Barbara Stanik

Popularność: 2400
Bardzo dobry coach (2)
Profesjonalny coach i trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu komunikacji, przywództwa oraz rozwoju skuteczności osobistej. Posiada certyfikaty trenerskie (Grupa SET – Europejski Trener Biznesu - poziom zaawansowany) i coachingowe (Coaching Center, akredytacja ACC w International Coach Federation). Od 2012 r. prowadzi wyspecjalizowaną firmę doradczo-szkoleniową High Performance Center z siedzibą w Katowicach. Posiada 18 lat stażu zawodowego w biznesie na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w obszarze administracji i HR w dużych firmach z kapitałem zagranicznym, ponad 8 lat doświadczenia w pracy trenerskiej i 4 lata w coachingu. Zakres dotychczas zrealizowanych tematów * Coaching kariery * Coaching biznesowy: - poprawa relacji interpersonalnych - rozwój umiejętności osobistych i przywódczych - plany zwiększenia sprzedaży - przyspieszenie zmian organizacyjnych - zwiększenie skuteczności osobistej - rozwój umiejętności motywowania - obniżenie poziomu rotacji pracowników - plany rozwoju firmy - pomoc w utrzymaniu równowagi między życiem rodzinnym a pracą.
Kontakt
telefonicznie: 0 511 584 061
skype: Barbara.Stanik1
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Basia jest bardzo kompetentna, profesjonalna i energiczna w tym co robi. Do problemu podchodzi zawsze wielopłaszczyznowo. Zamiast tak jak oczekiwałem podsunąć mi gotowe rozwiązania, "zmusiła" mnie do samodzielnego ich wypracowania.
29 marca 2013 Krzysztof - Inżynier
Bardzo dobry coach
Spotkania z Basią pozwoliły mi inaczej spojrzeć na siebie, ukierunkowały w działaniach rozwoju kariery zawodowej. Basia podsunęła mi wiele ciekawyvch książek i innych materiałów dzięki którym dodatkowo rozwijam swoje kompetencje. Dziękuję!!!
13 marca 2013 Katarzyna - Area Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj