Beata Kusik

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (10)
Odkryj swoje mocne strony, to, co w Tobie piękne, dobre i silne. Spotkaj się ze sobą, stań po swojej stronie. Zarządzanie emocjami, poczucie własnej wartości, odporność psychiczna, zmiany w karierze, podejmowanie decyzji, to tylko niektóre z tematów, nad którymi pochylam się z moimi klientami. Zapraszam na sesje indywidualne online. Life coaching. Gallup konsultacje. Coaching kariery. Jesteś ważna, jesteś ważny! To pierwsze co chcę Ci powiedzieć, jeśli tu jesteś. I nie ważne czy się spotkamy czy nie - proszę pamiętaj o tym. Samoświadomość i odpowiedź na pytanie kim jestem i jaki sens ma to, co robię i dokąd zmierzam - są dla mnie kluczowe w procesie coachingu. Mówią o mnie: że przywracam nadzieję; dobrze słucham i słyszę niewypowiedziane; pomagam odnaleźć sens, towarzyszę z delikatnością, ale i konkretnie; pomagam nazywać rzeczy po imieniu. Mówią, że po sesjach ze mną wraca energia i radość życia. Więcej o mnie przeczytasz tutaj: https://beatakusik.pl/o-mnie/ Zapraszam serdecznie.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
telefonicznie i mailowo
607 605 712
Specjalizacje
Miasta
Tychy, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Beata jest naprawdę bardzo dobrym coachem. Pomogła mi w zrozumieniu siebie oraz pokazała, w jaki sposób mogę wykorzystywać swoje mocne strony w życiu codziennym. Przedstawiła mi również, w jaki sposób mogę pracować nad sobą. Dzięki temu mogę łatwiej pokonywać moje życiowe cele i spełniać marzenia. Miałem szczęście, że trafiłem na Panią Beatę. Dziękuję z całego serca i serdecznie polecam.
15 maja 2024 Piotr - Student
Bardzo dobry coach
Miałam szczęście poznać Beatkę na prowadzonych przez nią warsztatach rozwojowych, oraz skorzystałam jeszcze z coachingu w mniejszym gronie, oraz indywidualnego. Beatka jest bardzo dobrym profesjonalnym coachem, oraz wspaniałą, ciepłą oraz empatyczną kobietą. Dla mnie idealna kombinacja, aby się otworzyć, zaakceptować siebie, odkrywać swoje silne strony i dalej rozwijać w tym kierunku. Z całego serca dziękuję i polecam wszystkim.
15 maja 2024 Kasia - inżynier
Bardzo dobry coach
Beata jest świetnym coachem. Z bardzo dużym wyczuciem, wrażliwością o uwagą towarzyszyła mi w podjęciu decyzji, z którą inaczej zwlekała bym pewnie jeszcze wiele lat. Jestem niezwykle wdzięczna za wszystkie rozmowy, obserwacje i odkrycia, jakich razem dokonałyśmy. Proces coachingowy z Beatą nie tylko wzmocnił mnie jako osobę ale również pomógł w głębszym zrozumieniu własnych wartości i tego w jaki sposób wpływają one na moje działania i sposób podejmowania decyzji. Dziękuję z całego serca.
23 kwietnia 2024 Mariola - Księgowa
Bardzo dobry coach
Beata jest bardzo ciepłą kobietą, pełna empatii i uważności na drugą osobę. Słucha bardzo wnikliwie całą sobą i słyszy także to, co powiedziane mimochodem. Jest bardzo kompetentna. Podczas pracy z nią doświadczyłam bezwarunkowej akceptacji, jej pytania niesamowicie trafiały w sedno, pomagały mi zmieniać perspektywę patrzenia na samą siebie i problemy wokół. Beata pomogła mi odkryć mój potencjał, obudziła nadzieję i sprawczość, pomogła przeformułować limitujące przekonania, jakie powstrzymywały mnie od działania. Ma w sobie coś, co pomogło rozpuścić moje początkowe napięcie, lęk, niepewność. Jej słowa są pełne wsparcia, zachęty, kibicowania, doceniania nawet najmniejszych postępów. Praca z Beatą obudziła we mnie życie i odwagę sięgania po to, co dla mnie ważne, czego potrzebuję, co mnie cieszy. Bardzo ją polecam!
15 kwietnia 2024 Dorota - sekretarka
Bardzo dobry coach
Pani Beata bardzo pomogła mi w rozjaśnieniu moich mocnych stron. Jej indywidualne podejście do osoby i umiejętność słuchania, zadawania dobrych pytań są nieocenione. Mimo, że na początku nie byłam do końca zadowolona z wyników testu Gallupa to po konsultacji zostałam z poczuciem wdzięczności i zadowolenia z moich mocnych stron :) Czuję, że mam dużo możliwości i narzędzi do radzenia sobie dalej. Dziękuję i pozdrawiam:)
7 kwietnia 2024 Alicja - Studentka
Bardzo dobry coach
Beatkę polecił mi bardzo dobry znajomy w trudnym dla mnie czasie. Poznałam ją jako dobrą, wrażliwą i słuchającą osobę, przy której czuję się jak z najlepszą przyjaciółką. Podczas coachingu Beatka stwarza atmosferę przyjęcia takim jakim się jest, zaufania i braku oceny. Dzięki spotkaniom z nią mam większą świadomość i akceptację siebie z tymi cechami i doświadczeniami, które są we mne trudne. Z drugiej strony pomogła mi zobaczyć to, co we mnie dobre, to z czego mogę być dumna, to kim naprawdę jestem i chcę być. Bardzo doceniam też to, że uświadamia mnie w tym co się ze mną dzieje na poziomie emocji, pomaga je przeżyć i docenić. Jestem szczęśliwa, że Pan Bóg postawił mi ją na mojej drodze. :)
7 kwietnia 2024 Gosia - Fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo wdzięczny, że Beata została mi polecona jako coach. Byłam trochę zagubiona w swoim codziennym życiu, straciłam z oczu swoje cele i nie bardzo wiedziałam co ze sobą zrobić. Beata różnymi metodami przybliżała mnie do siebie, zawsze była empatyczna i uważna. Dzięki jej dużej empatii i wyrozumiałości szybko się budujesz z nią relację zaufania, co jest ogromnym atutem w pracy coachingowej. Również zwróciła uwagę na to, że cała jestem (jak i każdy z nas) z talentów, poprzez test gallupa zobaczyłam te talenty napisane czarne na białym, co mi bardzo pomogło nie zwracać uwagi wyłącznie na moje słabości. Jestem Beacie bardzo wdzięczny za każdą rozmowę inza wszystko, czego mnie nauczyła.
6 kwietnia 2024 Agnieszka - Sekretarka
Bardzo dobry coach
Beata jest naprawdę dobrym coachem. Potrafi pomóc w dotarciu do sedna, do swojego wnętrza. Dzięki sesjom u niej, byłem w stanie zidentyfikować swoje rzeczywiste cele i poznać swoje mocne strony. Teraz naprawdę mam wgląd w siebie i mogę na sobie polegać!
5 kwietnia 2024 Wojciech - Manager
Bardzo dobry coach
Cieszę się bardzo, że Beatka stanęła na mojej drodze rozwoju i Bogu dziękuję za nasze spotkanie. Jest to osoba godna polecenia. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym dalej się rozwijająca:). Beatka potrafi też stanąć w prawdzie co do swoich kompetencji i tak jak w moim przypadku wskazać, że sam coaching nie wystarczy, by zrobić krok naprzód. Te kilka spotkań otworzyło mi oczy też na inne rzeczywistości w moim życiu, które wymagają rozwoju. Za cały ten czas, a także za dalsze zainteresowanie - DZIĘKUJĘ:).
5 kwietnia 2024 Marta - księgowa
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy prowadzony przez Beatę był najlepszą decyzją i niezwykle wartościowym doświadczeniem na mojej drodze stawania się coachem. Jestem niezwykle wdzięczna za każde wartościowe słowo, sugestie i narzędzia, których z uwagą i delikatnością użyła Beata w czasie mojego procesu. Będę z nich czerpała motywację i siłę w dążeniu do moich celów. Jestem Beacie niezmiernie wdzięczna, za pełnienie roli mojego pierwszego coacha. Jej delikatność, hojność, głębokie spostrzeżenia oraz przyjaźń sprawiły, że proces ten był wyjątkowo uskrzydlający. Jej wsparcie i wiara w mój potencjał stworzyły solidną podstawę dla mojego rozwoju osobistego oraz kariery zawodowej w obszarze coachingu. Proces coachingowy z Beatą nie tylko przyczynił się do osiągnięcia moich celów, lecz także umożliwił mi głębsze zrozumienie własnych wartości i celów życiowych. To doświadczenie pozostanie ze mną na zawsze, będąc jednym z kamieni milowych mojej przemiany w życiu osobistym i zawodowym. Jeszcze raz z serca dziękuję.
4 kwietnia 2024 Magda - Fotograf i coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj