Dawid Lasociński

Popularność: 399
Bardzo dobry coach (3)
Jestem dyplomowanym coachem i trenerem rozwoju osobistego. Pracuję zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF (International Coach Federation), aktywnie działam w ramach łódzkiego oddziału ICF. Prowadzę warsztaty i coaching indywidualny. Specjalizuję się w pracy z osobami, które zamierzają zmienić pracę, awansować, chcą swoje życie zawodowe uczynić bardziej twórczym, nadać mu sens, zbudować markę osobistą. Wierzę, że każdy ma umiejętności, tylko nie każdy potrafi je odkryć i wykorzystać. Wiem, że niełatwo jest zacząć zmianę, ale przekonałem się, że właśnie coaching daje tę energię, która pozwala na start do nowego życia. Dodatkowego zastrzyku energii szukam w aktywnej turystyce – wyjazdach rowerowych, narciarskich, spływach kajakowych czy wędrówkach pieszych, a także w kontakcie z przyrodą. Polecam łączenie rozwoju osobistego (coaching) z rozwojem fizycznym (jestem instruktorem Nordic Walking). Coaching w czasie spaceru z kijami naprawdę działa i daje podwójny efekt. Motto: Dzisiaj, to najlepszy moment, aby zacząć realizować marzenia.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu drogą mailową oraz polecam odwiedzenie strony internetowej.
Możesz też zadzwonić na numer telefonu:
508 024 710
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dawid to bardzo dobry coach. Pomógł mi w sprecyzowaniu mojego celu i w przejściu od gadania do podjęcia konkretnych działań, w wyniku których pojawiły się nowe możliwości i konkretne propozycje pracy. Dawid bardzo dobrze i trafnie spostrzegł co tak naprawdę mnie gryzło, co mi doskwierało ale też gdzie tak naprawdę kryją się moje zasoby. Dawid pomaga znaleźć drogę zawodową, zgodną z wewnętrznym potencjałem.
24 maja 2016 Kalina - specjalista
Bardzo dobry coach
Dawid jest nie tylko dobrym coachem, ale przede wszystkim inspirującym, ciekawym człowiekiem, dzięki czemu z miejsca zyskuje zaufanie i sympatię, które są niezbędne w tego typu relacji. Potrafi wydobyć harmonię z chaosu i pomaga dostrzec światełko w tunelu "nie da się" i "nie jest możliwe". Polecam szczególnie osobom, które, tak jak ja, mają przed sobą zmiany a za sobą bagaż pozornie niełączących się doświadczeń. Polecam, bo pomaga:-).
12 stycznia 2015 Klaudia - Specjalista
Bardzo dobry coach
Dawid to bardzo dobry coach. Tylko trzy sesje coachingowe, a wiele spraw sobie uświadomiłam i poukładałam. Poza tym moja sytuacja finansowa bardzo się poprawiła - zupełnie niespodziewanie. Nie wiem jaki mechanizm tu zadział, ale stało się:)
11 września 2013 Dorota - Adiunkt
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom