Edward Torończak

Popularność: 1642
Bardzo dobry coach (7)
Profesjonalny coach, certyfikowany trener biznesu, mentor. Ukończyłem studia z coachingu w Collegium Civitas, Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys oraz studia podyplomowe z Metodologii i Psychologii Zarządzania Projektami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Studiowałem na uczelniach w Polsce i za granicą. Jestem członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich. Od wielu lat prowadzę coaching indywidualny, warsztaty cochingowe oraz szkolenia dla różnych organizacji z tzw. umiejętności miękkich. Szkolę przedsiębiorców, menedżerów i pracowników jak pracować mniej i osiągać lepsze efekty. Pracuję zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF (International Coach Federation) oraz Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Jeśli Twoja sytuacja osobista lub zawodowa przestała Cię satysfakcjonować i pragniesz zmiany, to zidentyfikuj interesujący Cię obszar do rozwoju w ramach: • coachingu życiowego (life coaching), • coachingu kariery (career coaching), • coachingu biznesowego (business coaching). Dzięki coachingowi prowadzonemu przeze mnie możesz: • odkryć swoją pasję, talenty i misję życiową, • zwiększyć dostęp do swoich własnych zasobów i mocnych stron, • odnaleźć swoją indywidualną ścieżkę rozwoju duchowego, • efektywniej zarządzać sobą i swoim zdrowiem fizycznym, • nauczyć się skutecznej komunikacji i dobrych relacji interpersonalnych, • zaplanować karierę zawodową w zgodzie ze swoją naturą, • odnaleźć równowagę między życiem osobistym i zawodowym, • lepiej radzić sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, • rozwinąć umiejętności wspierania rozwoju dziecka, • skuteczniej realizować wyznaczone cele osobiste, zawodowe i biznesowe, • uporządkować swój biznes, aby stać się wolnym człowiekiem. Jeśli czujesz brak swojej zgody na przeciętność i stagnację oraz pragniesz dokonać czegoś wielkiego i trwałego w życiu, to zdecyduj się na indywidualne sesje coachingowe, w ramach których masz możliwość skorzystania: • z godzinnej sesji z coachem „face to face”, • z godzinnego coachingu online, • z całodniowej sesji life coachingu. Jako coach wchodzę w szczególnego rodzaju relację z Tobą, która opiera się na zaufaniu, szczerości i poufności. Ważną cechą mojej pracy jest „uważność” i umiejętność słuchania, abym mógł Ciebie prawdziwie zrozumieć. Tylko wtedy jestem w stanie zadać ważne pytania, dzięki którym uświadomisz sobie rozwiązania problemów, które są w Tobie. Osiągasz wówczas efekt „eureka” i dziwisz się, że wcześniej nie znalazłeś/znalazłaś takiego rozwiązania. Po prostu działam jak lustro, w którym możesz zobaczyć swoje atuty, ograniczenia, a przede wszystkim nowe rozwiązania starych problemów. Umacniam Twoją wiarę we własne możliwości, a nade wszystko inspiruję Cię do wyznaczania ambitnych celów i podejmowania wielkich wyzwań, abyś osiągnął/osiągnęła oczekiwane rezultaty. Jednym słowem, towarzyszę Ci w drodze do sukcesu osobistego, rodzinnego lub zawodowego.
Kontakt
Preferuję kontakt telefoniczny
Tel.: 604 399 191

Możliwość sesji coachingowych online
Skype: etcoach
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Wrocław, Kraków, Lublin, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Zielonka, Marki, Ząbki, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Edwardem uważam za przełomowe. Umiejętnie wspierał mnie On w zmianach, które zasadniczo wpłynęły na wzrost sprawności zawodowej. Cenię Edwarda za Jego empatię, rzeczowość, konkret, trafne dawanie komunikatów zwrotnych oraz konsekwencję w działaniu. Zdecydowanie polecam coaching z Edwardem!
2 czerwca 2016 Magda - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Większość spraw osobistych i rodzinnych była podporządkowana w moim życiu pracy. Wiedziałam o tym, że każda nierównowaga w naturze ma swoje konsekwencje. I tak stało się z moim życiem osobistym i rodzinnym. Wszystko zmierzało do jednej wielkiej katastrofy. Sporo słyszałam o coachingu, ale uważałam, że poradzę sobie sama. Na pewnym networkingu spotkałam Edwarda. Po jakimś czasie zdecydowałam się na sesje z nim. I to był strzał w dziesiątkę. Edward pomógł mi znaleźć odpowiedź na to, co jest najważniejsze w moim życiu. Dzięki Jego wsparciu poukładałam swoje priorytety, odnalazłam większą równowagę w życiu. Jego doświadczenie życiowe i profesjonalizm pomogły mi odnaleźć głębszy sens życia i pracy. Polecam Edwarda!
1 maja 2016 Marta - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Z Edwardem miałam okazję pracować w obszarze life coachingu i coachingu kariery. Po wielu miesiącach współpracy udało mi się osiągnąć większą równowagę pomiędzy życiem osobistym, rodziną i karierą zawodową. Nie było to łatwe. Dzięki trafnym pytaniom Edwarda mogłam dobrze zdiagnozować swój problem oraz odnaleźć w sobie wystarczające motywacje do wprowadzenia trudnych zmian w życiu. Od tego czasu znacznie zmieniła się jakość mojego życia. Jest w nim więcej równowagi i satysfakcji. Cenię Edwarda za umiejętne wsparcie, zaangażowanie, uważne słuchanie oraz zadawanie wnikliwych pytań. Potrzebowałam właśnie takiego Coacha, który pomoże mi osiągnąć większą harmonię w życiu. I za to Mu dziękuję!
28 kwietnia 2016 Daria Maszczak -
Bardzo dobry coach
Od lat zajmowałam się zawodowo czymś, co nie dawało mi satysfakcji. Byłam już całkowicie wypalona, ale nie miałam pomysłu na swoje życie zawodowe. Postanowiłam zainwestować w swój rozwój. Coaching z Edwardem był dla mnie nowym i przełomowym doświadczeniem. Edward pomógł mi odnaleźć nową pasję i połączyć ją z moimi umiejętnościami i wartościami. Przeprowadził mnie dość komfortowo przez zmianę pracy. Praca daje mi teraz o wiele więcej satysfakcji. Z czystym sumieniem polecam Edwarda.
26 kwietnia 2016 Natalia - Młodszy asystent w medycznym laboratorium siagnost
Bardzo dobry coach
Teraz wiem, że w życiu nie ma przypadków. Trafiłam do Edwarda z polecenia. Miałam problemy w relacjach ze swoim szefem. Bałam się go i nie potrafiłam z nim rozmawiać. Edward pomógł mi wzmocnić moje silne strony i odnaleźć pewność siebie. Dodatkowo dał mi kilka ćwiczeń, które zdecydowanie zmieniły moje nastawienie do szefa. W moim przypadku ćwiczenia z wizualizacji przyniosły nadspodziewane rezultaty. Dziękuję Edwardowi i naprawdę go polecam!
23 kwietnia 2016 Iwona - Asystentka Biura Zarządu
Bardzo dobry coach
Edward pomógł mi odkryć mój ogromy potencjał i głębokie pokłady energii. Informacje zwrotne, które mi dawał i inspirujące pytania pomogły mi odnaleźć w sobie siłę i odwagę do wprowadzenia wielu zmian w życiu osobistym i zawodowym, z którymi mierzyłam się przez wiele lat. Jego szacunek, doświadczenie i umiejętne wspieranie sprawiły, że miałam wielki komfort w ich wprowadzaniu w życie. Warto było! Żyję teraz z większą energią i mam więcej satysfakcji z życia. A o to mi chodziło. Dlatego polecam Edwarda jako Coacha! Aldona - specjalista
17 kwietnia 2016 Aldona - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z coachingu z Edwardem. W moim życiu wiele się działo, nie wiedziałam, w którym kierunku się udać, a jego spokój, opanowanie i trafne pytania pomogły mi wszystko sobie poukładać i odnaleźć rozwiązanie. Sądzę, że coaching jest wspaniałą metodą dla każdego, kto stoi na rozdrożu... Nawet nie wiemy, że rozwiązania naszych problemów nosimy w sobie. Edward mi to uzmysłowił. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.
13 kwietnia 2016 Magdalena - trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom