Elżbieta Przywara

Popularność: 34
Bardzo dobry coach (1)
Po 14 latach doświadczenia pracy w międzynarodowej korporacji finansowej potrafię pomóc menadżerom, którzy są na początku swojej kariery. Pomagam im zamienić stres na działanie z energią, pewnością siebie i wewnętrznym spokojem. Pracuję indywidualnie i mentoringowo również z doświadczonymi menadżerami dzieląc się swoim doświadczeniem i pokazując możliwe i sprawdzone rozwiązania. W pracy coachingowej wykorzystuję metody treningu mentalnego. Rekomenduję proces coachingu składający się z min. 8 sesji, który odbywają się co ok. 10-14 dni. Praca rozwojowa odbywa się również pomiędzy sesjami i jest przeznaczona na trenowanie nowych zachowań. Zapraszam na sesję wstępną, abyśmy mogli poznać się wzajemnie i zobaczyć, czy pasujemy do siebie pod względem stylu pracy.
Kontakt
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
ebook pani Eli o perfekcjonizmie bardzo otwiera oczy. dziękuję Pani za napisanie tej książki. bardzo potrzebnej bo wyścig szczurów wciąż trzyma się mocno. perfekcjoniście tak mocno czepiają się siebie. po tej książce jest mi lżej.
8 października 2022 Pip Dedak -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Menadżer/menadżerka o Stylu FRIS® PARTNER. Atuty i ryzyka.
12 października 2022
PARTNER to „dobry materiał” na szefa/szefową. Menadżer/menadżerka o stylu myślenia PARTNER orientuje zespół na osiąganie celów poprzez współpracę i wzajemne wspieranie się.
Menadżer o Stylu FRIS® BADACZ. Atuty i ryzyka.
9 maja 2022
Co jest moim atutem, a gdzie są ryzyka? Czy BADACZ to w ogóle „dobry materiał” na szefa? Te pytania pojawiają się w związku z badaniem FRIS® i od razu wyjaśniam - o żadnym ze Stylów Myślenia FRIS® (oprócz BADACZA są nimi jeszcze ZAWODNIK, PARTNER i WIZJONER) nie można powiedzieć, że to właśnie on jest „lepszym lub gorszym materiałem” na szefa. Moim zdaniem ważne jest to, aby menadżer świadomie wykorzystał wynik badania, uważnie słuchał informacji zwrotnych, prowadził dziennik samoobserwacji i modyfikował swoje zachowanie. Trzeba też pamiętać, że perspektywa poznawcza, która jest dominująca dla danego Stylu Myślenia FRIS® (w przypadku BADACZA są to struktury) pozostanie perspektywą o największym wpływie na to, w jaki sposób BADACZ zbiera informacje, podejmuje decyzje, komunikuje się i działa. Dlatego warto zaprzyjaźnić się ze swoim Stylem FRIS® i świadomie nim zarządzać
Badanie FRIS dla menadżerów
13 października 2021
Badanie FRIS® pozwala odczytać i zrozumieć własny sposób funkcjonowania i w kolejnym kroku rozwijać się w kierunku swoich naturalnych predyspozycji. Pozwala też uchwycić powód unikania pewnych działań lub ich odkładania. Diagnoza FRIS® opiera się na stylach poznawczych. Nie opisuje osobowości czy temperamentu lecz wyjaśnia: • jakie mamy preferencje w sposobie przetwarzania informacji, • jak podchodzimy do rozwiązywania problemów, • jak podejmujemy decyzje, • jak włączamy innych w swoje działania. Badanie FRIS® dla menadżera to świetna okazja do przyjrzenia się sobie i zrozumienia, dlaczego niektóre zadania wykonuje łatwo, a inne idą z trudem. Menadżer mający świadomość, które działania są dla niego wyzwaniem potrafi właściwie zarządzić sytuacją, między innymi współpracując z kimś w wymagającym dla siebie obszarze, czy właściwie delegując zadania. Styl Myślenia szefa - Nie istnieje styl myślenia, który byłby najlepszy dla osób na stanowiskach menedżerskich. Kluczowa jest świadomość własnego stylu, bo dzięki temu menedżer widzi wyraźniej swoje preferencje. Z odwagą podejmuje wyzwania wiedząc, które z nich leżą na jego ścieżce kariery. Świadomość swojego stylu, a w idealnej sytuacji „sfrisowanie” całego zespołu sprawia, że deleguje precyzyjne. Jego ludzie wykonują zadania, w których są mocni, czerpią satysfakcję ze swojej pracy i radość ze współdziałania