Ewa Ryndak

Popularność: 4
Bardzo dobry coach (1)
Jestem Life Coachem pracującym w oparciu o kodeks Etyczny i standardy ICF ( International Coach Federation) oraz Trenerem. Wybrałam ten zawód ponieważ uwielbiam skutecznie pomagać, inspirować, motywować i wzmacniać innych w realizowaniu celów. Jestem absolwentką Akredytowanej Szkoły Coachingu Coaching & Training House w Katowicach. Uczestniczyłam też w szkoleniach stacjonarnych rozwoju osobistego, asertywności, marketingu sieciowego i marketingu w biznesie tradycyjnym oraz w szkoleniu ” Poziomy Wartości w praktyce” zakończonym certyfikatem przez MS TEAM. Jestem mamą, żoną, przyjaciółką, siostrą, przedsiębiorcą, trenerem. Pomagam w prowadzeniu rodzinnej firmy. Moje wartości jakimi staram się na co dzień kierować to ZAUFANIE, BEZPIECZEŃSTWO, MIŁOŚĆ, RODZINA, SZACUNEK, ROZWÓJ. Inspirują mnie książki, które są dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy, a praktyka różnego rodzaju dyscyplin sportu pozwala mi zachować równowagę w życiu. Na Blogu staram się przekazać wartości, mądrości oraz zainspirować do przemyśleń. Dzielę się swoimi doświadczeniami, tym co mnie inspiruje, swoją pracą…
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz mailowego
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coach Trener Mentalny
Oferuję Coaching oraz warsztaty szkoleniowe w zakresie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, asertywności, budżetu domowego.

Opinie

Bardzo dobry coach
Ewa to bardzo otwarta osoba, po rozmowie z nią poczułem się dużo lepiej! Dała mi wielką motywację i chęć działania. Dzięki niej staram się spełniać w tym co kocham. Chciałbym dodać ze po części dzięki Ewie wyleczyłem swoje zaburzenia.
24 listopada 2022 Adrian - Fotograf
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj