Eliza Giussani

Popularność: 6
Bardzo dobry coach (4)
Mam na imię Eliza. Jestem coachem z kilkuletnim doświadczeniem, nieprzerwanie w procesie zgłębiania wiedzy z rozwoju osobistego. Ukończyłam między innymi szkolenie z Psychologii dla Coachów, Zarządzania Czasem oraz Stresem, Budowanie Nawyków, Mapy Świadomości David R. Hawkins, a także wiele innych kursów i warsztatów w Polsce i za granicą z zakresu samoświadomości, motywacji oraz duchowości. Moją misją jest wspierać kobiety. Mamy, emigrantki, studentki oraz wszystkie inne, które czują, że doszły w życiu do momentu, w którym pora coś zmienić. Pora postawić na siebie! W czasach, gdzie z każdej strony bombardowani jesteśmy polami informacji coachingowe spotkania ze mną dadzą Ci bezpieczną przestrzeń, w której: - usłyszysz własne myśli, - uporządkujesz priorytety, - wytyczysz miarodajne cele, - znajdziesz siłę do działania, - odkryjesz swój ukryty potencjał, - wsłuchasz się w ukryte pragnienia, - niezdrowe nawyki zamienisz na sprzyjające, lub po prostu dokonasz zmian, które cały czas przekładałeś. Jeśli czujesz w sobie gotowość, zapraszam Cię na pierwsze, niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie, w czasie którego opowiem Ci czym jest, a czym nie jest coaching, przedstawię jak wyglądają warunki współpracy oraz posłucham o twoich celach, oraz obszarach życia, nad którymi chcesz pracować.
Kontakt
Kontaktować się ze mną można na różne sposoby. Mail (caffe.amaro7@gmail.com) Skype (caffe-amaro314) oraz WhatsApp. Mój numer telefonu to +262 692 07 22 59. Niech Cię nie wystraszy prefiks, mieszkam za granicą.
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Londyn, Rzym, Paryż, Białystok, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Elizą to co zadziało się w moim życiu to jest magia ! Po sesjach coachingu przyglądałam się sobie i krok po kroku osiągałam i dalej osiągam zamierzone cele . Dzięki mojej pracy i jej wsparciu jestem w miejscu o którym kiedyś nawet nie marzyłam ! Najlepiej zainwestowane pieniądze . Przy niej człowiek czuje się bezpiecznie , zaopiekowany , ale też po sesji wiesz co dalej masz robić i w jakim iść kierunku . Niesamowity bardzo głęboki czas ! Polecam z całego serca . Jeśli ktoś tak jak ja postawił na siebie i chce dalej się rozwijać sesję z Elizą są bardzo pomocne i rozwijające !!!! Polecam na 1000 %!!!
7 kwietnia 2024 Paula - Praca za granicą
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam sesje coachingowe z Elizą! To coach, przy której czuję się bezpiecznie, i której sesje są bardzo skuteczne i wzmacniające. Zadaje pytania w punkt, słucha uważnie, towarzyszy i wspiera zarówno w tych trudnych, jak i pięknych momentach. Po sesji wychodzę lżejsza, zmotywowana, z jasnością co dalej robić. Wiem, że decyzja o tej współpracy to najlepszy kierunek - dziękuję za wspaniałe sesje!
6 października 2023 Kaja - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowym z Elizą rozpoczęłam proces pozytywnych zmian w moim życiu. Eliza dawała mi swobodę w wyborze tematów podczas sesji coachingowych. Gdy pojawiał się problem, który chciałam rozwiązać, Eliza zadawała mi pytania. Odpowiadałam na nie, samodzielnie dochodziłam do pewnych wniosków, nasuwały mi się rozwiązania. Następnie wprowadzałam w życie te rozwiązania i problem miałam za sobą. Eliza wspierała mnie i inspirowała. Sesje coachingowe to czas poświęcony sobie, możliwość lepszego poznania siebie.
27 sierpnia 2023 Eliza - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Eliza ma świetny warsztat Coachingiem, polecam każdemu kto chce dotrzeć do swej prawdy. Poczuć swoją moc, odnaleźć własną drogę na której będzie czuł się pewnie i wartościowo. Dzięki pracy z Elizą na pewno osiągniesz zamierzony cel, może nie będzie łatwo ale na pewno prawdziwie i głeboko. Wg mnie dobrze obrazu trafić we własciwe ręce.
21 sierpnia 2023 Paulina - Rekruter
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

NA CZYM POLEGA TECHNIKA POMODORO?
31 sierpnia 2023
Sprawdzony sposób na efektywną pracę w skupieniu.
PROKRASTYNACJA - JAK SOBIE RADZIĆ? - 8 SPRAWDZONYCH METOD
27 sierpnia 2023
Rób to, co możesz. Z tym, co masz. Tam, gdzie jesteś. Theodore Roosvelt