Barbara Szymańska(Brożyna)

Popularność: 251
Bardzo dobry coach (9)
Coaching jest dla mnie wydobywaniem ukrytego skarbu, który jest ukryty w człowieku. Jet najszybszym narzędziem do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Już od dziecka miałam zdolności w motywowaniu innych, więc stąd Coach Motywacyjny. Swoją pasję rozwinęłam z Pracownią Coachingu Novo w Warszawie, aktualnie jestem w trakcie akredytacji ACC ICF, Jestem również absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi . Moje motto: "Wspieram w odkrywaniu" Zainwestuj w siebie! Zapraszam
Kontakt
Tel. 608 657 073
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków, Rzeszów, Jasło, Krosno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe okazały się strzałem w dziesiątkę. Nareszcie ktoś pokazał mi jak ja sam mogę odnaleźć swoją drogę i kierunek w życiu jeśli chodzi o karierę zawodową. Dotychczas uważałem , że to czego nauczyłem się na studiach i w obecnej mojej pracy wystarczy; a tu się okazało, że nic podobnego. W obecnej pracy się tylko męczyłem, więc warto było zaryzykować i spróbować czegoś nowego, serdecznie dziękuję
6 kwietnia 2023 Marek - inżynier
Bardzo dobry coach
Panią Basię serdecznie polecam. Prowadzi 5e sesje tak że naprawdę dochodzę do takich wniosków :gdybym wiedziała o pewnych rzeczach wcześniej, nie wpadłam na nie, nie pomyślałam. Pani Basia rozwija człowieka i za to jej dziękuję.
16 października 2021 Anna - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Sesje z Panią Basia były nieocenione, wreszcie mogłem liczyć na wsparcie i najważniejsze wsłuchanie się w to co mam do powiedzenia. Niesamowity spokój i jednocześnie bardzo dobra atmosfera to ogromny atut. Profesjonalny coach, którego polecam i dziękuję
29 września 2020 Andrzej - Informatyk
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Panią Basią okazały się strzałem w dziesiątkę. Wreszcie ktoś pokazał mi jak ja sam mogę odnaleźć swoją drogę i kierunek w życiu jeśli chodzi o karierę zawodową - bo dotychczas uważałem , że to czego nauczyłem się w szkole w pracy obecnej - wystarczy; nic podobnego. Odkryłem ze moim powołaniem od dziecka jest zupełnie co innego. W obecnej pracy się tylko męczyłem. Nareszcie mogę cieszyć się z chęci dzielenia z innymi moimi wynalazkami i pomysłami. Bardzo ciepła i przyjemna Pani. Szczerze polecam ... aż mi się łezka zakręciła w oku. Bardzo mi pomogła Pani Basia Pozdrawiam
7 czerwca 2018 Krystian - inżynier - projektant
Bardzo dobry coach
Basia to cudowna, wspaniała, pełna energii kobieta. Świetny coach, który potrafi przekazać swoją energię i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam, jeśli ktoś z Was ma problem z motywacją, brak mu pomysłu na siebie - Basia będzie na pewno pomocna :)
18 maja 2018 Elwira - Trener
Bardzo dobry coach
Pani Basia jest bardzo profesjonalna. Miałam już jedno podejście do coachingu, w trakcie którego przerwałam rozmowę, ponieważ po pół godziny nadal nie wiedziałam o co chodzi tej Pani z drugiej strony. Pani Basia przeprowadziła mnie przez całą rozmowę coachingową bardzo jasno i zrozumiale, doskonale wiedziałam co robimy i dlaczego. Miałam wpływ na temat nad którym aktualnie chcę pracować, a pytania zadawane przez P. Basię były trafne i pomogły mi w podjęciu decyzji. Data rozpoczęcia działań zapisana :) a ja w końcu czułam się komfortowo w trakcie rozmowy, pomimo niekorzystnych warunków (P. Basia zgodziła się na zdalną rozmowę, ponieważ nie mam możliwości zostawić z nikim na dłużej mojego 8-miesięcznego szkraba). Niezwykle ciepła i sympatyczna osoba. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego podejścia bez niepotrzebnych stresów.
8 maja 2018 Ela - VA/ VPM
Bardzo dobry coach
Świetnie przeprowadzona sesja coachingowa :) Polecam z czystym sercem, ponieważ Pani Basia pomogła mi uwierzyć w swoje zdolności. Zmotywowała do dalszej pracy nad celami. Polecam. Dowiedziałam się o samej sobie dużo więcej niż do tej pory. Dziękuję.
27 kwietnia 2018 Aleksandra - mama
Bardzo dobry coach
Super sesja za którą dziękuję, nie wiedziałem tak naprawdę o swoich predyspozycjach w czym jestem dobry, Pani Basia jest ciepłą osobą i tak ze spokojem poprostu nakierowałam mnie na to co mam robić ze swoim życiem. Polecam!
26 kwietnia 2018 Marek - logistyk
Bardzo dobry coach
Nie mogłem znaleźć celu w życiu. Życie jako programista stawało się nudne; postanowiłem spróbować coachingu u tej Pani. Powiem jedno: Udane spotkanie :) Pani bardzo miła, dobrze szkoli, także jeśli ktoś chce skorzystać to polecam :)
19 kwietnia 2018 Mateusz Szymański -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj