Iwona Spaleniak

Popularność: 486
Bardzo dobry coach (2)
Jestem life & business coachem. Towarzyszę klientom w procesie zmian na drodze do realizacji celów. Wydobywam potencjały, pomagam odkryć możliwości i zrozumieć, jak wiele zależy od nas samych. Ukończyłam Akademię Morską w Gdyni na wydziale Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe w obszarze Coachingu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od 20 lat realizuję projekty związane z rozwojem osobistym. Wspieram osoby, które chcą być niezależne, pewne siebie i szczęśliwe. Obszary mojej pracy związane są zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym. Aktualnie współpracuję z firmą Fryderyka Karzełka w charakterze doradcy rozwoju osobistego, gdzie zajmuję się przygotowaniem planów rozwojowych i wsparciem klientów w czasie realizacji procesu rozwojowego. Jestem przede wszystkim praktykiem świadomej zmiany, a swoją wiedzę cały czas poszerzam poprzez udział w szkoleniach, seminariach i warsztatach. Stworzyłam własną strukturę sieci sprzedaży współpracując z firmą Oriflame Sweden. Wspieram konsultantów i managerów w ich rozwoju pełniąc rolę Dyrektora Klubu Oriflame. To, z czego jestem najbardziej dumna to: Akademia Skutecznej Zmiany – autorski projekt, który pomaga wprowadzać zmiany do swojego życia. Psychologia i rozwój osobisty to moja pasja, którą wykorzystuję, aby pomagać innym. Wartości, którym podporządkowałam swoje życie to wiara, rodzina, zdrowie, miłość, rozwój, praca i odpowiedzialność.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pasja, wiedza, doświadczenie - niesamowite podejście do zmian w życiu - to co trudne staje się łatwe. Spotkania pełne wyzwań w przecudownej atmosferze. W pełni polecam osobom, które zastanawiają się co i jak zmieć w swoim życiu.
19 września 2019 Monika - Kierownik
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach. Polecam wszystkim, którzy czuja że coś trzeba zmienić w ich życiu ale wydaje się im że do końca nie wiedza co. Ja już wiem, że wszystkie odpowiedzi są w nas tylko trzeba zadać odpowiednie pytanie. Co Pani Iwona potrafi. Polecam.
19 września 2014 Ola - wlasciciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nie znasz zakończenia swojej historii...
17 kwietnia 2014
Życie jak to życie jest pełne niespodzianek. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zaskakuje cię przewrotność losu. Niby wszystko poukładane a tu nagle ciach... staje się coś o czym nigdy wcześniej nie pomyślałeś i nigdy Ciebie nie dotyczyło.
Polska odzyskała niepodległość 95 lat temu - a Ty kiedy odzyskasz swoją...?
4 grudnia 2013
Czy wiesz, że każdy z nas jest pod zaborami. W każdym wieku ktoś inny nad nami chce mieć władzę.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom