Daniela Tagowska

Popularność: 334
Bardzo dobry coach (11)
Coach ICF (stopień ACC), specjalizuje się w coachingu kryzysowym, coachingu biznesowym oraz coachingu twórczości i innowacji. Twórca SUBMARINE Pracowni Coachingu i Terapii we Wrocławiu. Dyrektor ICF Oddział Wrocław Czujesz, że Twoje życie nie przynosi Ci satysfakcji? Mierzysz się z kryzysem życiowym lub twórczym? Twoje przedsięwzięcia i projekty potrzebują innowacji i kreatywności? Pragniesz odkryć i rozwijać swoje talenty? Jesteś twórcą pragnącym zmodyfikować swój proces twórczy i jego mechanizmy? Zależy Ci na zbudowaniu silnej marki osobistej? Twoja organizacja potrzebuje kreatywnego pierwiastka? Jako akredytowany coach ICF (ACC), certyfikowany coach kryzysowy i praktyk Racjonalnej Terapii Zachowań będę Ci towarzyszyć z całym zaangażowaniem w realizacji celów. Pomogę Ci: - zarządzać zmianą - przezwyciężyć kryzys - sięgnąć do głębokich pokładów kreatywności - rozwijać pasje i wyznaczać cele - diagnozować swoje potrzeby - budować twórcze zasoby organizacji - w tworzeniu relacji ze światem kultury i sztuki - wprowadzać twórcze narzędzia zarządzania do Twojej organizacji - odkryć siłę archetypów i ich rolę w przezwyciężaniu kryzysu - pozbyć się negatywnych przekonań i nawyków - godzić różne zadania i zainteresowania, osadzając je w czasie - czerpać siłę z kryzysu i zmiany - wykreować życie pełne satysfakcji
Kontakt
Preferowany kontakt poprzez rejestrację SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii - telefon, e-mail, formularz zgłoszeniowy na stronie www
Specjalizacje
Miasta
studia podyplomowe
Akredytowany Program Coaching ACSTH
Akredytowany Coach ICF
Akredytacja na poziomie ACC
Magister Sztuki/Wykładowca ASP
2009 - Dyplom na Wydziale Malarstwa i Rzeźby, Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Od 2009 r. wykładowca akademicki. Prowadzę m.in. przedmiot "Coaching i facylitacja w procesach twórczych".

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać z pomocy w formie coachingu i czy akurat wybrać Danielę to masz podobny dylemat do mnie sprzed miesiąca. Jednak już po pierwszej sesji zapoznawczo-informacyjnej moje wątpliwości zostały rozwiane. Coaching okazał się ciekawym i pomocnym narzędziem, które pomogło mi spojrzeć na moje aktualne wyzwania z innej perspektywy, a Daniela bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze przeprowadziła mnie przez ten proces. Serdecznie polecam coacha.
6 czerwca 2019 norbert - kierownik zespołu księgowego
Bardzo dobry coach
Pracownia Submarine mieści się w klimatycznym miejscu położonym w urokliwym zakątku Wrocławia. Daniela stosuje w swojej pracy różnorodne techniki, które niewątpliwie przynoszą rezultaty. Niektóre z nich nie są wygodne dla klienta, ale rozwój wymaga przecież wysiłku.
12 kwietnia 2019 Adam - Prezes
Bardzo dobry coach
Spotkania z Danielą wzmocniły moją wiarę w siebie i w realizację moich zamierzeń.Bardzo trafne pytania, umiejętność słuchania i ukierunkowane ćwiczenia pozwoliły inaczej popatrzeć na problemy, z którymi się zmagałam i pozbywać stereotypów w myśleniu. Dodatkowym atutem sesji było miejsce spotkań tj. Pracownia Submarine, w której czuje się powiew twórczego myślenia i działania. Po każdej sesji czułam się pełna sił i zapału do działania. Gorąco polecam..
31 marca 2019 Alicja - bankowiec
Bardzo dobry coach
Jak mawiał Grace Cooper „Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to aby stały w portach”. By obrać właściwy kierunek rejsu zwanego życiem, wybraliśmy się na coaching do Danieli Tagowskiej. Chcieliśmy popracować nad naszą marką osobistą i biznesową, dookreślić, w jakim kierunku chcemy faktycznie iść, aby w pełni się realizować, znaleźć to coś, które pozwoli nam wykorzystywać nasze naturalne talenty i żyć w zgodzie z wartościami. Każda sesja, pozwalała nam jeszcze głębiej poznawać siebie. Pytania, które zadawała Daniela trafiały w sedno i niejednokrotnie wychodziliśmy z nowymi ideami, podejmowaliśmy działania, które przybliżały nas do realizacji celu. Daniela to profesjonalistka, z przeogromną empatią, wiarą w drugiego człowieka. Coach, którego bez dwóch zdań polecilibyśmy każdemu, kto pragnie rozwijać siebie, swoją markę osobistą, swój biznes i chce wypłynąć na szerokie wody!
8 lipca 2018 Klaudia i Lukasz Jarych - Właściciele DookolaPracy.pl
Bardzo dobry coach
Daniela polecam. Ujmująca, empatyczna Kobieta. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Pracownia Submarine mieści się w bardzo zaskakującym miejscu, cudne miejsce, przepiękna aranżacja i lekka atmosfera pozwalająca wzrastać.
20 stycznia 2018 NAtalia - psycholog
Bardzo dobry coach
Daniela to bardzo dobry coach, który skutecznie wspiera mój zespół w rozwijaniu kompetencji. Serdecznie polecam wprowadzanie coachingu do szkół i placówek wychowawczych. Daniela świetnie rozumie środowisko szkolne i specyfikę oraz źródła problemów. Wychowawcy są zachwyceni.
23 luty 2017 Barbara - Wicedyrektor
Bardzo dobry coach
Super coach. Pełna profeska i same konkrety. Gorąco polecam Panią Danilę
23 stycznia 2017 Anna - specjalistka
Dobry coach
spotkania przyniosły dobre efekty. cena trochę wysoka, ale adekwatna do świadczonych usług. w pracowni submarine czułem się bardzo komfortowo i swobodnie, co znacznie pomogło mi w szczerej rozmowie. zdecydowanie polecam
20 stycznia 2017 Mateusz - analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Danielę! Pełen profesjonalizm, fachowe i rzetelne podejście do klienta. Niezwykle trafnie diagnozuje problemy, ale co dla mnie było ważne: pokazuje drogi do ich rozwiązania. Spotkania pomogły mi nareszcie ruszyć z miejsca za co jeszcze raz dziękuje !
17 stycznia 2017 Maja - Manager ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Na codzień jestem bardzo kreatywną osobą i uwielbiam spędzać wieczory tworząc. Od dłuższego czasu miałem jednak problemy z wymyślaniem nowych rzeczy. Było to bardzo dużym problemem, ponieważ nie tworząc nie czułem się sobą. Samopoczucie coraz bardziej się pogarszało i byłem cały czas przygnębiony. Zacząłem szukać pomocy i tradiłem do Submarine, a dokładniej do Danieli. Daniela nieustannie wspierała mnie w ciężkiej pracy nad sobą. Po kilku spotkaniach moje życie się zmieniło. Pani coach pomogłą mi zrozumieć, że byłem zamknięty w schematach i pokazała mi w jaki sposób mogę się ich pozbyć i żyć swobodnie. Każdy dzień jest lepszy, bo mam świadomość, że w każdej chwili mogę otrzymać zaufaną pomoc. Gorąco polecam!
16 stycznia 2017 Marcin - Kurator
Bardzo dobry coach
Daniela pomogła mi odkryć wiele schematów, według których wcześniej funkcjonowałam, a nie zdawałam sobie z tego sprawy, których odkrycie wpłynęło na poprawę jakości mojego życia. Wspólnie określiłyśmy ważne dla mnie cele, które udało mi się osiągnąć w założonym czasie. Bardzo polecam Danielę jako coacha i Pracownię Coachingu i Terapii, Submarine, gdzie odbywały się nasze spotkania. To wyjątkowe miejsce, w których panuje pozytywna atmosfera.
10 grudnia 2016 Anna - kierownik działu HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom