EWA HREHOROWICZ

Popularność: 513
Bardzo dobry coach (8)
Business Coach | Mentor Liderów | Trener i Wykładowca WSB | Socjolog Jako Business Coach wspieram moich klientów w procesie pracy nad stawianiem granic, asertywnością w drodze do bycia sobą, eliminacją presji szczególnie zawodowej, redukcją stresu i odnalezieniem radości z tego co robią. Przeczytaj o mnie: ➡️ www.coachwbiznesie.pl Wspieram ludzi oraz przedsiębiorców pracując w obszarze Business Coachingu, mentoringu, rozwijaniu talentów Gallup. Jako mentor i trener biznesu prowadzę konsultację w obszarze strategii, prowadzenia biznesu, zarządzania zespołami, zmianą, motywowania ludzi do działania, skutecznie pokazuję jak efektywnie się komunikować i współpracować. Jako doświadczony manager pomagam firmom oraz przedsiębiorcom efektywnie tworzyć strategię biznesowe, budować action plany niezbędne do realizacji celów, mapujemy ryzyka przy jednoczesnym określeniu szans na sukces określonych celów.
Kontakt
telefon: 691702264
mail: coachwbiznesiepl@gmail.com
www.coachwbiznesie.pl
coaching online
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Ewą odpowiedziałam sobie na wiele kluczowych pytań niezbędnych do rozwoju zawodowego. Zaczynajac od znalezienia moich talentów i predyspozycji po ustalenie czym mogłabym się zajmować w oparciu o te cechy. Ewa podczas rozmowy prowokowała do myślenia i zadawała pytania tak abym samodzielnie wyciągała wnioski płynące z przebiegu rozmów. Zdecydowanie nie podawała gotowców - wspólnie ze mną próbowała znaleźć odpowiednie rozwiązanie do mojej sytuacji. Jest empatycznym, wspaniałym słuchaczem, w stu procentach angażowała się i skupiała na moich celach, dodawała odwagi i motywowała do działania. A dodatkowo swoją otwartością wprowadzała atmosferę, dzięki której rozmowa była przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto czuje, że potrzebuje zasięgnąć porady profesjonalisty!
2 września 2020 Natalia - Trener personalny
Bardzo dobry coach
Ewa to profesjonalny coach i mentor. Posiada ogromną wiedzę coachingową jak i psychologiczną, co sprawia, ze podczas sesji czuję się komfortowo i bezpiecznie. Ewa pomogła mi uwierzyć, że marzenia mogą się spełniać jesli nad tym konsekwentnie popracuję i zaufam swojej intuicji. Ewa w umiejętny sposób podkreślała moje atuty i zdobyte umiejętności, co sprawiło, że moje wątpliwości zostały szybko rozwiane. Podczas sesji, Ewa jest świetnym słuchaczem, ale też mobilizuje do odkrywania siebie. Mnie osobiście nasze wspólne sesje pomogły uwierzyć, że jestem dobrze przygotowana do zmiany pracy w nowej branży. Dzięki wielu mądrym wskazówkom mojego mentora, wiem, że osiągnę swój zamierzony cel. Od chwili kiedy rozpoczęłam sesje z coachem moje życie nabrało tempa. Czuję się pewniej w moim przedsięwzięciu i wiem, że to ogromna zasługa Ewy. To ciepła, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna kobieta. Polecam wszystkim tym, którzy nie są w stanie zawodowo ruszyć z miejsca, Dziękuję Ewa, że pojawiłaś się na mojej drodze życia ;-)
30 sierpnia 2020 Sylwia - Konsultant ds. wizerunku
Bardzo dobry coach
Miałam wielkie szczęście trafić na szkolenie do Pani Ewy. Jako właścicielka firmy w branży budowlanej muszę dopasowywać standardy obsługi klienta do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Praca z wymagającymi inwestorami w segmencie PREMIUM jest wyzwaniem każdego dnia, ale cenne wskazówki oraz rady pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż i poprawić statystyki mimo trudnego dla budowlanki okresu pandemii. Kreatywność oraz zaangażowanie Pani Ewy pozwoliły mi osiągnąć zamierzone rezultaty. Cenię ją jako trenera oraz kobietę biznesu z wielką klasą.
19 sierpnia 2020 Michalina - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Ewa to naprawdę niesamowita osoba! Merytoryczna, słuchająca i empatyczna. Współpraca z Ewą to była naprawdę przyjemność. Ewa zaraża optymizmem, uśmiech jej nie schodzi z buzi. Dzięki niej spełniłam swoje cele, zmieniłam postrzeganie, zrzuciłam blokady. Ewa jest naładowana optymizmem, ciepłem, rozumie każdy problem i co najważniejsze szuka racjonalnego rozwiązania i pomaga zbudować własne Ja. Polecam Ewę również jako mentora w biznesie. To osoba posiadająca w głowie dużo pomysłów i bardzo dobry strateg!
19 sierpnia 2020 Olga - Specjalista ds marketingu
Bardzo dobry coach
Ewa pomogła mi przywrócić wiarę w siebie po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim. Dzięki niej odkryłam swoje talenty oraz mocne strony. Jej wiedza, energia oraz profesjonalne podejście do tematu były dla mnie bezcenne i pomogły wytyczyć drogę rewolucji zawodowej. Podczas pracy Ewa jest uważna i cierpliwa ale także bardzo wymagająca -w pozytywnym tego słowa znaczeniu, przez co motywuje do pracy na codzień. Poza tym jest wesołą, ciepłą i otwartą kobietą, która wzbudza zaufanie już na pierwszym spotkaniu.
5 marca 2020 Adrianna - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Jestem w momencie zmian w moim życiu zawodowym. W takich chwilach, w naturalny sposób, może przyjść zwątpienie, czy obrany kierunek jest tym dobrym dla mnie. Ewą, dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w biznesie i w zarządzaniu wielkimi zaspolami, pomaga mi stawiać kolejne kroki w zmianie. Jej doświadczenie w coachingu i mentoringu jest na wagę złota. Polecam kontakt z nią i współpracę. Bardzo. To wulkan energii, człowiek o szerokich horyzontach i wielkiej empatii. Dziękuję Ewa.
2 marca 2020 Bartek - Digital marketing
Bardzo dobry coach
Ewa jako coach to Mistrzostwo, Profesjonalizm i po prostu dobry, uważny na drugą osobę Człowiek. Wspierała mnie podczas sesji coachingowych w różnych zawodowych sytuacjach, dzięki czemu mogłam spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i podjąć najlepsze decyzje. Rozwinęłam się dzięki współpracy z Ewą, zdobyła moje zaufanie i uznanie. Szczerze polecam :)
24 luty 2020 Agnieszka - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Wizytę u Pani Ewy zawdzięczam swojej żonie,dostałem voucher pod choinkę. Na początku pomyślałem ,sobie że to nie dla mnie bo nie lubię nic zmieniać w moim poukładanym życiu. Myślałem że ta wizyta bedzie wygladać jak u psychologa, i że Pani Ewa witając mnie zapyta co mi dolega? I w sumie ciężko mi było się zebrać by tam pójść. Dziś wiem że gdybym nie zawitał to awans z podwyżką umknał by niepostrzeżenie. Dzięki celom ktore zostaly mi wyznaczone jestem dziś Managerem dz.handlowego. Stałem się osobą, która podejmuje ryzyko i jest otwarta na zmiany. Dziś patrzę w lustro i widzę czlowieka sukcesu, ktory jeszcze nie dawno był handlowcem z marnym wynikiem sprzedażowym. Pani Ewo bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do tematu. Pani doświadczenie i wiedza jest na wagę złota :)
11 luty 2020 Maciej - Manager dz.handlowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jakie myśli w sobie pielęgnujesz ?
13 grudnia 2022
Powinienem więcej zarabiać❓ Jestem niewystarczająco dobry❓ Ludziom nie warto ufać❓ Czy masz czasem takie myśli❓
Jak dużo nosisz na swoich plecach❓ Czy zawsze musisz dawać radę❓ Kto jak nie ja❓
1 grudnia 2022
Pasujesz do opisu❓Ty lub któryś z Twoich pracowników, wpisuje się w tytułowy schemat zachowań❓ Dowozisz tematy, zadania procesy❓ Wspierasz innych a swoje zadania zostawisz na sam koniec❓ Nie potrzebujesz szefa nad sobą, bo zawsze pamiętasz i niezależnie od sytuacji (nawet urlopu) i tak dowieziesz temat❓ ➡️ Odpowiedzialność - bo o nie dziś mowa. Jedna z kluczowych kompetencji. Niezbędna i poszukiwana przez organizacje i firmy - gwarant sukcesu
Jak dużo nosisz na swoich plecach❓ Czy zawsze musisz dawać radę❓ Kto jak nie ja❓
1 grudnia 2022
Pasujesz do opisu❓Ty lub któryś z Twoich pracowników, wpisuje się w tytułowy schemat zachowań❓ Dowozisz tematy, zadania procesy❓ Wspierasz innych a swoje zadania zostawisz na sam koniec❓ Nie potrzebujesz szefa nad sobą, bo zawsze pamiętasz i niezależnie od sytuacji (nawet urlopu) i tak dowieziesz temat❓ ➡️ Odpowiedzialność - bo o nie dziś mowa. Jedna z kluczowych kompetencji. Niezbędna i poszukiwana przez organizacje i firmy - gwarant sukcesu
Czy mierzysz swój sukces?
9 listopada 2022
Chcę Cię zapytać jakimi wskaźnikami mierzysz swój sukces ❓
Jak skutecznie negocjować z samym sobą❓
25 października 2022
Czy znasz to uczucie, kiedy Twój wewnętrzny sabotażysta skutecznie blokuje Cię przed działaniem❓
Jak często zdarza Ci się zjeść deser przed obiadem❓
25 października 2022
Jak często odkładasz trudne zadania/ spotkania zaplanowane na dany dzień w czasie, ile razy je przesuwasz❓
Jak odkryć w sobie odwagę, by zacząć realizować cele?
26 listopada 2020
Czy znasz to uczucie? Bardzo czegoś pragniesz, wracasz myślami do marzenia - a jednak z jakiś powodów ciągle po nie możesz sięgnąć? Czujesz wewnętrznie, że mocno chcesz i wiesz, jak dobrze będzie Ci, kiedy osiągniesz to o czym marzysz, ale... jednak NIE SIĘGASZ TEGO CZEGO PRAGNIESZ. Ten dylemat dotyczy osób na każdym etapie kariery zawodowej zarówno prezesów, managerów, właścicieli firm, specjalistów oraz osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy
Szukanie pracy w pandemii. Jak odpoczywać kiedy szukasz pracy?
4 listopada 2020
Chcesz skutecznie znaleźć nową pracę - najpierw odpocznij. Najczęstsza reakcja klientów na taki komunikat powoduje wielkie zdziwienie i niedowierzanie. Jak odpoczynek wpływa na nasze samopoczucie i nastawienie do nowych wyzwań, gdy zdecydujemy się (lub zostaniemy zmuszeni) na szukanie pracy w pandemii? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Szukanie pracy w pandemii to ciężki czas dla wielu z nas. Moi klienci słysząc o konieczności odpoczynku pytają ze zdziwieniem: Jak mam odpocząć, gdy chcę SZYBKO znaleźć nową pracę? Jak mam myśleć o odpoczynku, kiedy moja potencjalna konkurencja „nie śpi”? Jak mam odpoczywać, kiedy po głowie wciąż kłębią się uporczywe myśli? Kilka zdrowych zasad na trudny czas Wszystkie powyższe pytania są naprawdę istotne. Rozumiem ich wagę szczególnie w sytuacji, gdy poziom niepewności co do szybkości znalezienia nowego miejsca pracy jest wysoki. Jednak, myślenie w kategoriach działam szybko (tu i teraz) nie zawsze przekłada się na wysoką efektywność. Szybkie działanie nie koreluje np. z ilością zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną oraz innymi istotnymi dla klientów czynnikami