EWA HREHOROWICZ

Popularność: 195
Bardzo dobry coach (8)
Jestem dyplomowanym coachem IC, socjologiem, oraz doradcą zawodowym. Pracuję głównie w obszarach coachingu KARIERY, doradztwa zawodowego oraz świadomego kreowania wizerunku. Prowadzę warsztaty dla kobiet- głównie z pracy w obszarze pewności siebie, budowania poczucia własnej wartości oraz świadomego kreowania własnego wizerunku. Ostatnie 15 lat pracowałam jako manager w dużych organizacjach finansowych, wspierając ludzi oraz procesy w efektywnej realizacji celów zarówno biznesowych jak i osobowych. Na przestrzeni lat rekrutowałam i wyszkoliłam setki osób. Byłam odpowiedzialna za procesy rekrutacji oraz cyklicznej oceny pracowników, aktywnie pracowałam jako Assesor podczas Accessment Cenrer i Development Center. Zdobyte doświadczenie obecnie efektywnie wykorzystuje w pracy coacha oraz doradcy zawodowego wspierając klientów w realizacji ich celów zawodowych. Podczas ostatnich kilkunastu lat pracy ukończyłam szereg szkoleń z zakresu motywacji, psychologii w biznesie, zarządzania zmianą, lean management, oraz wsparcia w biznesie. Obecnie jestem w trakcie studiów HR Business Partner. Coaching kariery W swojej pracy głównie zajmuję się wsparciem klientów w zakresie ich celów związanych z pracą oraz świadomym budowaniem kolejnych etapów kariery zawodowej. Podczas sesji z coachingu kariery aktywnie wspieram na etapie procesu szukania pracy oraz odkrywania swoich talentów i mocnych stron jak również w obszarze wzmacniania pewności siebie. Pomagam klientom na wszystkich etapach kariery zawodowej w podejmowaniu świadomych decyzji co do rozwoju i kierunku ich kariery. Pracuję zarówno z osobami które dopiero stawiają pierwsze kroki na płaszczyźnie zawodowej, ze specjalistami oraz managerami czy prezesami firm. Aktywuje do działania, uważnie słucham potrzeb klienta i zachęcam do definiowania celów - krótko i długofalowych w oparciu o świadome wybory klienta. MOTYWUJE DO DZIAŁANIA, jestem obecna tu i teraz- wspierając klienta podczas całego procesu coachingu, począwszy od definiowania celów oraz na etapie ich realizacji. Profesjonalnie przygotowuje do zmiany pracy, przy przekwalifikowaniu czy do awansu. Pomagam przy tworzeniu CV, przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych oraz procesów Accessment Center oraz development Center. Moją pasją jest wspieranie ludzi w odnajdywaniu ich talentów oraz zgodnie z nimi budowanie wymarzonych ścieżek kariery. Olbrzymią satysfakcję daje mi poczucie, że uczestniczę w świadomych wyborach moich klientów- dzięki którym sięgają po swoje marzenia. Jestem uważna na potrzeby moich klientów, lubię inspirować, potrafię dzielić się wiedzą. Zrób pierwszy krok by sięgnąć po to o czym marzysz i umów się na sesję. Zapraszam do kontaktu Ewa Hrehorowicz tel. 691702264 Strona: www.coachwbiznesie.pl Pracuję online- cała Polska Stacjonarnie- Wrocław
Kontakt
telefon: 691702264
mail: coachwbiznesiepl@gmail.com
www.coachwbiznesie.pl
coaching online
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Ewą odpowiedziałam sobie na wiele kluczowych pytań niezbędnych do rozwoju zawodowego. Zaczynajac od znalezienia moich talentów i predyspozycji po ustalenie czym mogłabym się zajmować w oparciu o te cechy. Ewa podczas rozmowy prowokowała do myślenia i zadawała pytania tak abym samodzielnie wyciągała wnioski płynące z przebiegu rozmów. Zdecydowanie nie podawała gotowców - wspólnie ze mną próbowała znaleźć odpowiednie rozwiązanie do mojej sytuacji. Jest empatycznym, wspaniałym słuchaczem, w stu procentach angażowała się i skupiała na moich celach, dodawała odwagi i motywowała do działania. A dodatkowo swoją otwartością wprowadzała atmosferę, dzięki której rozmowa była przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto czuje, że potrzebuje zasięgnąć porady profesjonalisty!
2 września 2020 Natalia - Trener personalny
Bardzo dobry coach
Ewa to profesjonalny coach i mentor. Posiada ogromną wiedzę coachingową jak i psychologiczną, co sprawia, ze podczas sesji czuję się komfortowo i bezpiecznie. Ewa pomogła mi uwierzyć, że marzenia mogą się spełniać jesli nad tym konsekwentnie popracuję i zaufam swojej intuicji. Ewa w umiejętny sposób podkreślała moje atuty i zdobyte umiejętności, co sprawiło, że moje wątpliwości zostały szybko rozwiane. Podczas sesji, Ewa jest świetnym słuchaczem, ale też mobilizuje do odkrywania siebie. Mnie osobiście nasze wspólne sesje pomogły uwierzyć, że jestem dobrze przygotowana do zmiany pracy w nowej branży. Dzięki wielu mądrym wskazówkom mojego mentora, wiem, że osiągnę swój zamierzony cel. Od chwili kiedy rozpoczęłam sesje z coachem moje życie nabrało tempa. Czuję się pewniej w moim przedsięwzięciu i wiem, że to ogromna zasługa Ewy. To ciepła, uśmiechnięta i bardzo profesjonalna kobieta. Polecam wszystkim tym, którzy nie są w stanie zawodowo ruszyć z miejsca, Dziękuję Ewa, że pojawiłaś się na mojej drodze życia ;-)
30 sierpnia 2020 Sylwia - Konsultant ds. wizerunku
Bardzo dobry coach
Miałam wielkie szczęście trafić na szkolenie do Pani Ewy. Jako właścicielka firmy w branży budowlanej muszę dopasowywać standardy obsługi klienta do dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Praca z wymagającymi inwestorami w segmencie PREMIUM jest wyzwaniem każdego dnia, ale cenne wskazówki oraz rady pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż i poprawić statystyki mimo trudnego dla budowlanki okresu pandemii. Kreatywność oraz zaangażowanie Pani Ewy pozwoliły mi osiągnąć zamierzone rezultaty. Cenię ją jako trenera oraz kobietę biznesu z wielką klasą.
19 sierpnia 2020 Michalina - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Ewa to naprawdę niesamowita osoba! Merytoryczna, słuchająca i empatyczna. Współpraca z Ewą to była naprawdę przyjemność. Ewa zaraża optymizmem, uśmiech jej nie schodzi z buzi. Dzięki niej spełniłam swoje cele, zmieniłam postrzeganie, zrzuciłam blokady. Ewa jest naładowana optymizmem, ciepłem, rozumie każdy problem i co najważniejsze szuka racjonalnego rozwiązania i pomaga zbudować własne Ja. Polecam Ewę również jako mentora w biznesie. To osoba posiadająca w głowie dużo pomysłów i bardzo dobry strateg!
19 sierpnia 2020 Olga - Specjalista ds marketingu
Bardzo dobry coach
Ewa pomogła mi przywrócić wiarę w siebie po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim. Dzięki niej odkryłam swoje talenty oraz mocne strony. Jej wiedza, energia oraz profesjonalne podejście do tematu były dla mnie bezcenne i pomogły wytyczyć drogę rewolucji zawodowej. Podczas pracy Ewa jest uważna i cierpliwa ale także bardzo wymagająca -w pozytywnym tego słowa znaczeniu, przez co motywuje do pracy na codzień. Poza tym jest wesołą, ciepłą i otwartą kobietą, która wzbudza zaufanie już na pierwszym spotkaniu.
5 marca 2020 Adrianna - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Jestem w momencie zmian w moim życiu zawodowym. W takich chwilach, w naturalny sposób, może przyjść zwątpienie, czy obrany kierunek jest tym dobrym dla mnie. Ewą, dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w biznesie i w zarządzaniu wielkimi zaspolami, pomaga mi stawiać kolejne kroki w zmianie. Jej doświadczenie w coachingu i mentoringu jest na wagę złota. Polecam kontakt z nią i współpracę. Bardzo. To wulkan energii, człowiek o szerokich horyzontach i wielkiej empatii. Dziękuję Ewa.
2 marca 2020 Bartek - Digital marketing
Bardzo dobry coach
Ewa jako coach to Mistrzostwo, Profesjonalizm i po prostu dobry, uważny na drugą osobę Człowiek. Wspierała mnie podczas sesji coachingowych w różnych zawodowych sytuacjach, dzięki czemu mogłam spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i podjąć najlepsze decyzje. Rozwinęłam się dzięki współpracy z Ewą, zdobyła moje zaufanie i uznanie. Szczerze polecam :)
24 luty 2020 Agnieszka - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Wizytę u Pani Ewy zawdzięczam swojej żonie,dostałem voucher pod choinkę. Na początku pomyślałem ,sobie że to nie dla mnie bo nie lubię nic zmieniać w moim poukładanym życiu. Myślałem że ta wizyta bedzie wygladać jak u psychologa, i że Pani Ewa witając mnie zapyta co mi dolega? I w sumie ciężko mi było się zebrać by tam pójść. Dziś wiem że gdybym nie zawitał to awans z podwyżką umknał by niepostrzeżenie. Dzięki celom ktore zostaly mi wyznaczone jestem dziś Managerem dz.handlowego. Stałem się osobą, która podejmuje ryzyko i jest otwarta na zmiany. Dziś patrzę w lustro i widzę czlowieka sukcesu, ktory jeszcze nie dawno był handlowcem z marnym wynikiem sprzedażowym. Pani Ewo bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do tematu. Pani doświadczenie i wiedza jest na wagę złota :)
11 luty 2020 Maciej - Manager dz.handlowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak odkryć w sobie odwagę, by zacząć realizować cele?
26 listopada 2020
Czy znasz to uczucie? Bardzo czegoś pragniesz, wracasz myślami do marzenia - a jednak z jakiś powodów ciągle po nie możesz sięgnąć? Czujesz wewnętrznie, że mocno chcesz i wiesz, jak dobrze będzie Ci, kiedy osiągniesz to o czym marzysz, ale... jednak NIE SIĘGASZ TEGO CZEGO PRAGNIESZ. Ten dylemat dotyczy osób na każdym etapie kariery zawodowej zarówno prezesów, managerów, właścicieli firm, specjalistów oraz osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy
Szukanie pracy w pandemii. Jak odpoczywać kiedy szukasz pracy?
4 listopada 2020
Chcesz skutecznie znaleźć nową pracę - najpierw odpocznij. Najczęstsza reakcja klientów na taki komunikat powoduje wielkie zdziwienie i niedowierzanie. Jak odpoczynek wpływa na nasze samopoczucie i nastawienie do nowych wyzwań, gdy zdecydujemy się (lub zostaniemy zmuszeni) na szukanie pracy w pandemii? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Szukanie pracy w pandemii to ciężki czas dla wielu z nas. Moi klienci słysząc o konieczności odpoczynku pytają ze zdziwieniem: Jak mam odpocząć, gdy chcę SZYBKO znaleźć nową pracę? Jak mam myśleć o odpoczynku, kiedy moja potencjalna konkurencja „nie śpi”? Jak mam odpoczywać, kiedy po głowie wciąż kłębią się uporczywe myśli? Kilka zdrowych zasad na trudny czas Wszystkie powyższe pytania są naprawdę istotne. Rozumiem ich wagę szczególnie w sytuacji, gdy poziom niepewności co do szybkości znalezienia nowego miejsca pracy jest wysoki. Jednak, myślenie w kategoriach działam szybko (tu i teraz) nie zawsze przekłada się na wysoką efektywność. Szybkie działanie nie koreluje np. z ilością zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną oraz innymi istotnymi dla klientów czynnikami