Edyta Rudzka-Kuźmińska

Popularność: 165
Coaching według mnie jest to proces służący pogłębieniu, przez osobę poddającą się coachingowi, świadomości dotyczącej własnych zasobów. Pozwala określić skuteczne sposoby korzystania ze swojego potencjału do osiągnięcia wytyczonych przez siebie celów. Jest jedną z najskuteczniejszych metod rozwoju osobistego. To klient wybiera cel swojej pracy i na każdym spotkaniu decyduje na czym chce się skupić. Coach poprzez obserwację i zadawanie pytań wspiera swojego klienta w osiąganiu przez niego satysfakcjonujących rezultatów. Coaching jest sformalizowaną co do metod i czasu formą pomocy w zmianie na lepsze: - spotkania/sesje odbywają się regularnie (co dwa lub trzy tygodnie) - długość jednej sesji to 60-90 minut - liczba spotkań wynika z procesu – nie więcej niż 10 (zwykle 7-9) - cały proces zajmuje do 6 miesięcy (możliwe przedużenie) - ustalony sposób komunikowania się(osobiście, telefonicznie, mailowo lub za pomocą dostępnych komunikatorów) Coaching : - może być nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka – life coaching bądź związany z rozwojem zawodowym, karierą – coaching kariery, - może służyć pojedynczym osobom oraz organizacjom - relacją dwustronną: coach - klient lub relacją trójstronną: coach – sponsor – klient tzw. buisness coaching - może mieć formę indywidualną lub grupową
Kontakt
zapraszam do kontaktu telefonicznego: 603 701 228;
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
jeszcze kilka słów o mnie..
Wspieram ludzi w dokonywaniu przez nich pożądanych zmian w życiu. Poza coachingiem zajmuję się też udzielaniem pomocy terapeutycznej, prowadzeniem mediacji. Prowadzę liczne szkolenia, warsztaty i treningi. Pracuję zarówno indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą, z parami/małżeństwami, z całą rodziną jak i grupowo.
Chińskie przysłowie mówi, że „lepiej zapalić świeczkę, niż narzekać na ciemność”. Jeśli czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na zmianę, że chcesz żyć lepiej, że trudno Ci zobaczyć źródło i rozwiązanie dla swoich kłopotów, może już czas „zapalić świeczkę”. Umów się na spotkanie i przyjdź, możemy zrobić to razem.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj