Iwona Spaleniak

Popularność: 442
Bardzo dobry coach (2)
Zmiana to moja pasja. Od 6 lat skutecznie wprowadzam zmiany do swojego życia. Dlatego dałam sobie prawo do pracy z ludźmi, którzy również potrzebują zmian. Do realizacji własnych celów podchodzę bardzo zadaniowo. Jest to odczuwalne w mojej pracy z klientem. Zawsze patrzę na zmianę przez pryzmat możliwości i tak pracuję, aby maksymalnie wykorzystywać ludzki potencjał. Twój cel staje się jednocześnie moim celem - razem zrealizujemy go szybciej. Projekty, które realizuję odpowiadają na potrzeby aktualnej sytuacji. Zaangażowanie w szeroko pojęty rozwój pozwala mi realizować się na wielu płaszczyznach. Moje działania wynikają nie tylko z chęci pomocy innym, ale przede wszystkim z walki o lepsze jutro. Nie doradzam, nie przekonuję, nie namawiam - wierzę w to, że każdy ma prawo do realizacji własnych celów przez siebie wybraną drogą.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Tczew, Starogard Gdański, Sopot, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pasja, wiedza, doświadczenie - niesamowite podejście do zmian w życiu - to co trudne staje się łatwe. Spotkania pełne wyzwań w przecudownej atmosferze. W pełni polecam osobom, które zastanawiają się co i jak zmieć w swoim życiu.
19 września 2019 Monika - Kierownik
Bardzo dobry coach
Wspaniały coach. Polecam wszystkim, którzy czuja że coś trzeba zmienić w ich życiu ale wydaje się im że do końca nie wiedza co. Ja już wiem, że wszystkie odpowiedzi są w nas tylko trzeba zadać odpowiednie pytanie. Co Pani Iwona potrafi. Polecam.
19 września 2014 Ola - wlasciciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nie znasz zakończenia swojej historii...
17 kwietnia 2014
Życie jak to życie jest pełne niespodzianek. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zaskakuje cię przewrotność losu. Niby wszystko poukładane a tu nagle ciach... staje się coś o czym nigdy wcześniej nie pomyślałeś i nigdy Ciebie nie dotyczyło.
Polska odzyskała niepodległość 95 lat temu - a Ty kiedy odzyskasz swoją...?
4 grudnia 2013
Czy wiesz, że każdy z nas jest pod zaborami. W każdym wieku ktoś inny nad nami chce mieć władzę.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom