Hanna Kąkol

Popularność: 132
Bardzo dobry coach (3)
Jestem zwolenniczką działania i jest to główna zasada, którą kieruję się w życiu. Dzięki temu jestem Dyrektorem zarządzającym w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 17-letnim doświadczeniem. Przez te wszystkie lata nieustannie pogłębiałam swoje wykształcenie, kompetencje i poszerzałam własne horyzonty. Zgodnie z tym czym zajmuję się w życiu wybrałam Zarządzanie i Marketing na WSAiB w Gdyni. Studia podyplomowe podjęłam na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentką studiów MBA w GFKM. Odkąd pamiętam uwielbiałam kontakt z ludźmi. Spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne, czas spędzony z rodziną, a nawet te przypadkowe pogawędki na konferencjach sprawiały mi zawsze ogromną przyjemność. Ciekawość świata i ludzi pokierowała mnie na drogę zawodową związaną z coachingiem. Rozwój osobisty to moja pasja, a wspieranie innych w rozwoju to mój zawód, powołanie i misja. Pracuję z ludźmi i dla ludzi. Towarzyszę w rozwoju i budowaniu harmonijnego życia. Od 2010 roku, jako coach, pracuję głównie z menedżerami średniego i wyższego szczebla, a także z osobami prywatnymi. Specjalizuję się w coachingu menedżerskim, life coachingu oraz coachingu kariery w zakresie realizacji celów, prowadzenia trudnych rozmów, motywacji oraz równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, budowaniu ścieżki kariery.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam współpracę z Panią Hanią. Jest ekspertem w obszarze HR oraz stanowi wsparcie dla menedżerów każdego szczebla, coachem. Swoją charyzmą i pozytywną energią zaraża innych. Pomogła mi poukładać procesy w mojej firmie, dzięki czemu mój zespół i ja sama pracujemy sprawniej. Jeśli szukasz Coacha - zgłoś się do Pani Hani Kąkol.
29 lipca 2020 Kamila - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Hanna jest pełna naturalnej energii, którą zaraża swojego rozmówcę i daje świetną nić porozumienia. Pokazała mi nowe drogi rozwoju, dodała energii w działaniu a na tym mi bardzo zależało w ostatnim czasie. Bardzo dobry kontakt i w trakcie spotkania , ale także między kolejnymi spotkaniami. Polecam z pełnym przekonaniem. Polecam
20 lipca 2020 Magdalena - Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Bardzo dobry coach
W dobie epidemii, gdzie każdy myśli o sobie, p. Hanna oddzwoniła i po mimo późnej pory - chyba wyczuwając mój nastrój spotkała się ze mną na skype. Polecam za szybką reakcję i wsparcie w zakresie biznesowym i emocjonalnym.
6 kwietnia 2020 Hanna - właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom