Grzegorz Iwańczyk

Popularność: 206
Bardzo dobry coach (3)
Jestem absolwentem Instytutu Prosperity w Warszawie, gdzie zdobyłem certyfikat International Prosperity Coach. Tematyką rozwoju osobistego zainteresowałem się kilka lat temu, kiedy to będąc na stanowisku managera średniego szczebla i poczułem potrzebę rozwijania w sobie kompetencji lidera. Czytając literaturę takich autorów jak Brian Tracy, John C. Maxwell, Ken Blanchard czy Anthony Robbins dowiedziałem się, że aby skutecznie zarządzać i kierować ludźmi muszę najpierw posiąść umiejętność kierowania samym sobą. Posłuchawszy tej rady zdecydowałem, że każdego dnia będę podejmował działania, które pozwolą mi nie tylko na permanentny rozwój ale też na jeszcze lepsze poznawanie samego siebie. I co równie istotne, na stałe budowanie własnej świadomości. Proces coachingu Prosperity, którego doświadczyłem stał się dla mnie milowym krokiem w rozwoju i poznawaniu samego siebie. Efekt jakiego doświadczyłem w wyniku warsztatów przerósł wielokrotnie moje oczekiwania i obudził we mnie przekonanie, że chcę wspierać innych w osiąganiu życia w spełnieniu. Takiego o jakim zawsze marzyli. Oferowany przeze mnie coaching Prosperity to głęboki proces wewnętrznej transformacji i rozwoju, którego możesz doświadczyć podczas sesji indywidualnych. W czasie ich trwania dowiesz się jakimi wartościami kierujesz się w życiu, jakie przekonania determinują Twoje decyzje. Będziesz w stanie zbudować równowagę we wszystkich sferach swojego życia, także pomiędzy być a mieć. Będziesz w stanie odbudować i wzmocnić poczucie własnej wartości. Jako coach jestem ekspertem w zadawaniu właściwych pytań, Ty jesteś ekspertem w zakresie dotyczącym wszystkich aspektów Twojego życia. Wszystkie właściwe odpowiedzi są w Tobie. Jestem w stanie pomóc Ci na uwolnienie drzemiącego w Tobie potencjału, który możesz wykorzystać do stworzenia najlepszej wersji siebie.
Kontakt
Zadzwoń i umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie wstępne :)
663 180 398
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Czy proces Coachingu Prosperity® jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?
TAK!!! Jeżeli identyfikujesz się choćby z jendym z poniższych zagadnień:

Przed Tobą zupełnie nowe wyzwania w życiu prywatnym i zawodowym;

Brak Ci odwagi lub pomysłu na sukces osobisty i zawodowy;

Od lat bezskutecznie próbujesz ustalić, czym chcesz się w swoim życiu zajmować;

Wiesz, że zdrowie jest dla Ciebie bardzo ważne ale ciągle o nie nie dbasz;

Marzysz o byciu bardziej asertywnym i skutecznym w tym co robisz;

Nie radzisz sobie z porzuceniem ciężaru przeszłości by móc skoncentrować się na tu i teraz;

Wiesz, że przyszedł czas na zmiany i porzucenie starych nawyków myślenia i działania;

Prześladuje Cię pech, a chcesz czuć się człowiekiem sukcesu i żyć z poczuciem spełnienia;

Chcesz raz na zawsze wcielić w życie pozytywne zmiany w sferze zawodowej, relacjach osobistych lub spełnić oczekiwania dotyczące dochodów.

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetna podejście do człowieka poparta ogromna wiedza. Efekty pracy natychmiastowe, oczywiście przy nakładzie pracy własnej. Polecam z czystym sumieniem. Jestem sportowcem, trenuje zawodowo koszykówkę, Grzegorz super sobie poradził z tym wyzwaniem.
30 października 2018 Hubert - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Należę do grona osób, które zawsze robią wszystko same. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc, bo uważałam, że ja wiem, co jest dla mnie najlepsze. Trafiłam do Grzegorza, kiedy wydawało mi się, że dotarłam do przysłowiowej "ściany". Podczas pracy z Grzegorzem ogromne znaczenie miał dla mnie jego profesjonalizm, całkowite zaangażowanie oraz ogromne wsparcie. Jestem w stanie wyznaczać i realizować cele. Wiem teraz, że przekonania nie zawsze są wspierające i wiem, że można, a nawet trzeba z nimi pracować, aby je zmieniać na takie które pomagają nam w życiu. Narzędzia, które pokazał mi Grzegorz podczas wspólnej pracy wykorzystuje i będę wciąż z nich czerpać. To była świetna decyzja i polecam współpracę z Grzegorzem!
21 maja 2018 Ania - Manager
Bardzo dobry coach
Grzegorz to cudowna osoba, która pozwoliła mi ponownie uwierzyć w moje marzenia, zrozumieć to, że jestem ważna, a życie można przejść z uśmiechem. Dzięki niemu moja twarz promieniuje uśmiechem, dusza uzyskała lekkość, a serce wypełnione mam wiarą i miłością do ludzi. Odnalazłam spokój i motywację do działania. Dziś wiem, że wszystko jest możliwe.
19 grudnia 2017 Aga - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom