Grzegorz Firek

Popularność: 496
Jestem Coachem, Trenerem i Terapeutą. Wspieram osoby, które stoją przed wyzwaniem dokonania zmian w swoim życiu zawodowym i edukacyjnym. Specjalizuję się w : • Coachingu Kariery (Career Coaching) • Coachingu Osobistym (Life Coaching) • Planowaniu Kariery - od ucznia do Eksperta • Psychoterapia (w nurcie integraywnym, ericksonowsko-systemowym)mło Pracuję z: • młodzieżą • menadżerami i przedsiębiorcami Mam za sobą blisko 30 lat doświadczenia zawodowego. Zaczynałem jako sprzedawca w sieci wypożyczalni filmów wideo (jeszcze VHS), by z czasem zostać asystentem prezesa w międzynarodowej korporacji. Obecnie prowadzę własną firmę, wykorzystując zdobyte doświadczenie menadżerskie, pracuję jako terapeuta oraz prowadzę własną Pracownię Pozytywnej Terapii, w której realizuję sesje rozwojowe, terapeutyczne i prowadzę szkolenia z kompetencji miękkich. W ciągu ostatnich lat odbyłem ponad 5000 konsultacji, wspierając moich Klientów w kształtowaniu kariery zawodowej, wzmacniając w nich wiarę w siebie i pokazując, że mogą więcej niż im się wydaje. W mojej pracy najbardziej fascynują mnie ludzie i możliwość obserwacji, jak bardzo potrafią się rozwinąć. To niesamowicie mnie dopinguje do własnego rozwoju. Prywatnie jestem mężem szaleńczo zakochanym w niezmiennie pięknej i wyrozumiałej Żonie oraz przybranym ojcem dla Jej Syna, z którym uwielbiam rozmawiać o fabule w grach RPG. Cieszy mnie odkrywanie tego, co nieznane, i w ludzkiej duszy i tuż za rogiem. Wciąż szukam nowych rozwiązań i ścieżek do nowych miejsc. Kolekcjonuję płyty CD i Vinyle. Uwielbiam filmy, książki i muzykę. Ostatnio coraz częściej słucham jazzu instrumentalnego. Marzę o tym, by z Żoną objechać świat i zamieszkać w małej chatce pod lasem. Serdecznie zapraszam Cię do rozmowy o tym, co dla Ciebie ważne. Oferuję empatię, zrozumienie, wsparcie oraz tyle czasu i przestrzeni, ile potrzebujesz. Wierzę, że masz w sobie wszystko by zamieniać swoje marzenia w rzeczywistość. Do zobaczenia przy filiżance dobrej kawy! Grzegorz Firek Coach / Trener / Terapeuta +48 602 703 983 grzegorz.firek@coachingcaffe.pl
Kontakt
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Europa, Zakopane, Olkusz, Miechów, Bochnia, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Wadowice, Oświęcim, Myślenice, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Doświadczenie
Posiadam ponad 20 lat doświadczenia zawodowego. Zaczynałem jako sprzedawca, aż awansowałem na stanowisko asystenta Prezesa międzynarodowej korporacji. Tematyką zawiązaną z planowaniem kariery zajmuję się od 2009 roku. Obecnie prowadzę własną firmę coachingową.
Do tej pory:
• Przeprowadziłem ponad 1000 konsultacji (coaching, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe) dla ponad 300 osób
• Przeprowadziłem ponad 50 warsztatów i szkoleń
• Wsparłem w procesie rekrutacji blisko 100 firm w Polsce Południowej
Edukacja
• Coach i Trener - partner w rozwoju - studia podyplomowe, akredytowane ICF
• Zarządzanie Zasobami Ludzkimi z elementami Coachingu - studia licencjackie
• CoachWise Coaching Essentials™ - szkolenie akredytowane ICF, Szkoła Coachingu Adeptus, Marzenna Bajeńska
• Coaching Kariery - Coaching Space Karolina Nikorowska
• Profilowanie zawodowe DISC – Kompas Kariery Crown (Career Direct)
• Profilowanie Osobowościowe DISC – Personality I.D.
• Planowanie Indywidualnych Ścieżek Kariery - Coaching Space Karolina Nikorowska
• Inteligencja emocjonalna - szkolenie trenerskie - GT Mentor
• ABC Coachingu - Metrum
• Ambasador Aktywności - doradztwo i coaching dla osób z niepełnosprawnością - Integracja, Joanna Baranowska, Marzenna Bajeńska
Referencje
„Mam 36 lat i posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Zawsze byłam osobą aktywną, miałam dobry kontakt z ludźmi i nigdy nie miałam problemu z pracą. Niestety życie lubi być przewrotne i nieoczekiwanie doznałam udaru z lewostronnym niedowładem. Przez ok. 3 lata poświęciłam się rehabilitacji, był to bardzo trudny czas dla mnie i moich bliskich. Poznałam na swojej drodze fantastycznych ludzi, którzy bardzo mi pomogli i dzięki nim jestem tam gdzie jestem.
W odpowiednim etapie mojej rehabilitacji chciałam bardzo odnaleźć się na rynku pracy. Pomogło mi w tym „Stowarzyszenie Integracja”. Przystąpiłam do projektu, który pomaga osobom niepełnosprawnym w aktywizacji zawodowej. W Integracji poznałam fantastycznych ludzi, którzy rozumieli moje potrzeby i byli dla mnie wielkim wsparciem. Poznałam Pana Grzegorz Firek, który bardzo mi pomógł. Wprowadził mnie stopniowo na rynek pracy, zaczynając od stażu w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Cały czas był ze mną w kontakcie i przez umiejętność odpowiedniego wyczucia moich oczekiwań co do kierunku w jakim chciałabym się rozwijać wyszukiwał odpowiednie ogłoszenia pracy i był w kontakcie z pracodawcą. To była ogromna pomoc. Nasza współpraca była bardzo aktywna i to zaowocowało moim sukcesem, gdyż znalazłam bezpieczną pracę, która dała mi bezpieczeństwo finansowe i kontakt z ludźmi, a tego bardzo potrzebowałam.”
Małgorzata Kula.
„Pan Grzegorz dał się poznać jako bardzo dobry organizator pracy własnej, sumiennie wywiązujący się z powierzonych mu zadań, posiadający bogatą i szeroką wiedze z zakresu doradztwa zawodowego oraz coachingu, służąc tym samym z dużym zaangażowaniem i empatią beneficjentom z różnymi rodzajami niepełnosprawności, ich opiekunom i pracodawcom.”
Barbara Kocot-Kołodziej, Koordynator Centrum Integracja w Krakowie.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Za co czujesz dziś wdzięczność?
8 lipca 2024
Gdy zdawałem maturę, nie miałem pojęcia co dalej robić. Dziś już wiem. Jeśli jesteś maturzystką / maturzystą to pewnie jutro odbierasz wyniki z egzaminu dojrzałości. Życzę Ci...
Powiedz do siebie: Dziękuję!
1 września 2023
- To był długi tydzień -powiedziała Koleżanka popijając herbatę z ulubionego kubka. - Faktycznie, dużo tego było. I jak się czujesz na koniec tygodnia?
Profilowanie: co zrobić, gdy czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz, co chcesz
17 maja 2017
Profilowanie – jak iść dalej, gdy czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz co dalej zrobić. Czyli od czego zacząć, by wybór kariery był prawdziwie Twój.
Postanowienie noworoczne 2016
16 grudnia 2015
Słów kilka o tym co zrobić by postanowienie noworoczne było skuteczne :)