Dominika Pruszczak

Popularność: 984
Bardzo dobry coach (8)
Każde spotkanie z klientem/ką to dla mnie nowa przygoda. Towarzyszenie w zmianie i wspieranie w rozwoju odpowiednimi narzędziami, od pytań po złożone ćwiczenia, jest dla mnie zarówno pracą jak i pasją, odkrywaniem świata na nowo i poszerzaniem perspektywy. Coaching jest dla mnie nie tylko wyznaczaniem i realizacją celów, to także skupienie na wartościach, potrzebach i zasobach. To poszerzanie samoświadomości, przekraczanie swoich ograniczeń i budowanie siebie. Wierzę w klientów/ki, w ich siłę i sprawczość. Stawiam pytania i stawiam wyzwania. Świętuję z klientami/kami sukcesy, uczę się z nimi z trudnych doświadczeń. Słucham, wspieram, towarzyszę. Jestem akredytowaną coach Izby Coachingu, trenerką umiejętności społecznych, psycholożką. Codziennie doświadczam zmiany w sobie i w innych, oswajam się z nią i nią zachwycam. Rozwijam siebie by móc coraz lepiej wspierać innych w samorozwoju. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę Profesjonalnego Coachingu (IPRI, Kraków), Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego (ośrodek INTRA, Warszawa) oraz liczne kursy doszkalające i warsztaty tematyczne. Chcesz COŚ zmienić? Chcesz SIĘ zmienić? Zapraszam na pierwsze, darmowe spotkanie, podczas którego doświadczysz oraz sprawdzisz czy to jak pracuję Tobie odpowiada.
Kontakt
mailowo lub telefonicznie (+48 695 842 742)
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Dominiką uświadomiła mi jak wiele zasobów tkwi we mnie, jak wiele mogę, jeśli tylko zechcę ruszyć z miejsca. Wyjście ze strefy komfortu nie było dla mnie łatwe, mój coach pokazał, że nie jest trudne i, że warto to zrobić. W trakcie naszych spotkań, po nich i każdego innego dnia. Wyniosłam z naszych spotkań bardzo wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przewartościowałam swoje cele, zmieniam (bo to praca ciągła) nawyki czasowe. Dominika jest cierpliwa, staranna, empatyczna. Uważnie słucha, pozwala się wygadać, również na nurtujące nas, osobiste tematy. Umie tak poprowadzić rozmowę, że często sami znajdujemy rozwiązania naszych problemów. Dziękuję i polecam każdemu kto szuka profesjonalnego psychologa i trenera w jednym.
10 marca 2017 Aleksandra - copywriter
Bardzo dobry coach
Dominika jest osobą niezwykle trafnie rozumiejącą i szybko adaptującą się do nawet najbardziej specyficznych i trudnych do opisania cech osobowości klienta. Zadaje pytania, które nie powodują dyskomfortu, ale jednocześnie uderzają w sedno problemu. Dzięki nim udaje się wydobyć to, co wydawało się niemożliwe do zmaterializowania. Dominikę cechuje siła, pewność siebie i zdecydowanie. Cechy te okazywały się bardzo wartościowe podczas naszej współpracy, nie utrudniając jednocześnie komunikacji. Bo właśnie jednym z największych atutów Dominiki jest tworzenie przyjaznej i ciepłej atmosfery, która zdecydowanie ułatwia pracę. Dominika jest taką osobą, z którą nawet najbardziej introwertyczny człowiek może już od pierwszego spotkania rozmawiać szczerze, bez obaw i stresu. Dlatego polecam współpracę z Dominiką w szczególności każdemu, kto ma obawy przed swoim pierwszym coachingiem.
2 listopada 2016 Adrian - Programista
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe pozytywnie wpłynęły na wiele aspektów mojego życia i przyczyniły się do efektywnego rozwoju mojej osobowości. Dzięki spotkaniom coachingowym dowiedziałam się wielu rzeczy o samej sobie, m.in. tego, co jest dla mnie najważniejsze. Wielokrotnie trafne pytania coacha doprowadziły mnie do znalezienia ciekawych i zaskakujących mnie odpowiedzi. Dominika Pruszczak jest coachem nie tylko z zawodu, ale i z zamiłowania. Swoją pracę wykonuje z pasją i dużym zaangażowaniem. Nasze spotkania przebiegały w miłej i pracowitej atmosferze i były bardzo dobrze zainwestowanym czasem. Pod kierunkiem Dominiki wykonałam ogromną pracę nad samą sobą, jestem zadowolona z osiągniętych efektów. Szczerze polecam współpracę z Dominiką.
7 października 2015 Anna - Doktorantka
Bardzo dobry coach
To, co było dla mnie najważniejsze podczas spotkań, to atmosfera akceptacji, którą Dominice udało się stworzyć. Dzięki temu byłam w stanie otworzyć się i skupić na zaproponowanych przez nią ćwiczeniach. Podobało mi się również, że podejście Dominiki do wybranego przeze mnie celu było całościowe. Rozmowa i zadania, które miałam wykonać dotyczyły nie tylko tego konkretnego celu, ale również tego, co pośrednio uniemożliwia mi jego zrealizowanie. Dominika bardzo szybko reagowała na to, co mówiłam, więc żadna moja wypowiedź nie zostawała zignorowana. A dzięki porównaniom z innych dziedzin mogłam sobie lepiej zobrazować swoją sytuację i znaleźć dodatkowe rozwiązania.
28 września 2015 Urszula - Pedagog
Bardzo dobry coach
Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki coachingowi z Dominiką zmieniłam swoje życie. Ruszyłam z miejsca, w którym tkwiłam od dłuższego czasu. W obu obszarach, nad którymi pracowałam, wiele zmieniło się na lepsze. Ten coaching sprawił, że znalazłam odpowiedzi na pytania, których nigdy sobie nie zadałam... Dojrzałam. Nabrałam odwagi. Dziękuję! Dominika jest mądra, spokojna, spójna. Ma siłę, a jednocześnie mnóstwo wyczucia i ciepła. Dzięki temu stwarza bezpieczne warunki do wyjścia ze strefy komfortu i pracy nad sobą. Wspiera i motywuje do ciężkiej, rozwojowej pracy. Po prostu warto z nią pracować.
29 czerwca 2015 Katarzyna - Technolog chemiczny
Dobry coach
Dominika miała bardzo trudny orzech do zgryzienia - przynajmniej tak mi się wydaje - bo pracowałyśmy m.in. nad moją najgorszą cechą, czyli spóźnianiem się. Ciężko było przy tak głębokich przyzwyczajeniach nie przechylić coachingu na stronę terapeutyczną, ale wydaje mi się, że Dominice udało się to zbalansować. Czułam się na naszych spotkaniach swobodnie i do tej pory pamiętam techniki, które sobie wypracowałyśmy. Kiedy naprawdę muszę, nie spóźniam się, a doświadczenie coachingu bardzo mi w tym pomogło i pomaga. Oczywiście, oprócz tego, pracowałyśmy nad innymi rzeczami, m.in. nad zbyt ambitnymi planami w moim grafiku. Przepaść między tym co chcę a tym co mogę dotarła do mnie również dzięki spotkaniom z Dominiką. Dziękuję Ci Kochana i wszystkich wstępnie zainteresowanych zachęcam kontaktowania się z moim coachem!
28 czerwca 2015 Gabrysia - Psycholog
Bardzo dobry coach
Dominika ma dużo wyczucia i umiejętnie stosuje metody coachingowe, nie nachalnie, podsuwa narzędzia do rozwiązania problemów aktualnych i długofalowych. Podchodziłyśmy realnie do szukania rozwiązań w ciągu sesji coachingowej. Dzięki serii sesji zajmowałyśmy się wieloma obszarami życia. Po coachingu znam narzędzia, które będę mogła skutecznie stosować do dalszego rozwoju w różnych obszarach życia. Poza tym mam (zapisane, zwerbalizowane) przemyślenia dotyczące mojego życia, które bez pytań Dominiki nie powstałyby długo albo wcale, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Zauważyłam duże wsparcie mojego rozwoju wyrażane także werbalnie. Takiego coacha chciałoby się mieć całe życie!
25 czerwca 2015 Agnieszka - Aktywistka
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Dominiką nad kilkoma obszarami. Jej atuty to spokój i siła, a właściwie umiejętna mieszanka tych dwóch cech. Spokój objawiał mi się akceptacją mnie takim jaki jestem i stwarzaniem bezpiecznej przestrzeni, do bycia z tym co jest, takim jakim jest. Jej delikatna siła zachęca do odważenia się, wyjścia poza strefę komfortu. Takie poczucie się pojawia - spróbuję! albo - dam radę! Najważniejsze jest to, że Dominika w tej aurze spokoju i siły towarzyszyła mi jako klientowi również między sesjami, w życiu codziennym. Czułem w sobie jej wsparcie,słyszałem jej głos, - co z tym możesz teraz zrobić - i akceptację, że tyle ile tym razem dam radę zrobić - tyle będzie OK. Ta zgoda na to co jest, której się przy niej nauczyłem, powodowała, że właśnie wtedy przekraczałem siebie. Działa to nawet teraz kiedy to piszę - raz jeszcze dzięki Dominika!!!
24 czerwca 2015 Jarek - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom