Grzegorz Iwańczyk

Popularność: 700
Bardzo dobry coach (26)
Pomagam zbudować motywację do działania w oparciu o posiadane przez Ciebie zasoby, a także wyznaczyć priorytety. Uczyń dzisiejszy dzień punktem zwrotnym i rusz do realizacji ważnych spraw. Zmiana pracy, wzrost dochodów, zadbanie o zdrowie i relacje. Czy cokolwiek z tych rzeczy wymaga Twojej uwagi? Pozwól, że pokażę Ci jak przełamać niemoc uruchamiając zasoby, które już posiadasz. Co masz do stracenia, oprócz szansy na upragnioną zmianę? Jako coach pracuję w oparciu o kodeks etyczny Izby Coachingu oraz zgodnie ze standardami Instytutu Prosperity w Warszawie. Pracuję głównie z osobami, które są gotowe na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu ale brak im pomysłu, odpowiednio wysokiej motywacji, samodyscypliny, odwagi, pewności siebie lub planu działania. Skutecznie pomagam tym, którzy są dziś niezadowoleni z konkretnych obszarów swojego życia, m.in.: zdrowia, czasu dla siebie, relacji, rozwoju osobistego, czy finansów. Do dziś przepracowałem już ponad 1500 godzin w ramach sesji indywidualnych. Warunkiem koniecznym mojego sukcesu zawodowego jest zawsze sukces osiągnięty przez klienta, stąd na pierwszym spotkaniu zawsze jasno określam cel współpracy oraz odpowiedzialność. We wrześniu 2021 roku otrzymałem tytuł Osobowości Roku w plebiscycie Medal Polskiej Przedsiębiorczości. W ramach własnej ścieżki edukacyjnej ukończyłem studia magisterskie na SGH oraz podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Przepracowałem kilkanaście lat w dużych korporacjach, będąc m.in. pracownikiem back office, trenerem wewnętrznym oraz menadżerem średniego szczebla. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę własny biznes oparty o branżę rozwoju osobistego oraz odnawialnych źródeł energii. Jestem autorem książki: ZDALNIE STEROWANI – Jak sprawić, by rozwój osobisty przynosił realne zmiany w Twoim życiu? W ramach współpracy z czasopismami oraz portalami o tematyce biznesowej, stale publikuję artykuły z tematyki skutecznej komunikacji, osiągania celów oraz równowagi życiowej. W pełni identyfikuję się ze stwierdzeniem, że szczęście nie jest stacją docelową, tylko sposobem podróżowania.
Kontakt
Zadzwoń i umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie wstępne :)
663 180 398
Cena
235zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Czy proces coachingu jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?
TAK!!! Jeżeli identyfikujesz się choćby z jednym z poniższych zagadnień:

Przed Tobą zupełnie nowe wyzwania w życiu prywatnym i zawodowym;

Czujesz się zmęczony, masz lęki i podejrzewasz u siebie depresję;

Od lat bezskutecznie próbujesz ustalić, czym chcesz się w swoim życiu zajmować;

Wiesz, że zdrowie jest dla Ciebie bardzo ważne ale ciągle o nie nie dbasz;

Marzysz o byciu bardziej asertywnym i skutecznym w tym co robisz;

Nie radzisz sobie z porzuceniem ciężaru przeszłości by móc skoncentrować się na tu i teraz;

Wiesz, że przyszedł czas na zmiany i porzucenie starych nawyków myślenia i działania;

Prześladuje Cię pech, a chcesz czuć się człowiekiem sukcesu i żyć z poczuciem spełnienia;

Chcesz raz na zawsze wcielić w życie pozytywne zmiany w sferze zawodowej, relacjach osobistych lub spełnić oczekiwania dotyczące dochodów,

Chcesz wiedzieć jak pokonać stres, jak być asertywnym, jak zwalczać nieśmiałość, jak wyznaczyć cel.

Opinie

Bardzo dobry coach
Zwróciłam się do Grzegorza z prośbą o pomoc - wewnętrznie czułam, że zawodowo nie jestem tutaj, gdzie chciałabym być, a przy okazji miałam w głowie plan i nie do końca wiedziałam, czy jest on właściwie mój, czy po raz kolejny przykleiłam do siebie cudzą, ale piękną wizję na biznes. I co się stało? Odnalazłam siebie, na nowo :) Dzięki pracy z Grzegorzem mój świat pozostał ten sam, natomiast zmieniła mi się perspektywa. Wyznaczenie wartości, pochylenie się nad przekonaniami i ułożenie planu spowodowały, że wiem gdzie jestem, wiem po co tu jestem i po co to robię :) Cudowne uczucie! Bardzo polecam współpracę z Grzegorzem!
4 marca 2024 Sylwia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem wdzięczna za to, że mogłam pewne sprawy uporządkować na sesjach u Grzegorza. Przychodząc do niego przyznam szczerze, że miałam bałagan ze swoim systemem wartosciami. Co ciekawe po sesjach z nim uporzątkowałam system wartości i zrozumiałam co w danym momencie mną kierowało... Dzięki tym sesją moje życie nabrało równowagi i stało się ciekawsze. Zaakceptowałam swoje zalety, które dla wielu ludzi nie jest wygodne. I zaczełam wykorzystywać je i swoje zasoby. Krótko mogłabym ująć: dzięki jego narzedziom polubiałam siebie i z dnia na dzień staje się sie szczęśliwsza i pełniejsza. I dopiero się rozkręcam. Jestem dobra dla innych ale przede wszystkim dla siebie
4 lipca 2023 Justyna - Kadrowa
Bardzo dobry coach
Mam niewielką grupę osób, którym jestem olbrzymie wdzięczna, że pojawiły się w moim życiu. Osoby te pomogły mi w uporaniu się z różnymi problemami, mniejszymi lub większymi, dzięki nim coś co było kiedyś wielką górą, teraz jest pagórkiem lub piękną równiną. Osoby te wiedzą jak bardzo jestem im wdzięczna, jak dużo się zmieniło i coś co bolało - zniknęło lub zmieniło się na tyle, że to przyjemne uczucie! Do tych osób dopisuje, tzn. dopisałam już jakiś czas temu Grześka. Jestem niesamowicie wdzięczna za pomoc w zmianie postrzegania świata, za uśmiech, dobro, za wsparcie w trudnościach. Czas jaki spedziliśmy na rozmowach jest bezcenny, wart wszystkiego! Świadomie, szczerze polecam pracę z Grzegorzem!
17 kwietnia 2023 Ola - HR&Payroll
Bardzo dobry coach
Praca z Grzegorzem to dla mnie nie tylko cenne, nowe doświadczenie ale i rzeczywisty i odczuwalny skutek. Praca na spotkaniach pozwoliła mi mocno uwierzyć we własne umiejętności i pchnąć swoje życie zawodowe i prywatne w lepszą stronę. Co najbardziej mnie przekonało? Fakt, iż Grzegorz nie bazuje wyłącznie na wiedzy zdobytej z książek ale również przykładach z własnego życia, które rzeczywiście się sprawdzają. Polecam również książkę "Zdalnie sterowani" jako materiał, który również daje wiele do przemyślenia oraz jest obszerną bazą materiału do przepracowania.
23 luty 2023 Damian - Obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Słowo, które mi się nasuwa myśląc o Grzegorzu to WIARYGODNOŚĆ! Grzegorz jest bardzo szczerą, otwartą osobą, która przepracowała/przeżyła rzeczy w zakresie, których teraz pomaga innym. I tym właśnie mnie przekonał i pchnął do działania za co mu bardzo dziękuje! Zmiany w życiu, również zawodowym, to proces i Grzegorz przez ten proces przeprowadza od początku do końca- na ostatnim spotkaniu doskonale wiedziałam co chcę robić. Duży plus za komfort czasowy na spotkaniach i bardzo luźną atmosferę oraz rozmowy i wsparcie w różnych dziedzinach życia.
1 luty 2023 Ania - Sprzedaż
Bardzo dobry coach
Na Grzegorza trafiłem poprzez stronę „dobry coach”, wcześniej czytając opinię na jego temat. Nie wierzę w tak zwane zbiegi okoliczności, dlatego uważam, że rozpoczęcie naszej współpracy nie było dziełem przypadku. Na samym wstępie zwróciłem uwagę na optymistyczne podejście Grzegorza oraz jego serdeczny uśmiech, co wzbudziło moją sympatię. Następnie w sposób jasny i klarowny określone zostały cele naszej współpracy. Podczas całego procesu coachingu, Grzegorz motywował mnie i angażował do efektywnego działania, maksymalnie wykorzystując poświęcony mi czas. W efekcie naszej współpracy uporządkowany został mój system hierarchii wartości. Grzegorz pomógł mi odkryć drzemiący we mnie naturalny potencjał oraz wrodzone predyspozycje, za co serdecznie mu dziękuję. Polecam współpracę z Grzegorzem jako coachem, dla wszystkich poszukujących swojej ścieżki życiowej, jak również zawodowej.
27 listopada 2022 Adam - Kierownik w Przedsiębiorstwie
Bardzo dobry coach
Świetny coach, ciekawy człowiek. Proces pełen wyzwań i odkryć. Uporządkowałam swoje wartości, cele zawodowe i misję. Chyba każdemu zrobiłoby to dobro. Polecam każdemu, kto chce czerpać z życia satysfakcję. ❤️
29 sierpnia 2022 Paulina - Freelancerka
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że trafiłem na Grzegorza! Świetnie potrafi otworzyć oczy człowiekowi co pozwala na zupełnie nowe spojrzenie na sprawy, które Ci się wydają przegrane. Czułem, że mu zależy na mojej osobie i bardzo mi pomógł lepiej zrozumieć samego siebie i zacząć się doskonalić. Posiada ogromną wiedzę oraz daje dobre przykłady z życia. Polecam każdemu, kto czuje, że codzienność go przerasta i nie potrafi ruszyć do przodu!
20 czerwca 2022 Daniel - Wulkanizator
Bardzo dobry coach
Grzegorz, w nieszablonowy sposób podchodzi do współpracy z drugą osobą. Jest empatyczny, a swoim otwartym umysłem potrafi otworzyć każdego na nowe i wyznaczyć pole działania, spójne z przekonaniami danej osoby. Zaraża optymizmem i otwiera drzwi do zmian, które czasem są niewygodne, ale przecież o to chodzi, aby czasem spojrzeć na pewne nasze nawyki i działania z innej perspektywy. Polecam z nim współpracę, która jest jak rozmowa z dobrym przyjacielem.
19 stycznia 2022 Aneta - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Grzegorz to wzór profesjonalizmu, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie próbuje zasypywać cię informacjami tylko pozwala przepracować problem, dając wiedzę, czas i przestrzeń do tego. Duża wiedza, otwartość na drugiego człowieka, uśmiech oraz chęć pomocy czyni go osobą, z którą chce się pracować.
11 stycznia 2022 Janusz - Specjalista ds. BHP
Bardzo dobry coach
Grzegorz jest jedyny w swoim rodzaju. Pamiętam jak pierwszy raz go spotkałam i powiedział mi że moje życie już nie będzie takie samo i że zobaczę jak dużo się zmieniłam. Oczywiście nie mylił się. Jeszcze dużo pracy przed mną ,ale z tym człowiekiem największe przeszkody będę w stanie przeskoczyć . Nauczyłam się tego kim jestem i odnalazłam swoją pewność siebie, przestałam bać się swojej kobiecości ,która kiedyś raczej ukrywałam. Jeżeli chcesz zmian bo jesteś w czarnej d***e to Grzegorz jest od tego żebyś znalazł/znalazła światełko w tunelu.
12 grudnia 2021 Natalia - Inwestorka kryptowalut
Bardzo dobry coach
W życiu nie ma przypadków . Na naszej drodze stają wyjątkowe osoby w jakimś celu. Tak też było w przypadku Grzegorza. Osiągając sukces często wchodzimy w schematy. Współpraca z Grzegorzem otworzyła mi oczy na wiele aspektów , które do tej pory wydawały mi się mało istotne. Dziś przy jego wsparciu rozbudowuję firmę i sięgam gwiazd . Tak, że jesli i Ty chcesz odnieść sukces albo tak jak ja spektakularny sukces to tym bardziej polecam współpracę z Grzegorzem .
11 grudnia 2021 Marcin - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Zaczynając współpracę z Grzegorzem miałam dużo obaw będąc w kryzysie w wielu obszarach życia....Bardzo szybko inwestycja w rozwój okazała się być najlepszym z możliwych wyborów i niesamowita przygodą:)
10 grudnia 2021 Aleksandra - Menagerka
Bardzo dobry coach
Z Grzegorzem na spotkaniu wprowadzającym 'kliknęło" od razu i wiedziałam że to będzie owocna współpraca. Zwróciłam się o pomóc by znależć kierunek własnej działalnśoci, ponieważ od dłuższego czasu czuje że mam siłę i charakter przewodnika i wizjonera. A podczas pracy wyszło ze najpierw musze jeszcze bardziej poznać siebie, nad czym obecnie pracuje, nadal korzystając z technik i poleconej książki. Myślę że jeszcze tu wrócę z bardziej pełną opinią po tym jak zrealizuje swoje postanowienia po zakończonej sesji :)
29 września 2021 Mari - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Grzegorz jest profesjonalistą, bardzo zaangażowany oraz zorganizowany. Dodatkowo jest naturalny w tym co robi co uwiarygadnia i wzbudza zaufanie niezbędne w procesie. Szereg bardzo konkretnych zadań oraz jasno określone cele utwierdzają mnie w przekonaniu, że czas spędzony na sesjach był bardzo dobrze spożytkowany. Polecam z pełna odpowiedzialnością:)
10 czerwca 2021 Jan - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Już podczas naszej pierwszej rozmowy z Grzegorzem, otrzymałam klucz do odkrycia przyczyn własnych niepowodzeń. To zapoczątkowało rewolucję w moim myśleniu. Każde nasze spotkanie było dla mnie inspiracją, wzmocnieniem, zachętą, zmianą za zmianą w podejściu do samej siebie. Moja niepewność przestała dawać o sobie znać. A ja nabyłam umiejętności bycia kobietą stabilną, która świadomie wpływa, tworzy swój rozwój osobisty, a tym samym w efekcie otrzymuje dobrą, wymarzoną przyszłość. Grzegorz jest profesjonalistą i pasjonatem w tym co robi.
26 maja 2021 Dorota - Nauczyciel/Wicedyrektor
Bardzo dobry coach
Miałam szczęście trafić na Grzegorza w momencie, w którym wydawało mi się, że wszystkiego już spróbowałam, lecz nadal sedno sprawy nie było rozwiązane. Grzegorz w sposób dotychczas dla mnie niespotykany potrafił skonfrontować mnie z samą sobą i ujawnić cały ten "bullshit", który codziennie sprzedajemy sobie. Spotkania z nim pozwoliły mi po pierwsze odzyskać energię, a po drugie odnaleźć ogromną moc w sobie do wprowadzania w życie zmian, o których zawsze marzyłam. Nie da się przecenić wartości spotkania z nim.
16 kwietnia 2021 Alina - Managerka
Bardzo dobry coach
W ostatnich miesiącach podjęłam współpracę z coachem Grzegorzem Iwańczykiem. Po wyznaczeniu jasnych celów przeszliśmy do zmiany mojego toku myślenia ze "złego" na "dobry", przez co zaczęłam odnosić sukcesy w pracy nad sobą na wielu płaszczyznach życia. Grzegorz jest osobą mega pozytywną, z jego twarzy nie znika uśmiech, przez co wręcz zaraża entuzjazmem. Jego indywidualne podejście pomaga otworzyć się oraz złapać wspólne flow. Według mojej opinii jest to godny polecenia coach z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
22 marca 2021 Kinga - Instruktorka jazdy konnej
Bardzo dobry coach
Tak, można się dobrze bawić pracując nad sobą! Grzegorz to wyjątkowy człowiek o zaraźliwym wręcz entuzjazmie, co doskonale przekłada się na atmosferę pracy z nim – mam wrażenie, że rozmawiam nie tylko z konkretnym i rzetelnym fachowcem, ale przede wszystkim świetnym kumplem i zaufanym powiernikiem. Ma bardzo wszechstronny warsztat i zawsze indywidualne podejście, do każdej sesji jest przygotowany i podchodzi do swojej pracy z pomysłem, a zarazem z sercem słuchającym swego podopiecznego. Otrzymałem od niego nie tylko wachlarz konkretnych narzędzi do pracy nad sobą, ale też solidną instrukcję jak z nich samodzielnie korzystać w ustawicznej pracy nad sobą.
26 stycznia 2021 Łukasz - Life Protection Advisor
Bardzo dobry coach
Grzegorza poznałem na spotkaniu biznesowym i od razu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Po czasie wspólnej pracy wiem jakie są moje priorytety, chociaż jak zaczynaliśmy w ogóle się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli chcecie coś zmienić, łatwiej jest ze wsparciem. Polecam wam Grześka!
1 grudnia 2020 Robert - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Grzegorz to wspaniała osoba, która pomoże kazdemu, kto zdecyduje się na zmianę w swoim zyciu. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego nie odnosisz sukcesów w życiu, jeśli czujesz że stoisz w miejscu lub, że nie masz siły walczyc - daj sobie szansę zbudować siebie na nowo z pomocą tego kompetentnego, zaangazowanego i bardzo dobrego człowieka.
14 listopada 2020 Ola - Studentka psychologii
Bardzo dobry coach
Zwróciłam się do Grzegorza z prośbą o pomoc w odnalezieniu siebie na tym świecie i sprecyzowaniu swoich planów zawodowych. Wcześniej szukałam długo pomocy, tułając się po psychologach, niestety z miernym skutkiem. Współpraca z Grzegorzem przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki współpracy z tym cudownym człowiekiem kochających ludzi, odnalazłam w końcu siebie, zbudowałam swój system wartości, moja pewność siebie i wiara w swoje możliwości urosła do tego stopnia, że rano wyskakuję z łóżka z cudowną energią. Grzegorz dziękuję Ci, że pomogłeś mi przeobrazić się w "pszczołę" :). Polecam wszystkim, którzy są na zakręcie życiowym. Uczciwy człowiek, wspaniały coach.
12 luty 2020 Justyna - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Obecnie jestem na etapie realizacji obranego planu rozwojowego, który ułożyliśmy z Grzegorzem podczas sesji. Grzegorz trochę długo musiał czekać na moje pare słów podsumowania ale tylko dlatego, że w moim życiu "zaczęło się dziać" i to w każdej sferze. Mimo, że czasami wszystkiego nie pojmuję to i tak jestem bardzo szczęśliwa, dzieją się pozytywne rzeczy, których bym się nie spodziewała a czuję że czeka mnie jeszcze dużo więcej. Co jest najważniejsze.. Grzegorz pomógł mi poukładać rozsypane puzzle (bo tak właśnie się czułam) - teraz wszystko się zgadza, jestem sobą i dążę do tego czego potrzebuję, patrzę sercem aaa i mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy :)
6 grudnia 2019 Małgorzata - Traderka
Bardzo dobry coach
Świetna podejście do człowieka poparta ogromna wiedza. Efekty pracy natychmiastowe, oczywiście przy nakładzie pracy własnej. Polecam z czystym sumieniem. Jestem sportowcem, trenuje zawodowo koszykówkę, Grzegorz super sobie poradził z tym wyzwaniem.
30 października 2018 Hubert - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Należę do grona osób, które zawsze robią wszystko same. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc, bo uważałam, że ja wiem, co jest dla mnie najlepsze. Trafiłam do Grzegorza, kiedy wydawało mi się, że dotarłam do przysłowiowej "ściany". Podczas pracy z Grzegorzem ogromne znaczenie miał dla mnie jego profesjonalizm, całkowite zaangażowanie oraz ogromne wsparcie. Jestem w stanie wyznaczać i realizować cele. Wiem teraz, że przekonania nie zawsze są wspierające i wiem, że można, a nawet trzeba z nimi pracować, aby je zmieniać na takie które pomagają nam w życiu. Narzędzia, które pokazał mi Grzegorz podczas wspólnej pracy wykorzystuje i będę wciąż z nich czerpać. To była świetna decyzja i polecam współpracę z Grzegorzem!
21 maja 2018 Ania - Manager
Bardzo dobry coach
Grzegorz to cudowna osoba, która pozwoliła mi ponownie uwierzyć w moje marzenia, zrozumieć to, że jestem ważna, a życie można przejść z uśmiechem. Dzięki niemu moja twarz promieniuje uśmiechem, dusza uzyskała lekkość, a serce wypełnione mam wiarą i miłością do ludzi. Odnalazłam spokój i motywację do działania. Dziś wiem, że wszystko jest możliwe.
19 grudnia 2017 Aga - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj