Beata Klemczak

Popularność: 947
Bardzo dobry coach (6)
Kontakt
600 918 560
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Koronowo, Inowrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
super sprawa.polecam
31 sierpnia 2015 Grzegorz - Toromistrz
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Beacie uwierzyłam, że zmiana w moim życiu jest możliwa. Czas sesji coachingowych był to dla mnie czas odnajdywania kontaktu ze swoimi wartościami , z tym, co dla mnie ważne. Spotkania były twórcze, pełne energii i pozytywnego myślenia. Gorąco polecam - zarówno tym , których coś w życiu uwiera i jak i tym , którzy wiedzą co zmienić, ale brakuje im motywacji albo wytrwałości. Beata, dzięki za dodanie mi odwagi , żeby wejść na drogę zmiany i nie oglądać się za siebie! I do zobaczenia! Małgosia.
12 marca 2015 Małgorzata - doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Praca nad celami, pozyskiwanie motywacji i wyznaczanie kierunku rozwoju to komponenty, które składają się na niezwykle profesjonalną sesję prowadzoną przez Panią Beatę. Dzięki satysfakcjonującym spotkaniom uświadomiłam sobie, że wszystko jest możliwe, a energię twórczą i motywację życiową czerpać można i należy z własnej pasji. Wyzwalanie kreatywności, dekonstrukcja ograniczeń umysłu i pokonywanie przyzwyczajeń to wyzwania jakie postawiła przede mną Pani Beata po to, by zgłębić siebie, wyzwolić swój potencjał, a także poprawić jakość życia. Najwspanialszą rekomendację stanowić mogą sukcesy edukacyjno-zawodowe, satysfakcja z życia i jego znacznie lepsza jakość. Dodatkowym atutem jest miłe usposobienie Pani Beaty, przyjazna, budząca zaufanie atmosfera, doskonały kontakt oraz organizacja sesji. Ostrzec mogę jedynie przed tym, że zaraża optymizmem:) Polecam każdemu, kto zastanawia się i wątpi.
4 lipca 2014 Sandra - Kultuoznawca, Pedagog
Bardzo dobry coach
Dogłębne pytania, stawiające "do pionu". To było to, czego potrzebowałem. Pani Beato. Bardzo Pani dziękuję za pomoc!
7 stycznia 2014 Leszek - Product Manager
Bardzo dobry coach
Pani Beata jest nie tylko wykształconym coachem, ale też sympatyczną i wzbudzającą zaufanie osobą, która swoim zachowaniem pokazuje jak można pełniej żyć i z powodzeniem realizować własne marzenia. Wreszcie polubiłam „pracę nad sobą” i odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. Zdecydowanie najbardziej profesjonalny coach, jakiego spotkałam na swojej drodze zawodowej!
13 grudnia 2013 Karolina - Trener
Bardzo dobry coach
Kobieta która wie czym jest profesjonalizm, potęga doświadczenia i potencjał człowieka :) Pani Beatko dzięki Pani wiem do czego dążyć :) Dziękuję i życzę satysfakcji i powodzenia w zawodzie oraz tego co sprawia Pani przyjemność oprócz pracy :) Do czwartku :)
12 grudnia 2013 Wioletta - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj