Edward Torończak

Popularność: 1903
Bardzo dobry coach (7)
Jestem dyplomowanym life coachem i certyfikowanym trenerem biznesu. Od wielu lat towarzyszę osobom w rozwoju indywidualnym w ramach coachingu życiowego (life coachingu) i mentoringu. Coaching życiowy jest propozycją dla osób, które są zmotywowane do pracy oraz zdeterminowane do wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój. Pragną czegoś „więcej” w życiu i chcą osiągnąć sukces w wybranym obszarze życia osobistego. Najlepiej skorzystać z coachingu życiowego, gdy: - chcesz zwiększyć dostęp do swoich zasobów i mocnych stron, - poszukujesz głębszych motywacji i nowych wyzwań życiowych, - jesteś przed dokonaniem ważnych wyborów i decyzji osobistych, - chcesz zmienić styl życia i podnieść jakość swojego funkcjonowania, - przechodzisz przez okres intensywnych zmian w życiu, - chcesz odnaleźć równowagę w swoim życiu osobistym, - zamierzasz świadomie rozwijać swoje umiejętności rodzicielskie, - chcesz budować bardziej satysfakcjonujące relacje i związki, - pragniesz rozwijać się fizyczne, emocjonalnie i duchowo.
Kontakt
Preferuję kontakt mailowy

Możliwość sesji coachingowych online
Skype: etcoach
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Wrocław, Kraków, Lublin, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Zielonka, Marki, Ząbki, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Edwardem uważam za przełomowe. Umiejętnie wspierał mnie On w zmianach, które zasadniczo wpłynęły na wzrost sprawności zawodowej. Cenię Edwarda za Jego empatię, rzeczowość, konkret, trafne dawanie komunikatów zwrotnych oraz konsekwencję w działaniu. Zdecydowanie polecam coaching z Edwardem!
2 czerwca 2016 Magda - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Większość spraw osobistych i rodzinnych była podporządkowana w moim życiu pracy. Wiedziałam o tym, że każda nierównowaga w naturze ma swoje konsekwencje. I tak stało się z moim życiem osobistym i rodzinnym. Wszystko zmierzało do jednej wielkiej katastrofy. Sporo słyszałam o coachingu, ale uważałam, że poradzę sobie sama. Na pewnym networkingu spotkałam Edwarda. Po jakimś czasie zdecydowałam się na sesje z nim. I to był strzał w dziesiątkę. Edward pomógł mi znaleźć odpowiedź na to, co jest najważniejsze w moim życiu. Dzięki Jego wsparciu poukładałam swoje priorytety, odnalazłam większą równowagę w życiu. Jego doświadczenie życiowe i profesjonalizm pomogły mi odnaleźć głębszy sens życia i pracy. Polecam Edwarda!
1 maja 2016 Marta - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Z Edwardem miałam okazję pracować w obszarze life coachingu i coachingu kariery. Po wielu miesiącach współpracy udało mi się osiągnąć większą równowagę pomiędzy życiem osobistym, rodziną i karierą zawodową. Nie było to łatwe. Dzięki trafnym pytaniom Edwarda mogłam dobrze zdiagnozować swój problem oraz odnaleźć w sobie wystarczające motywacje do wprowadzenia trudnych zmian w życiu. Od tego czasu znacznie zmieniła się jakość mojego życia. Jest w nim więcej równowagi i satysfakcji. Cenię Edwarda za umiejętne wsparcie, zaangażowanie, uważne słuchanie oraz zadawanie wnikliwych pytań. Potrzebowałam właśnie takiego Coacha, który pomoże mi osiągnąć większą harmonię w życiu. I za to Mu dziękuję!
28 kwietnia 2016 Daria Maszczak -
Bardzo dobry coach
Od lat zajmowałam się zawodowo czymś, co nie dawało mi satysfakcji. Byłam już całkowicie wypalona, ale nie miałam pomysłu na swoje życie zawodowe. Postanowiłam zainwestować w swój rozwój. Coaching z Edwardem był dla mnie nowym i przełomowym doświadczeniem. Edward pomógł mi odnaleźć nową pasję i połączyć ją z moimi umiejętnościami i wartościami. Przeprowadził mnie dość komfortowo przez zmianę pracy. Praca daje mi teraz o wiele więcej satysfakcji. Z czystym sumieniem polecam Edwarda.
26 kwietnia 2016 Natalia - Młodszy asystent w medycznym laboratorium siagnost
Bardzo dobry coach
Teraz wiem, że w życiu nie ma przypadków. Trafiłam do Edwarda z polecenia. Miałam problemy w relacjach ze swoim szefem. Bałam się go i nie potrafiłam z nim rozmawiać. Edward pomógł mi wzmocnić moje silne strony i odnaleźć pewność siebie. Dodatkowo dał mi kilka ćwiczeń, które zdecydowanie zmieniły moje nastawienie do szefa. W moim przypadku ćwiczenia z wizualizacji przyniosły nadspodziewane rezultaty. Dziękuję Edwardowi i naprawdę go polecam!
23 kwietnia 2016 Iwona - Asystentka Biura Zarządu
Bardzo dobry coach
Edward pomógł mi odkryć mój ogromy potencjał i głębokie pokłady energii. Informacje zwrotne, które mi dawał i inspirujące pytania pomogły mi odnaleźć w sobie siłę i odwagę do wprowadzenia wielu zmian w życiu osobistym i zawodowym, z którymi mierzyłam się przez wiele lat. Jego szacunek, doświadczenie i umiejętne wspieranie sprawiły, że miałam wielki komfort w ich wprowadzaniu w życie. Warto było! Żyję teraz z większą energią i mam więcej satysfakcji z życia. A o to mi chodziło. Dlatego polecam Edwarda jako Coacha! Aldona - specjalista
17 kwietnia 2016 Aldona - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z coachingu z Edwardem. W moim życiu wiele się działo, nie wiedziałam, w którym kierunku się udać, a jego spokój, opanowanie i trafne pytania pomogły mi wszystko sobie poukładać i odnaleźć rozwiązanie. Sądzę, że coaching jest wspaniałą metodą dla każdego, kto stoi na rozdrożu... Nawet nie wiemy, że rozwiązania naszych problemów nosimy w sobie. Edward mi to uzmysłowił. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.
13 kwietnia 2016 Magdalena - trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj