BEATA GLINKA

Popularność: 159
Bardzo dobry coach (8)
Wspieram w rozwoju osobistym oraz w rozwoju biznesów. Inspiruje do satysfakcjonujących, skutecznych i trwałych zmian. Pracuje z wyjątkowymi ludźmi i z wyjątkowymi narzędziami :) Moja oferta w skrócie to: COACHING, mentoring, profesjonalne testy kompetencji i stylów działania DISC D3, job crafting, doradztwo zawodowe, budowanie szczęśliwych zespołów, rozwój osobisty— i uśmiech każdego dnia:) To dopasowanie do siebie życia i pracy, by wzajemnie się wspierały. Rozpoznajemy zdolności, wewnętrzne bariery i potencjał pojedynczych ludzi oraz całych zespołów. Możesz sprawdzić: • jakie są Twoje mocne strony • co Cię motywuje do osiągania lepszych wyników • jak radzisz sobie w trudnych sytuacjach • czy postrzegasz zmiany jako szansę czy przeszkodę • jak szybko dostosowujesz się do zmian • jak próbujesz wpływać na innych • jak dobierasz argumenty w rozmowie Zajmuje się: • budowaniem kompetencji miękkich • rozwój zawodowy • inteligencja emocjonalna • wypalenie zawodowe • szczęście w pracy Coaching, mentoring, testy, badania i treningi dla osób, które chcą dokonywać pozytywnych zmian w życiu i pracy oraz firm chcących tworzyć zgrane, trwałe i skuteczne zespoły. Pomagam im, doradzam i współpracuję na każdym etapie. Zapraszam!
Kontakt
Zachęcam do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie.

telefon: 501 403 775
Specjalizacje
Miasta
Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Beata jest osobą pełną optymizmu, uśmiechu i zaangażowania. Cenie ją jako coacha, mentora i osobę która potrafi człowieka ściągnąć na ziemię wtedy kiedy trzeba. Współpraca z Nią to czysta przyjemność. Jej doświadczenie, oczytanie i podejście do życia daje kopa człowiekowi do działania i nie poddawania się. Serdecznie polecam a Tobie Beatko dziękuje że byłaś i jesteś kiedy Cię potrzebuje
28 stycznia 2020 Marta - Menadżer
Bardzo dobry coach
Z Panią Beatą osobiście miałam okazję spotkać się raz. Były to bardzo miło i produktywnie spędzone 3 godziny. Biuro znajduje się w cichym i bardzo malowniczym miejscu co dodatkowo sprzyja takim spotkaniom. Kolejne nasze spotkania odbywały się przez telekonferencje. Dzięki tej osobie zyskałam mnóstwo inspiracji i wiary w swoje możliwości. Pomogła mi w zmianie mojego kierunku zawodowego, gdzie sama od dłuższego czasu nie mogłam wymyślić sposobu na siebie, a czułam że nie znajduję się w miejscu odpowiednim dla mnie. Dzięki niej zainwestowałam w rozwój osobisty i z perspektywy czasu nie żałuję. Dziękuję Pani Beato za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
28 stycznia 2020 Marta Birek -
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm. Połączenie głębokiej wiedzy z bogactwem doświadczenia. Doskonale łączy wiedzę merytoryczną z optymistycznym wspierającym zaangażowaniem w rozwój swoich klientów. Czuje się, że coaching to jej pasja. Nasi klienci, dla których prowadziła badania kompetencji i coachingi rozwojowe chętnie wracają na jej sesje powdrożeniowe. Polecam!
17 stycznia 2020 Luiza - dyrektor zarządzający
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje. Bardzo ciekawe rozwiązanie, z których korzystam w codziennej pracy i nie tylko. Polecam kazdemu niezaleznie od posiadanej wiedzy. Rewelacyjne podejście do Kllienta.
17 stycznia 2020 Wojciech - Dyrektor Banku
Bardzo dobry coach
Jeśli poszukujesz tego czego ja - inspiracji, motywacji,zastrzyku pozytywnej energii i optymizmu aby móc ruszyć z miejsca i rozwinąć mocniej skrzydła - to gorąco polecam pomoc Pani Beaty. Spotkanie z Panią Beatą pomogło mi zrozumieć, jakie zadawać sobie pytania, by móc działać i iść do przodu. Uświadomiło mi również jaki posiadam potencjał i zasoby by móc się rozwijać. Pani Beato - serdecznie dziękuję.
11 stycznia 2020 Małgorzata - początkujący przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam każdemu kto chce mieć poczucie panowania nad sobą i swoim życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Wiedza, doświadczenie i niesamowita dawka optymizmu to cechy, które wyróżniają Panią Beatę. Dzięki niej zmiany są tylko na lepsze :)
9 stycznia 2020 Ania - menedżer
Bardzo dobry coach
Posiada bogatą wiedzę w postaci narzędzi coachingowych. Bardzo kompetentna, otwarta na ludzi osoba. Po sesji z panią Beatą, odnalazłam kierunek drogi zawodowej. Mam nadzieję, że pomoże mi to odnieść sukces w życiu prywatnym. Szczerze polecam
24 listopada 2019 Grażyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Bardzo bezpośrednia i otwarta. Odniosłam wrażenie ,ze poradzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem.( Nie mówię tu oczywiście o sobie :)) Mam nadzieję, że w pełni wykorzystam zdobytą wiedzę. Zrobię wszystko żeby nie zawieść siebie i pani Beatki. Bardzo polecam.
21 listopada 2019 Agnieszka - Kosmetolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj