Barbara Antoniak

Popularność: 464
Bardzo dobry coach (19)
Specjalizacja: praca z menadżerami, strukturami sprzedaży i obsługi klienta, głównie w branżach: retail, finansowej, bankowości, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, usługowej oraz z właścicielami firm. Doświadczenie: ponad 5000h coachingu, szkoleń, mentoringu i warsztatów. Coś specjalnego i Tylko dla Kobiet - warsztaty i sesje indywidualne "jestemkobietą" i " jestemkobietąprzedsiębiorczą". Cel: odkrywanie własnych możliwości i unikalnego potencjału, szukanie drogi do lepszego i bardziej satysfakcjonujacego życia, zwiększenie poczucia własnej wartości, rozwój kompetencji osobistych i zawodowych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Studiów Podyplomowych MBA przy UW i Staffordshire University. Metodologia: International Coach Federation ICF, zgodnie z Kodeksem Etyki ICF, podejście prowokatywne wg F. Farellego, The Coaching Game Points of You i Punctum.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
MBA Uniwersytet Warszawski & Staffordshire University
Misja
Wspieranie Ciebie w drodze do pożądanej zmiany i jej odważnym, efektywnym wdrażaniu w życie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Barbara Antoniak- Idealny coach, godny polecenia każdemu kto ma problem z wiarą we własne możliwości. Dzięki zaangażowaniu w swoją pracę potrafi pokazać, że nie ma tak naprawdę celu, którego nie można osiągnąć jeśli tylko uwierzy się we własne możliwości. Basiu dziękuję ci bardzo za miłą współprace
4 kwietnia 2017 Joanna - Doradca klienta biznesowego
Bardzo dobry coach
Basia jak nikt inny potrafi stworzyć przestrzeń do rozwoju. Otwarta, delikatna w swojej obecności, nienachalna pomaga znaleźć drogę ku lepszemu. Polecam
9 marca 2017 Estera - Headhunter
Bardzo dobry coach
świetna pomoc w dążeniu do celu!
28 luty 2017 paweł - Doradca Biznesowy
Bardzo dobry coach
Basiu jesteś idealną osobą do tej profesji, zawsze wiesz jakie zadać pytanie by przełamać swoje bariery, pozwalasz ciągle się doskonalić. Dziękuję bardzo za pomoc i pełną odpowiedzialnością polecam Twoje usługi każdemu kto chce być najepszy w tym co robi.
31 sierpnia 2016 Michał - Lider zespołu sprzedażowego
Bardzo dobry coach
Basia jest wspaniałym coachem. Bardzo pomogła mi w odnalezieniu drogi jaką powinnam podążać. Uświadomiła mi jak dużo zależy od nas samych. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i pewność siebie. Jestem silną i pewną siebie kobietą. Dziękuję :)
24 sierpnia 2016 Ania - Opiekun klienta
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem polecam Basię jako coacha szczególnie tym, którzy pomimo doświadczenia w pracy mają problem z osiągnięciem wyznaczonego celu. Basia wspaniale rozszyfrowuje w czym tkwi problem i pomaga go rozwiązać. Dziękuję za pomoc:))
20 lipca 2016 Agnieszka - doradca klienta biznesowego
Bardzo dobry coach
Współpraca z Basią to była czysta przyjemnośc. Jest coachem godnym zaufania i polecenia:)
5 lipca 2016 Magda - Doradca Klienta Biznesowego
Bardzo dobry coach
24 maja 2016 Agata - starszy konsultant
Bardzo dobry coach
Basia jest bardzo dobrym coachem. Ma duże doświadczenie. Uświadomienie mi popełnianych błędów i wskazanie mocnych stron, bardzo pomogło mi w mojej pracy. Basia bardzo obrazowo, rzetelnie i przyjemnie przeprowadza coaching, dzięki temu jest skuteczna:)
20 maja 2016 Małgosia - Doradca
Bardzo dobry coach
The best coach ever :D
16 maja 2016 Paweł - Doradca
Bardzo dobry coach
Nie czekaj - Basia na pewno pomoże Tobie i Twojemu zespołowi!!! Wiem to z własnego doświadczenia pracy z Basią Antoniak.
26 stycznia 2016 Piotr - Kierownik Sekcji Contact Center
Bardzo dobry coach
Dzięki Basi bardzo skrócił się mój czas dojścia do celu: lepszego zrozumienia mojej roli zawodowej i bardziej świadomego sterowania statkiem, którego kapitanem mam zaszczyt być. Basia pomogła mi czerpać większą radość z wykonywanego zawodu i zgłębiać mechanizmy, które rządzą moim umysłem. Bez zbędnych ocen i nowomodnej afirmacji życia, której dziś mamy przesyt- zamiast tego, dała mi większą motywację do krytycznego spojrzenia na swoje zachowania,, z tym samym (a może większym?) pozytywnym o sobie myśleniu.
27 listopada 2015 Magdalena - menadżer zespołu sprzedażowo-obsługowego
Bardzo dobry coach
Przed spotkaniem z Basią moje cele wydawały się nie do osiągnięcia, a po kilku spotkaniach stały się dla mnie normą. Basia jest dla mnie swoistego rodzaju psychologiem, który po analizie tego co siedzi w naszej głowie-co w głównej mierze blokuje nas samych, potrafi ukierunkować nas we właściwym kierunku-sprowadzić na właściwą drogę. Ta właściwa droga sprawiła, iż z przyjemnością przychodzę do pracy , nie męczę się sama ze sobą bo wiem , że dam radę. Bardzo chwalę sobie spotkania z Basią i polecam je wszystkim współpracownikom :)
17 listopada 2015 Ania - Doradca
Bardzo dobry coach
Basia jest miłą i ciepłą osoba, ale twardo stapajaca po ziemi. Potrafi przelać na drugą osobę swoje pozytywne nastawienie, a to właśnie ono pomaga nam w dążeniu do celów, nie tylko tych zawodowych....
17 listopada 2015 Aneta - Doradca Klienta Biznesowego
Bardzo dobry coach
Basia pokazała mi jak lepiej poznać samą siebie i wzbudzila we mnie potrzebę czynnego, codziennego korzystania w nowych rozwiązań. Obudziła we mnie chęć zmiany, zainspirowała do uaktywnienia zasobów, o których nie miałam świadomości. Sesje z Basią polegały na zadawaniu wielu inspirujących pytań, które odkryły przede mną nowe możliwości. Wszystkim, którzy szukają wyzwań, zmian gorąco polecam profesjonalne sesje coachingowe z Basią.
21 października 2014 Beata - maneger
Bardzo dobry coach
Miałam bardzo dużo szczęścia móc współpracować z Basią na początku mojej kariery zawodowej w jednej z największych korporacji zajmującej się finansami. To dzięki jej doświadczeniu i świetnym umiejętnościom poruszania się w strukturach korporacyjnych zrozumiałam mechanizmy nimi rządzące, światem finansów, sprzedaży oraz pracy z klientami. Pracując z Basią przez ponad dwa lata nie tylko zdobyłam bezcenne umiejętności sprzedażowe, produktowe ale przede wszystkim wypracowałam swoje podejście do biznesu i nabyłam umiejętność swobodnego poruszania się w mojej branży. Basia nauczyła mnie odwagi w stawianiu sobie celi oraz pokazywała zawsze dokładny sposób w jaki mam je zrealizować. Pokazała mi że mogę osiągnąć sukces i że to zależy tylko ode mnie, i że nie jest to wcale takie trudne jak by się wdawało na początku. Warszawy z Basią nie tylko uczą podejścia do biznesu ale przede wszystkim do samego siebie, pozwalają uporządkować życie zawodowe i osobiste. Zaraziła mnie swoim entuzjazmem, pozytywnym nastawieniem a wszystko czego się nauczyłam pracując w Basi zespole wykorzystuję dziś prowadząc własną firmę.Gorąco polecam!!!
11 października 2014 Ewelina - Przedsiebiorca, GPCredit
Bardzo dobry coach
Basia swoim pięknym glosem prowadzi po naszych '' życiowych kocich lbach '' , które przestają być już takie wyboiste. Dzieki sesjom otworzyly mi się oczy na mase spraw, moich ograniczen, niedoskonalosci, czasami zbyt dobrego serca , a czasami wręcz odworotnie zbyt wybujałego ego ...Z taka wiedza o sobie lepiej się zyje - wiadomo nad czym popracować, co zmienić, co z siebie wyrzucić, a co pokochać i pielegnowac :-) Polecam Basie z całego serca :-)
10 października 2014 ewa - wlasciciwl firmy
Bardzo dobry coach
Barbare poznałam w przełomowym momencie mojego życia kiedy to jeszcze "raczkowalam" w branży finansowej, była moja szefowa. Praca z Barbara wiele mnie nauczyła i myśle, ze silnie ukształtowała w swerze zawodowej. Mimo, iż juz nie współpracujemy ze sobą stosuje metody i zasady sprzedaży które przekazała mi Barbara.
11 września 2014 Urszula - Doradca Leasingowy
Bardzo dobry coach
Poznałem Basie kiedy po ciężkich przejściach zmieniałem swoje życie i rozpocząłem pracę w branży finansowej. Była moim Szefem. Pamiętam zebrania naszego oddziału pełne dobrej energii i motywacji. Basia pomogła mi odnaleźć się w nowym fachu, pracowała ze mną nad moim warsztatem, organizacją pracy, umiejętnością selekcji i hierarchii zadań. Nasza wspólna praca przyniosła rezultaty. W pierwszym miesiącu pobiłem rekord firmy w sprzedaży. Kolejnym dowodem skuteczności pracy z Basią jest fakt, że nadal pracuję w branży finansowej :) Szczerze i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Barbarą Antoniak.
10 września 2014 Jarosław - Przedsiębiorca, Doradztwo Gospodarcze
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dla kogo jest Leadership Coaching?
8 luty 2015
Leadership Coaching pozwala Menadżerom odkryć, że bez świadomego obudzenia w sobie zapału, nie będą zdolni do pobudzenia swoich ludzi do pożądanego działania w pożądanym kierunku a ich zapał i pasja - to dopiero początek procesu stawania się prawdziwym Liderem.
Jak się nie poddać gorączce?
12 grudnia 2014
Gorączce, która powoli ogarnia świat ponieważ „krok za krokiem, krok za kroczkiem…idą święta”. Gorączka przygotowań, gorączka zakupów świątecznych i przy okazji nie świątecznych, rosną emocje i napięcie
Podstępne słówko
14 października 2014
Jakaś część z nas żyje zastanawiając się nad różnymi sprawami, jakaś część z nas wyciąga wnioski, ma refleksje, ma pragnienia, ma marzenia, ma chęci, ma potrzeby, ma plany, przygotowuje się, podejmuje działania i spełnia marzenia, zaspakaja potrzeby, chęci, pragnienia i realizuje plany. A jeżeli się tak nie dzieje, próbuje jeszcze raz i jeszcze raz, niektórzy aż do skutku.
Po co jest coach?
7 września 2014
Wiele osób zaciekawionych coachingiem pyta mnie "po co jest coach?". Kiedy słyszą w odpowiedzi, że wspiera, pomaga ustawiać drogowskazy i wybierać te właściwe, często dziwi prostota tego procesu.