Ewelina Gałęzowska - Szomborg

Popularność: 668
Bardzo dobry coach (14)
Poznaj mnie bliżej na www.escoaching.pl lub umów się na bezpłatną konsultację. Odważ się i zacznij zmieniać :)
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
tel. 691939505
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Sopot,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Eweliną. Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności wykorzystania tej wiedzy podczas sesji. Ewelina ma indywidualne podejście do klienta. Słucha i wykorzystuje odpowiednie narzędzia, żeby osiągnąć założony cel. Wszystkie problemy, z którymi zgłosiłam się na sesję, zostały „rozpracowane” i przy pomocy Eweliny znalazłam rozwiązania w sam raz dla mnie. Z każdej sesji wychodziłam zbudowana. Teraz jestem bardziej świadoma siebie i wiem, w jaki sposób osiągnąć swoje cele. Polecam wszystkim!
20 kwietnia 2018 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki Ewelinie nie tylko uzyskałem cel rozmowy, zweryfikowałem swoją hipotezę, ale też jej warsztat bardzo mi się przydał w mojej pracy. Do tej pory nie myślałem, że w procesie można użyć tak wielu sposobów. Przy tym wszystkim, cały czas Ewelina ma w głowie cel rozmowy i nakierowuje osobę z powrotem, jeśli tylko się z niego zejdzie, co powoduje że to po co przyszliśmy na spotkanie, na pewno zostanie zrealizowane. Dzięki obserwacji tego jak prowadzi sesję, jestem wyposażony w kolejne narzędzia, które wykorzystuję w swojej pracy. Z każdego spotkania wynoszę coś nowego i dostaję kopa do działania. I gdzie jest wyższa ocena niż "Bardzo dobry coach" kiedy jej potrzeba?
10 października 2017 Jacek - Agile Consultant
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Job Craftingu prowadzonych przez Ewelinę. Co mogę powiedzieć po tych zajęciach, to na pewno, że Ewelina jest osobą w 100% nastawioną na słuchanie drugiej osoby. Dbała o ciepłą, przyjazną atmosferę spotkania, poczucie dyskrecji nas, uczestniczek. Dla mnie warsztaty przybrały nieoczekiwany obrót: tematem było, jak odnaleźć szczęście w swojej pracy, nie zmieniając jej, tymczasem ja uświadomiłam sobie, że najprawdopodobniej najlepszym dla mnie wyjściem będzie szybka zmiana pracy :) Warsztaty też były dla mnie pierwszym krokiem do sięgnięcia po pomoc drugiej osoby, w rozwiązaniu moich problemów zawodowych i w życiu osobistym. Ewelino, dziękuję.
13 czerwca 2017 Joanna - Project Manager
Bardzo dobry coach
Po pierwsze bardzo dobry coach. Po drugie cudowna osoba. Po trzecie pełen profesjonalizm. Ta kobieta potrafi zdziałać cuda. Dzięki niej, jej ogromnej wiedzy, doświadczeniu i wierze we mnie jestem dziś pracującą mamą, która daje radę. Dziękuję :)
10 luty 2017 Agnieszka - pracownik administracji PPNT
Bardzo dobry coach
Ewelina to prawdziwy profesjonalista. Potrafi umiejętnie dotrzeć do człowieka i zbudować bardzo dobre relacje. Jej konsekwencja w działaniu i pasja z jaką podchodzi do swojej pracy jest godna podziwu. Współpraca z Eweliną to gwarancja sukcesu.
29 listopada 2016 Łukasz - Menadżer
Bardzo dobry coach
Ewelina pomogła mi poradzić sobie z obawą przed wystąpieniami publicznymi. Dziś sama sobie pomagam - dzięki Ewelinie.
16 czerwca 2016 Justyna - Menedżer
Bardzo dobry coach
Ewelina jest bardzo profesjonalna a jednocześnie otwarta.Po kilku minutach znika dystans i człowiek czuje się swobodnie. Swoją energią i optymizmem wręcz zaraża. Ma zdrowe podejście do życia, a co za tym idzie do naszych problemów. Bardzo cenię ją za to,że rzeczywiście nie ocenia człowieka i skutecznie pomaga znaleźć zagubioną drogę. Polecam!
14 czerwca 2016 Patrycja Prokopowicz -
Bardzo dobry coach
Dzięki Ewelinie zrozumiałem jak ważne jest zadawanie sobie odpowiednich pytań i szukanie na nie odpowiedzi w głębi siebie. Gdy "drążyła", moja strefa komfortu momentami chciała uciec od odpowiedzi, ale na szczęście Ewelina na to nie pozwalała. Uświadamianie sobie swoich blokad psychicznych boli, ale to najkrótsza droga do rozwoju. Dziękuję i szczerze polecam!
22 kwietnia 2016 Krzysztof - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Profesjonalny, kompetentny coach i fantastyczny, empatyczny człowiek. Dzięki współpracy z Eweliną odnalazłam swoją drogę zawodową i wydobyłam z siebie siłę na działanie. Polecam Ewelinę z pełnym przekonaniem :)
19 grudnia 2015 Karolina - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Pełna pozytywnej energii osoba. Dzięki jej zaangażowaniu i pracy jestem coraz bliżej realizacji swoich celów. Zaskakujące pytania i zmiana perspektywy sprawiły, że widzę i mogę więcej. Polecam, przede wszystkim za profesjonalizm i wiarę w Klienta!
4 grudnia 2015 Agnieszka - Konsultant Wiodący
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna i profesjonalna. Rozumie potrzeby rozmówcy. Cechuje ją pozytywna energia i kreatywność,wysoka jakość wykonywanej pracy. Jest to osoba o rozległej wiedzy, wysokim poziomie kompetencji zawodowych. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i buduje pozytywne relacje.
3 grudnia 2015 Monika - Koordynator ds.zzl
Bardzo dobry coach
To dzięki niej nauczyłam się nie tylko zadawać pytania, ale również szukać na nie odpowiedzi. To ona pokierowała mnie do miejsca, w którym dzisiaj się znajduję. Polecam w pełni planowanie swojego rozwoju przy boku Eweliny.
3 grudnia 2015 Ewelina - Menadżer Sprzedaży
Bardzo dobry coach
3 grudnia 2015 Aleksandra - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Ewelina to wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i determinacją. Zawsze swietnie przygotowana, profesjonalna z ogromnie pozytywną energią. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta i to on jest zawsze numerem jeden a efekty pracy, widać po kilku spotkaniach. Gorąco polecam!
3 grudnia 2015 Karolina - Psycholog/psychoterapeuta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj