Iwona Kucharska

Popularność: 1176
Bardzo dobry coach (5)
„To wędrówka daje przyjemność, nie cel." („Siła spokoju”) Mam na imię Iwona. Jestem coachem, ponieważ cieszą mnie sukcesy innych. Doświadczenie życiowe pozwala mi spojrzeć na świat z kilku perspektyw. Potrafię słuchać, napełniam optymizmem i wiarą, że zmiany są korzystne. Daję przestrzeń, by klient czuł, że jest w swoim świecie. Jestem certyfikowanym coachem biznesu, coachem sprzedawców, ekspertem sprzedaży. Przeprowadzam sesje z osobami pracującymi w różnych branżach, także związanymi z medycyną. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy z korporacjami. Prowadzę indywidualne sesje, towarzyszę menagerom i innym pracownikom firmy w dążeniu do zwiększenia motywacji, osiągania sukcesów sprzedażowych, rozwiązywania trudności sprzedażowych i komunikacyjnych w firmie. Coaching pozwala na umocnienie pozycji ja-menager, ja-lider. Sesje coachingowe pozwalają na zdiagnozowanie problemów u sprzedawców i wdrożenie procesu zmian. Swoje umiejętności oraz wiedzę mogę potwierdzić posiadaniem akredytacji międzynarodowej ICI, unikatowego certyfikatu Transforming Communication, Panoramy Społecznej u Lucasa Derksa oraz Resilience u Richarda Bolstada. Jestem jedną z piętnastu osób w Polsce posiadających specjalizacyjny certyfikat Coach Sprzedawców. Uważam, że z coachingu najlepiej korzystać, gdy szuka się swojej drogi. Jestem towarzyszem podróży w drodze do celu, rozwiązania problemu. Wspieram swoich klientów w rozwoju zarówno osobistym jak i zawodowym. Pomagam, by klient odnalazł w sobie potencjał i zgromadzone doświadczenie. Wydobywam piękno i radość życia z moich klientów. Odpowiedzi na pytania zna każdy klient. Jestem również trenerem biznesu. Przeprowadzam warsztaty, szkolenia sprzedażowe, a także z kompetencji miękkich. Prowadzę sesje przez telefon, Skype’a, osobiście. Zapraszam. „Spójrz na to co usłyszałeś, byś poczuł to mocniej”
Kontakt
Tel. 782 044 311

Mail: iwona.kucharska@wp.pl
Specjalizacje
Miasta
Śląskie,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Również miałem przyjemność poznania Iwony przez telefon, z początku było to dla mnie niecodzienne i zarazem dziwne przeżycie - mówienie o sobie, o tym co skrywam wewnątrz obcej osobie. Po kilku minutach odczułem wrażenie, jak bym siedział naprzeciwko niej, jak byśmy się znali od milionów lat i znała mnie na wylot. Rozmowy bardzo mi pomogły, a wręcz zmieniły moje nastawienie, moje (błędne) myślenie i spostrzegania tego co się dzieje dookoła mnie. Serdecznie polecam prosząc o jedno - nie dajcie się namawiać tylko przekonajcie się sami że warto :)
17 maja 2016 Piotr - Doradca Klienta Biznesowego
Bardzo dobry coach
Iwonka przemiła i ciepła osoba. Pomogła mi w podjęciu trudnej decyzji. Dzięki sesji jestem bardziej pewna siebie oraz inaczej czuję się idąc do pracy. Pełny Profesjonalizm !!!! Świetny coach. POLECAM !!!
15 maja 2016 Agnieszka - Pracownik Administracji
Bardzo dobry coach
Iwonke poznałam 8 miesięcy temu. Moja siostra nagrała spotkanie telefoniczne. Zadzwoniła Iwona odebrałam choć byłam w tak złym stanie psychicznym ze nie miałam ochoty rozmawiać ale odebrałam i zaczelam rozmowę. Było ciężko byłam na kolanach rylam buzia po ziemi zdruzgotana depresyjna ale rozmawiałam. Trudny poród i córeczka urodzona w ciężkiej zamartwicy spowodowały u mnie duże zmiany psychiczne i można powiedzieć że byłam już na dnie wyczerpania i gdyby nie Iwony telefon nie było by mnie dzisiaj tu gzie jestem a jestem w pełni szczęśliwa Matka Kornelii. Po kilku sesjach zrozumiałam ze potrzebuje Iwony jak powietrza które pomaga mi żyć. Dziś po 8 miesiącach terapii Kocham Życie takie jakie właśnie mam. Zapraszam na stronę o Kornelii www.korneliaglaza.pl lub fecebook Ewa Kornelia Glaza. PS Iwonka dziękuję ze Jesteś.
6 maja 2016 Ewa - matka
Bardzo dobry coach
Trudno znaleźć słowa żeby określić jak cenny dar posiada Pani Iwonka. Dar słuchania, ale przede wszystkim dar zadawania odpowiednich pytań, dzięki którym jesteśmy w stanie zajrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedź czego pragniemy w zyciu, a wszystko to w pakiecie z oceanem cierpliwości i pełnym profesjonalizmem.
19 stycznia 2016 Aneta - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pani Iwona otworzyła mi oczy na istotę oraz powody moich problemów. Jej ciepły głos koił najgorsze chwile. Dzięki terapii poukładałam sobie rzeczy ważne i te mniej ważne. Najtrudniej jest zacząć, ale warto to zrobić. Z głębi serca POLECAM!!
3 grudnia 2015 Irmina - Tancerz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom