Grzegorz Iwańczyk

Popularność: 440
Bardzo dobry coach (10)
Jestem Life & Leadership Coachem. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny Izby Coachingu oraz zgodnie ze standardami Instytutu Prosperity w Warszawie. Współpracuję od kilku lat z International Coach Federation Odział Mazowsze, od niedawna również jako członek wspierający. Wybrałem ten zawód ponieważ na pewnym etapie swojego życia odkryłem, że pomaganie innym jest moim powołaniem. Wcześniej żadna inna praca nie dawała mi tak wielkiej satysfakcji i radości. Wspieram i skutecznie pomagam innym w osiąganiu ważnych dla nich celów, a także w odnajdywaniu motywacji do działania. Pomagam uwierzyć w siebie i swój potencjał. Kilkanaście lat temu przyjechałem do Warszawy, gdzie ukończyłem studia magisterskie (SGH) i podyplomowe (Politechnika). Przepracowałem kilkanaście lat w dużych firmach, będąc m.in. pracownikiem back office, trenerem wewnętrznym oraz menadżerem średniego szczebla. Jestem autorem książki: ZDALNIE STEROWANI - Czyli dlaczego rozwój osobisty nie działa? (publikacja II kwartał 2020). Do dziś przepracowałem już kilkaset godzin jako coach, realizując tym samym swoje marzenie, by pracować i jednocześnie czuć się spełnionym. Pracowałem dotychczas m. in. z przedstawicielami handlowymi, prawnikami, sportowcami, studentami, a także reżyserem teatralnym i dietetykiem. Warunkiem koniecznym mojego sukcesu zawodowego jest zawsze sukces osiągnięty przez klienta. Na co dzień kieruję się przede wszystkim skutecznością, świadomym rozwojem, sprawczością, wolnością i otwartością na drugiego człowieka. Szczególnie mocno interesuję się zagadnieniem odczuwania szczęścia oraz źródeł jego pochodzenia. Stale przyswajam wyniki najnowszych badań w tym zakresie, czytam wszelką dostępną literaturę i artykuły oraz prowadzę własne obserwacje, zbierając w ten sposób materiał na moją kolejną książkę. W pełni identyfikuję się ze stwierdzeniem, że szczęście nie jest stacją docelową, tylko sposobem podróżowania.
Kontakt
Zadzwoń i umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie wstępne :)
663 180 398
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Czy proces Coachingu Prosperity® jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?
Oferuję usługę bardzo praktycznego i skutecznego life coachingu.

Zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem?

TAK!!! Jeżeli identyfikujesz się choćby z jednym z poniższych zagadnień:

Przed Tobą zupełnie nowe wyzwania w życiu prywatnym i zawodowym;

Czujesz się zmęczony, masz lęki i podejrzewasz u siebie depresję;

Od lat bezskutecznie próbujesz ustalić, czym chcesz się w swoim życiu zajmować;

Wiesz, że zdrowie jest dla Ciebie bardzo ważne ale ciągle o nie nie dbasz;

Marzysz o byciu bardziej asertywnym i skutecznym w tym co robisz;

Nie radzisz sobie z porzuceniem ciężaru przeszłości by móc skoncentrować się na tu i teraz;

Wiesz, że przyszedł czas na zmiany i porzucenie starych nawyków myślenia i działania;

Prześladuje Cię pech, a chcesz czuć się człowiekiem sukcesu i żyć z poczuciem spełnienia;

Chcesz raz na zawsze wcielić w życie pozytywne zmiany w sferze zawodowej, relacjach osobistych lub spełnić oczekiwania dotyczące dochodów,

Chcesz wiedzieć jak pokonać stres, jak być asertywnym, jak zwalczać nieśmiałość, jak wyznaczyć cel.

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam szczęście trafić na Grzegorza w momencie, w którym wydawało mi się, że wszystkiego już spróbowałam, lecz nadal sedno sprawy nie było rozwiązane. Grzegorz w sposób dotychczas dla mnie niespotykany potrafił skonfrontować mnie z samą sobą i ujawnić cały ten "bullshit", który codziennie sprzedajemy sobie. Spotkania z nim pozwoliły mi po pierwsze odzyskać energię, a po drugie odnaleźć ogromną moc w sobie do wprowadzania w życie zmian, o których zawsze marzyłam. Nie da się przecenić wartości spotkania z nim.
16 kwietnia 2021 Alina - Managerka
Bardzo dobry coach
W ostatnich miesiącach podjęłam współpracę z coachem Grzegorzem Iwańczykiem. Po wyznaczeniu jasnych celów przeszliśmy do zmiany mojego toku myślenia ze "złego" na "dobry", przez co zaczęłam odnosić sukcesy w pracy nad sobą na wielu płaszczyznach życia. Grzegorz jest osobą mega pozytywną, z jego twarzy nie znika uśmiech, przez co wręcz zaraża entuzjazmem. Jego indywidualne podejście pomaga otworzyć się oraz złapać wspólne flow. Według mojej opinii jest to godny polecenia coach z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
22 marca 2021 Kinga - Instruktorka jazdy konnej
Bardzo dobry coach
Tak, można się dobrze bawić pracując nad sobą! Grzegorz to wyjątkowy człowiek o zaraźliwym wręcz entuzjazmie, co doskonale przekłada się na atmosferę pracy z nim – mam wrażenie, że rozmawiam nie tylko z konkretnym i rzetelnym fachowcem, ale przede wszystkim świetnym kumplem i zaufanym powiernikiem. Ma bardzo wszechstronny warsztat i zawsze indywidualne podejście, do każdej sesji jest przygotowany i podchodzi do swojej pracy z pomysłem, a zarazem z sercem słuchającym swego podopiecznego. Otrzymałem od niego nie tylko wachlarz konkretnych narzędzi do pracy nad sobą, ale też solidną instrukcję jak z nich samodzielnie korzystać w ustawicznej pracy nad sobą.
26 stycznia 2021 Łukasz - Life Protection Advisor
Bardzo dobry coach
Grzegorza poznałem na spotkaniu biznesowym i od razu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Po czasie wspólnej pracy wiem jakie są moje priorytety, chociaż jak zaczynaliśmy w ogóle się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli chcecie coś zmienić, łatwiej jest ze wsparciem. Polecam wam Grześka!
1 grudnia 2020 Robert - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Grzegorz to wspaniała osoba, która pomoże kazdemu, kto zdecyduje się na zmianę w swoim zyciu. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego nie odnosisz sukcesów w życiu, jeśli czujesz że stoisz w miejscu lub, że nie masz siły walczyc - daj sobie szansę zbudować siebie na nowo z pomocą tego kompetentnego, zaangazowanego i bardzo dobrego człowieka.
14 listopada 2020 Ola - Studentka psychologii
Bardzo dobry coach
Zwróciłam się do Grzegorza z prośbą o pomoc w odnalezieniu siebie na tym świecie i sprecyzowaniu swoich planów zawodowych. Wcześniej szukałam długo pomocy, tułając się po psychologach, niestety z miernym skutkiem. Współpraca z Grzegorzem przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki współpracy z tym cudownym człowiekiem kochających ludzi, odnalazłam w końcu siebie, zbudowałam swój system wartości, moja pewność siebie i wiara w swoje możliwości urosła do tego stopnia, że rano wyskakuję z łóżka z cudowną energią. Grzegorz dziękuję Ci, że pomogłeś mi przeobrazić się w "pszczołę" :). Polecam wszystkim, którzy są na zakręcie życiowym. Uczciwy człowiek, wspaniały coach.
12 luty 2020 Justyna - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Obecnie jestem na etapie realizacji obranego planu rozwojowego, który ułożyliśmy z Grzegorzem podczas sesji. Grzegorz trochę długo musiał czekać na moje pare słów podsumowania ale tylko dlatego, że w moim życiu "zaczęło się dziać" i to w każdej sferze. Mimo, że czasami wszystkiego nie pojmuję to i tak jestem bardzo szczęśliwa, dzieją się pozytywne rzeczy, których bym się nie spodziewała a czuję że czeka mnie jeszcze dużo więcej. Co jest najważniejsze.. Grzegorz pomógł mi poukładać rozsypane puzzle (bo tak właśnie się czułam) - teraz wszystko się zgadza, jestem sobą i dążę do tego czego potrzebuję, patrzę sercem aaa i mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy :)
6 grudnia 2019 Małgorzata - Traderka
Bardzo dobry coach
Świetna podejście do człowieka poparta ogromna wiedza. Efekty pracy natychmiastowe, oczywiście przy nakładzie pracy własnej. Polecam z czystym sumieniem. Jestem sportowcem, trenuje zawodowo koszykówkę, Grzegorz super sobie poradził z tym wyzwaniem.
30 października 2018 Hubert - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Należę do grona osób, które zawsze robią wszystko same. Nigdy wcześniej nie prosiłam o pomoc, bo uważałam, że ja wiem, co jest dla mnie najlepsze. Trafiłam do Grzegorza, kiedy wydawało mi się, że dotarłam do przysłowiowej "ściany". Podczas pracy z Grzegorzem ogromne znaczenie miał dla mnie jego profesjonalizm, całkowite zaangażowanie oraz ogromne wsparcie. Jestem w stanie wyznaczać i realizować cele. Wiem teraz, że przekonania nie zawsze są wspierające i wiem, że można, a nawet trzeba z nimi pracować, aby je zmieniać na takie które pomagają nam w życiu. Narzędzia, które pokazał mi Grzegorz podczas wspólnej pracy wykorzystuje i będę wciąż z nich czerpać. To była świetna decyzja i polecam współpracę z Grzegorzem!
21 maja 2018 Ania - Manager
Bardzo dobry coach
Grzegorz to cudowna osoba, która pozwoliła mi ponownie uwierzyć w moje marzenia, zrozumieć to, że jestem ważna, a życie można przejść z uśmiechem. Dzięki niemu moja twarz promieniuje uśmiechem, dusza uzyskała lekkość, a serce wypełnione mam wiarą i miłością do ludzi. Odnalazłam spokój i motywację do działania. Dziś wiem, że wszystko jest możliwe.
19 grudnia 2017 Aga - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj