem do Twojego szczęścia
29 maja 2015
Co zrobić by podnieść się po upadku? W jaki sposób mogą w tym pomóc najbliżsi?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom