Beata Strożek

Popularność: 17
Bardzo dobry coach (4)
Nazywam się Beata Strożek i jestem kontaktową, otwartą osobą, z ogromną pozytywna energią. Od wielu lat rozwijam się by towarzyszyć ludziom w zmianach , zarówno w życiu osobistym jaki i zawodowym. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji coachingowej ICF i zapraszam do spotkań wszystkich, którzy są gotowi do zmiany, ale mierzą się z wątpliwościami i nie wiedzą jak i od czego zacząć. Zapraszam do kontaktu: sesje online ( Zoom, Skype, Messeanger ) - cena 60-minutowej sesji to 120,00 zł. Zachęcam do wstępnych, bezpłatnych 30-minutowych sesji. Istnieje możliwość współpracy barterowej.
Kontakt
Proszę o kontakt droga mailowa na adres strozekb@gmail wraz z podaniem numeru telefonu kontaktowego
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki couchingowi z Beatą odkryłam dużo zasobów w sobie, aby lepiej zarządzać swoim życiem. Poprzez swoje celne pytania, otwierała przede mną nowy sposób myślenia o sýtuacjach, z którymi musiałam się zmierzyć. Dzięki wysokiej inteligencji emocjonalnej, umiała tak pokierować rozmową, że pod koniec każdej sesji zawsze wychodziłam zmotywowana i z nowym punktem widzenia. Sesje z Beatą, dużo wniosły do mojego życia.
20 stycznia 2021 Anna - Założycielka firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkania z Beatą - jest bardzo uważna, chętnie i aktywnie słucha. Nie narzuca rozwiązań, ale po wysłuchaniu różnych aspektów sytuacji, omawia zagadnienia, które same prowadzą do rozwiązania wątpliwości. Jestem wdzięczna za zbudowanie we mnie motywacji do zmian.
14 stycznia 2021 Monika - pedagog / nauczyciel
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Beata, jest coachem, który towarzyszy, docenia, słucha z uwaznoscia. Zatem coach z pełna paleta kompetencji. Zadaje pytania, które uruchamiają potencjał i działanie.Sa również takie, które okreslilabym jako głębokie, dzięki nim można zatrzymać się i przemyśleć sytuacje.
30 grudnia 2020 Sylwia - Sp ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Beata jest bardzo uważnym coachem, który w sposób subtelny i nienachalny towarzyszy klientowi w zmianie. Jestem zachwycona pracą z Nią. Pomaga mi zrozumieć wiele rzeczy, dzięki niej lepiej poznałam siebie i swój sposób myślenia.
22 grudnia 2020 Julia - Pracownik działu HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj