Edyta Racławska

Popularność: 46
Bardzo dobry coach (2)
Posiadam certyfikat EPC (Erickson Professional Coach). W swojej pracy stosuję metodę coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach oraz podejście Ericksonowskie. “W podejściu Ericksonowskim, zaczynamy od potencjału każdego człowieka. Jego niezliczonych możliwości. Tego, aby mógł je w sobie ujrzeć i docenić.” /dr Marilyn Atkinson/ Moim klientom pomagam odkryć czym naprawdę jest dla nich życiowy sukces. Dbam o to, aby cele mojego klienta były zgodne z jego najgłębszymi wartościami. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby klient osiągnął nie tylko sukces, ale również równowagę i harmonię w życiu. W obszarze coachingu personalnego (Life Coaching) pomagam osobom, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu, poprawić stan obecny, podnieść swoją pewność siebie, ustalić i zrealizować cele. Jedną z moich podstawowych wartości jest szacunek – dbam o to, aby mój klient odkrywał pełnię swoich możliwości w atmosferze pełnej akceptacji, zrozumienia oraz w zgodzie z samym sobą. Pierwsze spotkanie – rozmowa konsultacyjna – jest darmowa i nie zobowiązuje Cię do podjęcia decyzji o współpracy ze mną.
Kontakt
Telefon: +48 500 550 706
Specjalizacje
Miasta
Tarnów, Kraków, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Edyta jest wspaniała! Nie tylko jako coach ale również jako człowiek. Nasze sesje oparte były na szacunku, serdeczności, wiedzy, cierpliwości i możliwości wzrastaniu. Proces coachingowy dał mi wiele dobrego. Byłam w takim punkcie w swoim życiu,że przez codzienne obowiązki i bieganine zaniedbalam swoje wnętrze. Zaniedbalam swoje ja. Decyzję, które miałam do podjęcia wymagały ode mnie tego, bym odnalazła się na nowo, bym świadomie podjęła te decyzje. Jestem w szoku jak w ciągu 5 sesji Edyta pokazała mi na nowo kim jestem, uświadomiła mi mój potencjał, nadała pewności, że droga, którą wybrałam jest dla mnie dobra. Pytania, które zdawała Edyta, a ja słyszałam je pierwszy raz, bo nigdy ich sobie nie zadalam, a warunkuja one kolejne etapy mojego życia były naprawdę odkrywcze! Nawet nie wiesz ile masz w sobie, dopóki Edyta Ci tego nie uswiadomi
7 czerwca 2019 Aleksandra - Menager
Bardzo dobry coach
Z Edytą przeszłam przez proces 5 sesji coachingowych. Jestem w szoku jak zmieniło się moje życie i to czego się dowiedziałam o sobie w ciągu tych 5 rozmów! Przeszłam pewnego rodzaju metamorfozę - od osoby, która szukała pomysłu na siebie, pewności, że obrany kierunek jest dobry, do osoby, która jest przekonana o swoim potencjale, ma plan jak go zrealizować i wewnętrzną siłę, a co najważniejsze - zrealizowane pierwsze kroki w tym kierunku. Edyta jest ekspertką w swojej dziedzinie - potrafi słuchać mądrze, empatycznie, zadawać takie pytania, które są kluczem do sedna sprawy. Ja jako osoba, która uwielbia rozwój osobisty, myślałam że sama potrafię poznać siebie i znaleźć w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania, które mnie nurtują, jednak po rozmowach z Edytą, jestem przekonana, że taki efekt, w takim czasie, możliwy jest tylko z profesjonalnym coachem. Dziękuję Edyta!!!
6 czerwca 2019 Ilona - Dyrektor Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom