Daniela Tagowska

Popularność: 365
Bardzo dobry coach (13)
Coach ICF (stopień ACC), specjalizuje się w coachingu kryzysowym, coachingu biznesowym oraz coachingu twórczości i innowacji. Twórca SUBMARINE Pracowni Coachingu i Terapii we Wrocławiu. Dyrektor ICF Oddział Wrocław Czujesz, że Twoje życie nie przynosi Ci satysfakcji? Mierzysz się z kryzysem życiowym lub twórczym? Twoje przedsięwzięcia i projekty potrzebują innowacji i kreatywności? Pragniesz odkryć i rozwijać swoje talenty? Jesteś twórcą pragnącym zmodyfikować swój proces twórczy i jego mechanizmy? Zależy Ci na zbudowaniu silnej marki osobistej? Twoja organizacja potrzebuje kreatywnego pierwiastka? Jako akredytowany coach ICF (ACC), certyfikowany coach kryzysowy i praktyk Racjonalnej Terapii Zachowań będę Ci towarzyszyć z całym zaangażowaniem w realizacji celów. Pomogę Ci: - zarządzać zmianą - przezwyciężyć kryzys - sięgnąć do głębokich pokładów kreatywności - rozwijać pasje i wyznaczać cele - diagnozować swoje potrzeby - budować twórcze zasoby organizacji - w tworzeniu relacji ze światem kultury i sztuki - wprowadzać twórcze narzędzia zarządzania do Twojej organizacji - odkryć siłę archetypów i ich rolę w przezwyciężaniu kryzysu - pozbyć się negatywnych przekonań i nawyków - godzić różne zadania i zainteresowania, osadzając je w czasie - czerpać siłę z kryzysu i zmiany - wykreować życie pełne satysfakcji
Kontakt
Preferowany kontakt poprzez rejestrację SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii - telefon, e-mail, formularz zgłoszeniowy na stronie www
Specjalizacje
Miasta
studia podyplomowe
Akredytowany Program Coaching ACSTH
Akredytowany Coach ICF
Akredytacja na poziomie ACC
Magister Sztuki/Wykładowca ASP
2009 - Dyplom na Wydziale Malarstwa i Rzeźby, Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Od 2009 r. wykładowca akademicki. Prowadzę m.in. przedmiot "Coaching i facylitacja w procesach twórczych".

Opinie

Bardzo dobry coach
test test test test tes ts tes tse tes tes tes test test test test tes ts tes tse tes tes tes test test test test tes ts tes tse tes tes testest test test test tes ts tes tse tes tes testest test test test tes ts tes tse tes tes testest test test test tes ts tes tse tes tes testest test test test tes ts tes tse tes tes tes
17 lipca 2019 test - testes
Dobry coach
Daniela stworzyła ciekawy projekt - Submarine - miejsca w którym merytoryczna wiedza łączy się ze sztuką. Podczas pracy z certyfikowanym Coachem, ale również absolwentką ASP, część naszych sesji musiała mieć charakter kreatywny i to je wspominam najlepiej. Wizualizacja pewnych problemów oraz techniki nazywania ich i oswojania się z nimi, pozwoliły mi uporać się ze swoimi słabościami.
12 lipca 2019 Cezary - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać z pomocy w formie coachingu i czy akurat wybrać Danielę to masz podobny dylemat do mnie sprzed miesiąca. Jednak już po pierwszej sesji zapoznawczo-informacyjnej moje wątpliwości zostały rozwiane. Coaching okazał się ciekawym i pomocnym narzędziem, które pomogło mi spojrzeć na moje aktualne wyzwania z innej perspektywy, a Daniela bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze przeprowadziła mnie przez ten proces. Serdecznie polecam coacha.
6 czerwca 2019 norbert - kierownik zespołu księgowego
Bardzo dobry coach
Pracownia Submarine mieści się w klimatycznym miejscu położonym w urokliwym zakątku Wrocławia. Daniela stosuje w swojej pracy różnorodne techniki, które niewątpliwie przynoszą rezultaty. Niektóre z nich nie są wygodne dla klienta, ale rozwój wymaga przecież wysiłku.
12 kwietnia 2019 Adam - Prezes
Bardzo dobry coach
Spotkania z Danielą wzmocniły moją wiarę w siebie i w realizację moich zamierzeń.Bardzo trafne pytania, umiejętność słuchania i ukierunkowane ćwiczenia pozwoliły inaczej popatrzeć na problemy, z którymi się zmagałam i pozbywać stereotypów w myśleniu. Dodatkowym atutem sesji było miejsce spotkań tj. Pracownia Submarine, w której czuje się powiew twórczego myślenia i działania. Po każdej sesji czułam się pełna sił i zapału do działania. Gorąco polecam..
31 marca 2019 Alicja - bankowiec
Bardzo dobry coach
Jak mawiał Grace Cooper „Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to aby stały w portach”. By obrać właściwy kierunek rejsu zwanego życiem, wybraliśmy się na coaching do Danieli Tagowskiej. Chcieliśmy popracować nad naszą marką osobistą i biznesową, dookreślić, w jakim kierunku chcemy faktycznie iść, aby w pełni się realizować, znaleźć to coś, które pozwoli nam wykorzystywać nasze naturalne talenty i żyć w zgodzie z wartościami. Każda sesja, pozwalała nam jeszcze głębiej poznawać siebie. Pytania, które zadawała Daniela trafiały w sedno i niejednokrotnie wychodziliśmy z nowymi ideami, podejmowaliśmy działania, które przybliżały nas do realizacji celu. Daniela to profesjonalistka, z przeogromną empatią, wiarą w drugiego człowieka. Coach, którego bez dwóch zdań polecilibyśmy każdemu, kto pragnie rozwijać siebie, swoją markę osobistą, swój biznes i chce wypłynąć na szerokie wody!
8 lipca 2018 Klaudia i Lukasz Jarych - Właściciele DookolaPracy.pl
Bardzo dobry coach
Daniela polecam. Ujmująca, empatyczna Kobieta. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Pracownia Submarine mieści się w bardzo zaskakującym miejscu, cudne miejsce, przepiękna aranżacja i lekka atmosfera pozwalająca wzrastać.
20 stycznia 2018 NAtalia - psycholog
Bardzo dobry coach
Daniela to bardzo dobry coach, który skutecznie wspiera mój zespół w rozwijaniu kompetencji. Serdecznie polecam wprowadzanie coachingu do szkół i placówek wychowawczych. Daniela świetnie rozumie środowisko szkolne i specyfikę oraz źródła problemów. Wychowawcy są zachwyceni.
23 luty 2017 Barbara - Wicedyrektor
Bardzo dobry coach
Super coach. Pełna profeska i same konkrety. Gorąco polecam Panią Danilę
23 stycznia 2017 Anna - specjalistka
Dobry coach
spotkania przyniosły dobre efekty. cena trochę wysoka, ale adekwatna do świadczonych usług. w pracowni submarine czułem się bardzo komfortowo i swobodnie, co znacznie pomogło mi w szczerej rozmowie. zdecydowanie polecam
20 stycznia 2017 Mateusz - analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Danielę! Pełen profesjonalizm, fachowe i rzetelne podejście do klienta. Niezwykle trafnie diagnozuje problemy, ale co dla mnie było ważne: pokazuje drogi do ich rozwiązania. Spotkania pomogły mi nareszcie ruszyć z miejsca za co jeszcze raz dziękuje !
17 stycznia 2017 Maja - Manager ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Na codzień jestem bardzo kreatywną osobą i uwielbiam spędzać wieczory tworząc. Od dłuższego czasu miałem jednak problemy z wymyślaniem nowych rzeczy. Było to bardzo dużym problemem, ponieważ nie tworząc nie czułem się sobą. Samopoczucie coraz bardziej się pogarszało i byłem cały czas przygnębiony. Zacząłem szukać pomocy i tradiłem do Submarine, a dokładniej do Danieli. Daniela nieustannie wspierała mnie w ciężkiej pracy nad sobą. Po kilku spotkaniach moje życie się zmieniło. Pani coach pomogłą mi zrozumieć, że byłem zamknięty w schematach i pokazała mi w jaki sposób mogę się ich pozbyć i żyć swobodnie. Każdy dzień jest lepszy, bo mam świadomość, że w każdej chwili mogę otrzymać zaufaną pomoc. Gorąco polecam!
16 stycznia 2017 Marcin - Kurator
Bardzo dobry coach
Daniela pomogła mi odkryć wiele schematów, według których wcześniej funkcjonowałam, a nie zdawałam sobie z tego sprawy, których odkrycie wpłynęło na poprawę jakości mojego życia. Wspólnie określiłyśmy ważne dla mnie cele, które udało mi się osiągnąć w założonym czasie. Bardzo polecam Danielę jako coacha i Pracownię Coachingu i Terapii, Submarine, gdzie odbywały się nasze spotkania. To wyjątkowe miejsce, w których panuje pozytywna atmosfera.
10 grudnia 2016 Anna - kierownik działu HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom