Grzegorz Wyrwał

Popularność: 2052
Bardzo dobry coach (3)
Coaching jest moją pasją, hobby, zawodem. Coaching jest dla mnie narzędziem rozwoju osobistego i zawodowego. Drogą do sukcesu. Pracuję z 30 i 40 latkami, czyli młodszymi po pierwszym ważnym przełomie w życiu i tymi nieco starszymi, po drugim, zwanym kryzysem wieku średniego. Pomagam zaplanować i przeprowadzić zmiany, spojrzeć wstecz i przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia, sukcesy ale również porażki. Pomagam odszukać miejsce na mapie życia, w którym aktualnie znajduje się mój klient i znaleźć na niej miejsce do którego będzie zmierzał. Pracując coachingowo umożliwiam klientom odkrywanie ich własnych zasobów, trwale łącząc je z ich rozwojem osobistym. Motywuję, dopinguję i jestem tuż obok. Lubię pracować z narzędziami rozwijającymi kompetencje osobiste moich klientów. Nasze wspólne relacje buduję w oparciu o wzajemne zaufanie. W sesjach indywidualnych łączę coaching i mentoring, oparty o własne doświadczenia biznesowe i osobiste. Prywatnie jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci, pasjonatem podróży Off roadowych, nurkowania oraz sportów walki.
Kontakt
Numer telefonu: 501 185 204
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Pana Grzegorza, dzięki pracy z nim udało mi się osiągnąć bardzo ważny dla mnie cel. Pan Grzegorz jest dobrym słuchaczem i obserwatorem. Jego podejście cechuje empatia i cierpliwość. Niczego nie narzuca a podąża za klientem i jego potrzebami.
31 lipca 2015 Agnieszka - Dietetyk
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Pana Grzegorza. Jego wiedza, doświadczenie i spokój pomogło mi poznać samego siebie, wyznaczyć cele i przełamać opory, które hamowały mnie przed ich osiągnięciem. Dzięki niemu uwierzyłem w siebie. Bardzo dziękuje
22 lipca 2015 pawel gniot -
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Panem Grzegorzem! Dzięki miłej atmosferze podczas sesji, wsparciu i zrozumieniu już po kilku spotkaniach zauważyłam oczekiwane efekty. Ciekawe metody pracy i cierpliwość są jedną z ważniejszych cech Pana Grzegorza. Wszystkim "potrzebującym" baardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Pozdrawiam!
16 lipca 2015 Justyna - Sp. ds. sprzedaży i przeprowadzania szkoleń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj