Edyta Sołtysiak

Popularność: 25
Bardzo dobry coach (3)
Pozwól sobie na bycie sobą! Stać Cię na ten luksus... Coaching Pomagam ambitnym kobietom, młodzieży i sportowcom. W naszym gronie nie brakuje też panów, którzy uważają, że The sky is the limit. Kocham ludzi i wierze w ich potencjał. Warsztaty rozwojowe Trening Umiejętności Społecznych, Team Bulding, Skuteczna komunikacja, Nowy Mindset – nowa Ja, Jak łamać ograniczające przekonania, Komunikacja między pokoleniowa. Konsultacje dla FIRM Profesjonalne procesy coachingowe dla twojego teamu. Skuteczna forma wsparcia dla budowania pozytywnych relacji w zespole. Szkolenia, warsztaty, sesje indywidualne dla menagerów. Znajdź propozycję odpowiednią dla Ciebie. Proponuje spotkania bezpośrednie, coaching online, warsztaty i zajęcia grupowe. Pracuje z młodzieżą, sportowcami i ludźmi, którzy chcą brać od życia więcej, ale coś ich przed tym powstrzymuje. Więcej zobacz na stronie https://edytasoltysiak.pl/
Kontakt
Tel. 601 987 625
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Chojnice, Bydgoszcz, Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Edytę - jest osobą z pasją, właściwą na tym stanowisku. Potrafi zachęcić do samorozwoju, uważnie słucha i świetnie dobiera narzędzia coachingowe. Odbyłam z nią 5 spotkań i widzę ogromną zmianę w swoim życiu - oczywiście ja plus.
19 maja 2023 Marta - Pracownik banku
Bardzo dobry coach
Polecam, coach umie słuchać z intuicją i zaangażowaniem. Jest otwarta i empatyczna. Zna się na swojej pracy i widać, że ma doświadczenie i zależy jej na rozwoju klienta. Kreatywnie korzysta z narzędzi coachingowych. owych.
15 maja 2023 Monika - Coach
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywna i motywująca osoba! Mam doświadczenie w różnych formach rozwoju osobistego, z których korzystałam, ale sesje z Edytą polecam z czystym sumieniem. Bardzo rzeczowe i konkretne spotkania z orientacją na cel i jego realizację. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Konkretna praca na narzędziach i konkretne rezultaty. Sesje bardzo rozwojowe i dobrze przygotowane. Polecam warto!!
5 kwietnia 2023 Karolina - Doradca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj