Danka Brzezińska

Popularność: 2075
Bardzo dobry coach (1)
Coaching to nie tylko praca, to pasja. "Największe bogactwo to robienie tego co kochasz". Collin P. Sisson Moi klienci też są bogaci, osiągają cele zgodnie ze swoimi pasjami i marzeniami. Żyją w zgodzie z własnymi wartościami i mają zdrowe poczucie własnej wartości.
Kontakt
TEL: 783 96 26 26
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Danka jest wspaniałym coachem:-)każde sesja treningowa z nią wnosi nowe tchnienie w moje życie. Danusia ma doskonałą intuicję zawodową i po prostu ludzką... Potrafi w mgnieniu oka zareagować na trudność swojego klienta, zadać odpowiednie pytanie, pobudzić nas do burzy mózgu a czasem wylać na nas zimny prysznic - dla naszego dobra - który zmywa z nas zesztywniałe i głęboko zakorzenione przekonania, które stoją niczym strażnicy na drodze prowadzącej do naszej zmiany na lepsze:-) na lepsze dla nas... Danka prowadzi również świetne warsztaty! Pełne pomysłów, ciekawych ćwiczeń, profesjonalnie przygotowane, pełne energii... Każdy warsztat to mozolna praca i mozolne ćwiczenia... To tak, jakby Danusia nie chciała wypuścić uczestników bez solidnie przećwiczonego "problemu"... Są i zadania domowe, możliwość kontaktu z Danką po warsztacie czy też sesji... Nie wiem, jak ona to robi, ale człowiek ma poczucie, że ona zawsze jest do naszej dyspozycji:-) Danusia jako człowiek? Promienna, uśmiechnięta, pomocna, dająca oparcie... Polecam poznanie jej, a sami się przekonacie:-)
13 luty 2013 Magda - nauczyciel/trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Rozwijalnia Mózgu
1 października 2016
Rozwijalnia mózgu to nowy projekt firmy DANKA. Głównym celem projektu to rozwijanie kreatywności młodzieży i dorosłych.
Wstęp do Jobcoachingu
17 marca 2014
Jobcoaching, metoda nie tylko dla osób 45+. To wsparcie (coaching) w funkcjonowaniu zawodowym (job). Każda osoba w Polsce i na świecie, bez względu na miejsce jakie zajmuje w hierarchii i moment w karierze zawodowej, jest potencjalnym klientem jobcoachingu.